Istinska tragedija-početak kraja

Opća rasprava koja može i ne mora biti vezana uz oružje - biti će moderirana po potrebi u slučaju vrijeđanja drugih članova ili otvorenih svađa i prepiranja. POLITIKU IZBJEGAVATI.
User avatar
Oerlikon
Banned
Posts: 350
Joined: 14 Feb 2009, 23:42

Re: Istinska tragedija-početak kraja

Post by Oerlikon » 27 Mar 2009, 23:10

Tramal!?
Zašto kvaziopoidni anelgetik!?
To mi je za kad nešto uganem i sl.
Ludilo ne boli! :mrgreen:

Ionako sam navikoa da me ljudi ne razume,
ja sam kriv što ne znam pravilno reći što mislim
pa ispdane nešto skorz naopako.
Neke navedene stvari se čin pretjerane,ali nemate pojma
kako brzo se može sranje razviti,ostavimo dublju politiku,
pogriješio sam što sam uopče o otome i pisao,
puno različith mišljena nužno donosi sukob,a zadnje što
želim na ovom forumu je prepirati se i vrijeđati!
Previše smo se odmakli od teme.

Samo kako bi vi reagirali da se ovo sa oružjem kod nas dogodi!?
Diste li to dopustili,kakve bi metode otpora pružili...

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Istinska tragedija-početak kraja

Post by Mr.Cabdriver » 28 Mar 2009, 00:06

NHF

Svi smo se izasrali i svima nam je sada lakše... i svi možemo ugodno nastavit nedjelovat :twisted:

Hm... a jest, jest... tramal je sam po sebi analgetik... al kad se uzme dovoljno onda je i dosta jak halucinogen... a tek kad napraviš koktel tramal-prozac-praxiten-rakijica imaš direktnu liniju sa svojim sinom Isusom Kristom :twisted: :twisted: :twisted:
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
Oerlikon
Banned
Posts: 350
Joined: 14 Feb 2009, 23:42

Re: Istinska tragedija-početak kraja

Post by Oerlikon » 28 Mar 2009, 00:37

Bogte :shock: si proval!?

Koliko ja znam,on nije halucinogen,ni u najmanjoj mjeri,
ako ga se previše uzme samo te možeš osječati neobično,ali neobično dobro,,
naravno, jebo to ako ti jetru uništi acetiaminofen(paracetaml) iz tableta.

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Istinska tragedija-početak kraja

Post by Mike_Torello » 28 Mar 2009, 13:09

Oerlikon wrote:Mi smo blagoslovljeni gotovo etnički čistom državoma(istrani malo manje)
GDJE ti živiš????
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Istinska tragedija-početak kraja

Post by Mike_Torello » 28 Mar 2009, 13:14

Mr.Cabdriver wrote:
blackpowder wrote:Dok, koje si ti ono specijalnosti?
Bojim se da nije psihijatar... iako bi mogao nekim napaljenima propisat malo tramala da to sve što imaju reći popričaju sa zmajevima u 4 oka.
dal' s onima u kuhinji?
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
Oerlikon
Banned
Posts: 350
Joined: 14 Feb 2009, 23:42

Re: Istinska tragedija-početak kraja

Post by Oerlikon » 28 Mar 2009, 21:11

ROFLMAO!!! :lol: :lol: :lol:

i da mikey,RH je etnički čišća od večine svijeta,
odi do Španjolske,SAD-a,UK,Francuske pa vidi!

Naša OGROMNA boljka je i regionalizacija,pažljivo njegovana od
UDBE i ostalih koji bi nas spajali i razdvajali kako njima paše!

Naježim se kada čujem gluposti tipa;"lini dalmatinci","pijani zagorci","umišljeni purgeri",
"komunjare istrijani" i sl.

Dakako,u svemu tome ima trunka istine,nitko nije savršen,ali zašto to naglašavati,mi smo jedni HRVATI!

Da ne spominjem koliko prezirom ovo rivalstvo Hajduk-Dinamo!
Pa ljudi po Bogu milome,zar je potrebno "radi tuceta polupismenih debila i njihove
nearikulirane jurnjave preko tratine za napuhanom mješinom,najčešče svinjskom kožom"
mrziti svoje sunarodnjake,braču!

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

Re: Istinska tragedija-početak kraja

Post by Original_G » 28 Mar 2009, 21:33

razlikujemo se stari i više nego kaj ti misliš, nije to loše u cjelini smo OK! malo smo u glavu puknuti, neko s kraćim a neko s duljim fitiljom, ostalo je izmišljeno radi politike i laške kontrole naroda :A10:
武士道

Ognjem i mačem.

User avatar
Oerlikon
Banned
Posts: 350
Joined: 14 Feb 2009, 23:42

Re: Istinska tragedija-početak kraja

Post by Oerlikon » 28 Mar 2009, 22:57

O tome i govorim!

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Istinska tragedija-početak kraja

Post by Mr.Cabdriver » 28 Mar 2009, 23:06

Kontrola ne bi valjala da ju je većina svjesna. Ovako je te kontrole svjesna samo manjina koju većina drži paranoidnim luđacima i teoretičarima zavjera.
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
Oerlikon
Banned
Posts: 350
Joined: 14 Feb 2009, 23:42

Re: Istinska tragedija-početak kraja

Post by Oerlikon » 28 Mar 2009, 23:14

Kao što je jedan rekao;
"ako sam paranoičan,to ne znaći da me ne prate!"

User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: Istinska tragedija-početak kraja

Post by BOXI » 29 Mar 2009, 15:28

Ak sam zagorec, ne znači da sam pijanec......sam si volim dobru kupicu vinčeka spiti.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
Oerlikon
Banned
Posts: 350
Joined: 14 Feb 2009, 23:42

Re: Istinska tragedija-početak kraja

Post by Oerlikon » 29 Mar 2009, 15:49

:lol: :lol: :lol:
Dobra,dobra!!! :A25:

Ne znam dali je ovo vaša "narodna" ali sam se dobro nasmijao,
Šeks ka-fol kopa nešto (sadi šljivu ili trsje) pred kamerama(biće bio Sv.Martin)
cijeli crven u licu a oni stavili pjesnicu;
"Kad ti grobar preko riti 3 kubika zemlje hiti,ne buš više
mogel piti alkohol!" (jesam li pogodio?!)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests