Treninzi Hoplološkog Društva Pula
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Treninzi Hoplološkog Društva Pula
Odrađen je još jedan trening u Subotu, 28.3.2009-e. Evo kratki video.
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula
Zadnji je jedan od najiskusnijih.
Udaljenost je cca 20 metara... +/- metar, ne znam nisam baš mjerio... Il sam pucao ili sam držao kameru, nisam mjerio.
Udaljenost je cca 20 metara... +/- metar, ne znam nisam baš mjerio... Il sam pucao ili sam držao kameru, nisam mjerio.
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula
Malo vam "zavidim".
Dogovorite se, odete, i obavite trening.
Kod nas je to malo teže. Raštrkani, svako za sebe.
Video je super.
I kad bih mogao (ne mogu jer pucam revolver) pridružio bih vam se na treningu.
Jasno, ako biste me primili.
Imao sam prilike pucati slične discipline, i bez pretjeranog hvaljenja, uspio sam
bolje pucati od pištoljaša.
Dogovorite se, odete, i obavite trening.
Kod nas je to malo teže. Raštrkani, svako za sebe.
Video je super.
I kad bih mogao (ne mogu jer pucam revolver) pridružio bih vam se na treningu.
Jasno, ako biste me primili.
Imao sam prilike pucati slične discipline, i bez pretjeranog hvaljenja, uspio sam
bolje pucati od pištoljaša.
Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula
Odlican video! Jedva cekam da mi u KA pocnemo sa treninzima. Ove IPSC mete izradujete sami?
Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula
Ne izrađujemo ih za sada .Grebemo se u ZG i SLO (za početak imamo jednu manju količinu)inače ih možemo naručiti kod kolega u SLO po vrlo povoljnim cijenama, a nadam se i u ZG.
No Peace without Justice !
Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula
Dobrodošao, kada su treninzi možeš vidjeti na našoj web stranici (hoplon.info), a revolver nama ne smeta. Za sada nitko u RH u IPSC-u ne puca revolver, ali IASC puca barem petnaestak ljudi u Sloveniji revolverom. Moraš jedino imati poprilično brzopunjača, jer ima stage-ova gdje ti treba tridesetak metaka, znači barem 8-10 brzopunjača i odgovarajući držači za njih. Dođi jednom u Sloveniju na IASC pa ćeš vidjeti.gutenberg wrote: I kad bih mogao (ne mogu jer pucam revolver) pridružio bih vam se na treningu.
Jasno, ako biste me primili.
.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula
Nobile 157
Hvala na dobrodošlici. Pogledat ću na vašoj stranici kada se okupljate,
pa ću nastojati doći.
Do Slovenije ne bih, pogotovo što se ne mogu natjecati, ali bih rado pogledao.
Razmišljam o kupovini pištolja baš zbog tih disciplina, pa možda jednog dana ...
Naravno, opet razmišljam o Smith Wessonu (mislim na "Lovac" u Zg),
pa ako imaš kakav prijedlog ....
Hvala na dobrodošlici. Pogledat ću na vašoj stranici kada se okupljate,
pa ću nastojati doći.
Do Slovenije ne bih, pogotovo što se ne mogu natjecati, ali bih rado pogledao.
Razmišljam o kupovini pištolja baš zbog tih disciplina, pa možda jednog dana ...
Naravno, opet razmišljam o Smith Wessonu (mislim na "Lovac" u Zg),
pa ako imaš kakav prijedlog ....
Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula
Ako misliš uzeti Smitha, onda MP 9x19 sa najmanje 5 spremnika, iako bih ja prije preporučio HS XDM.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula
Video je odličan. Već sam uživo vidio kako Nobile puca pa nisam iznenađen njegovom preciznošću
.
P.S.
U pozadini se čuje motorna pila.
P.S.
U pozadini se čuje motorna pila.
Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula
Prošle subote nije bilo treninga zbog kiše, ali danas je bilo u redu. Doduše, samo nas trojica, ali sa puno "prijatelja".
A ovo je "new kidd on the block" iliti i mi u klubu XDM imamo!
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula
Da nastavim:
A kako ne bi bilo dosadno, imali smo i publiku:
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula
Ovako izgledaju dublete (druga slika) a ostale 3 su double tap - pucano S&W 1911 .45ACP, cca 7 m.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Who is online
Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest




