Treninzi Hoplološkog Društva Pula

IPSC
Post Reply
User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Treninzi Hoplološkog Društva Pula

Post by Mr.Cabdriver » 29 Mar 2009, 18:21

Odrađen je još jedan trening u Subotu, 28.3.2009-e. Evo kratki video.

....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula

Post by Mr.Cabdriver » 29 Mar 2009, 20:08

Zadnji je jedan od najiskusnijih.

Udaljenost je cca 20 metara... +/- metar, ne znam nisam baš mjerio... Il sam pucao ili sam držao kameru, nisam mjerio.
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

gutenberg
Skupnik
Skupnik
Posts: 215
Joined: 06 Feb 2009, 10:59

Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula

Post by gutenberg » 30 Mar 2009, 10:35

Malo vam "zavidim".
Dogovorite se, odete, i obavite trening.
Kod nas je to malo teže. Raštrkani, svako za sebe.
Video je super.
I kad bih mogao (ne mogu jer pucam revolver) pridružio bih vam se na treningu.
Jasno, ako biste me primili.
Imao sam prilike pucati slične discipline, i bez pretjeranog hvaljenja, uspio sam
bolje pucati od pištoljaša.

User avatar
toni_u
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 523
Joined: 24 Nov 2008, 13:09
Location: Karlovac
Contact:

Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula

Post by toni_u » 30 Mar 2009, 15:03

Odlican video! Jedva cekam da mi u KA pocnemo sa treninzima. Ove IPSC mete izradujete sami?

User avatar
shooter9
Skupnik
Skupnik
Posts: 276
Joined: 29 Sep 2008, 19:43

Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula

Post by shooter9 » 30 Mar 2009, 18:31

Ne izrađujemo ih za sada .Grebemo se u ZG i SLO (za početak imamo jednu manju količinu)inače ih možemo naručiti kod kolega u SLO po vrlo povoljnim cijenama, a nadam se i u ZG.
No Peace without Justice !

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula

Post by nobile157 » 30 Mar 2009, 19:52

gutenberg wrote: I kad bih mogao (ne mogu jer pucam revolver) pridružio bih vam se na treningu.
Jasno, ako biste me primili.
.
Dobrodošao, kada su treninzi možeš vidjeti na našoj web stranici (hoplon.info), a revolver nama ne smeta. Za sada nitko u RH u IPSC-u ne puca revolver, ali IASC puca barem petnaestak ljudi u Sloveniji revolverom. Moraš jedino imati poprilično brzopunjača, jer ima stage-ova gdje ti treba tridesetak metaka, znači barem 8-10 brzopunjača i odgovarajući držači za njih. Dođi jednom u Sloveniju na IASC pa ćeš vidjeti.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

gutenberg
Skupnik
Skupnik
Posts: 215
Joined: 06 Feb 2009, 10:59

Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula

Post by gutenberg » 30 Mar 2009, 20:56

Nobile 157
Hvala na dobrodošlici. Pogledat ću na vašoj stranici kada se okupljate,
pa ću nastojati doći.
Do Slovenije ne bih, pogotovo što se ne mogu natjecati, ali bih rado pogledao.
Razmišljam o kupovini pištolja baš zbog tih disciplina, pa možda jednog dana ...
Naravno, opet razmišljam o Smith Wessonu (mislim na "Lovac" u Zg),
pa ako imaš kakav prijedlog ....

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula

Post by nobile157 » 30 Mar 2009, 21:05

Ako misliš uzeti Smitha, onda MP 9x19 sa najmanje 5 spremnika, iako bih ja prije preporučio HS XDM.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
Luger
Desetnik
Desetnik
Posts: 357
Joined: 24 Nov 2008, 18:31
Location: Umag

Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula

Post by Luger » 31 Mar 2009, 16:49

Video je odličan. Već sam uživo vidio kako Nobile puca pa nisam iznenađen njegovom preciznošću :A28: .
P.S.
U pozadini se čuje motorna pila.

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula

Post by nobile157 » 11 Apr 2009, 13:02

Prošle subote nije bilo treninga zbog kiše, ali danas je bilo u redu. Doduše, samo nas trojica, ali sa puno "prijatelja".
trening HDP 030.JPG
trening HDP 031.JPG
A ovo je "new kidd on the block" iliti i mi u klubu XDM imamo!
trening HDP 033.JPG
trening HDP 038.JPG
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula

Post by nobile157 » 11 Apr 2009, 17:06

Da nastavim:
trening HDP 077.JPG
trening HDP 089.JPG
trening HDP 092.JPG
A kako ne bi bilo dosadno, imali smo i publiku:
trening HDP 055.JPG
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Treninzi Hoplološkog Društva Pula

Post by nobile157 » 27 Sep 2009, 21:21

Ovako izgledaju dublete (druga slika) a ostale 3 su double tap - pucano S&W 1911 .45ACP, cca 7 m.
trening hoplologa 033.JPG
trening hoplologa 034.JPG
trening hoplologa 035.JPG
trening hoplologa 036.JPG
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest