Kuha se kuha..
Kuha se kuha..
..danas sam osobno svjedočio počecima radova na poligonu za praktično streljaštvo na Drenovi, tako da se više definitivno ne radi o glasinama!
Potrudit ću se da kad bude sljedeća radna akcija, napravim par fotki i bacim ovdje na forum!
Potrudit ću se da kad bude sljedeća radna akcija, napravim par fotki i bacim ovdje na forum!
Reportaže iz svijeta oružja i sportskog streljaštva:
http://www.youtube.com/user/Breadf4n
http://www.youtube.com/user/Breadf4n
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


