Prvomajski turnir u klasičnom streljaštvu, Rijeka 1.5.2009.
Moderator: Original_G
Prvomajski turnir u klasičnom streljaštvu, Rijeka 1.5.2009.
Napravio sam kratki video osvrt na nedavno održani turnir, a možete ga pogledati na:
http://www.youtube.com/watch?v=_dz4zjdb29Q

http://www.youtube.com/watch?v=_dz4zjdb29Q
Reportaže iz svijeta oružja i sportskog streljaštva:
http://www.youtube.com/user/Breadf4n
http://www.youtube.com/user/Breadf4n
Re: Prvomajski turnir u klasičnom streljaštvu, Rijeka 1.5.2009.
Svaka cast Spiljberg!
Posebno sam odusevljen zavrsetkom!!!
U skladu s danim mi ovlastima od velikog Administratora...
... proglasavam te forumskim malim od kamere!
Posebno sam odusevljen zavrsetkom!!!
U skladu s danim mi ovlastima od velikog Administratora...
... proglasavam te forumskim malim od kamere!
Re: Prvomajski turnir u klasičnom streljaštvu, Rijeka 1.5.2009.
Hvala, hvala!k.horvat wrote: ... proglasavam te forumskim malim od kamere!
Reportaže iz svijeta oružja i sportskog streljaštva:
http://www.youtube.com/user/Breadf4n
http://www.youtube.com/user/Breadf4n
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest



