Mladi lovac
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Mladi lovac
Fern Rivers ubija sve što joj stane pred ništan. Sa samo devet godina ubila je medvjeda. Voli oružje i sanja o tome kako će ići u lov u Meksiko
Fern Rivers (12) iz Talkeetna u američkoj saveznoj državi Aljaski je fanatični lovac. Ubija sve što joj stane pred nišan - medvjede, ovce i srne. Dok se djevojčice njezine dobi obično još igraju lutkama i pričaju o dečkima, Fern se igra oružjem. Nju privlači divljina. S devet godina već je imala svoj prvi trofej - s dva metka je ubila medvjeda visokog gotovo četiri metra. Tako je postala najmlađi lovac u Aljaski koji je ulovio medvjeda. Rekord je do tada držao 22-godišnjak.
- Pitala sam oca smijem li uloviti medvjeda. Dok mi se životinja približavala, koljena su mi klecala pa nisam mogla ciljati. Tata je onda stao na moja stopala. Pucala sam, a medvjed je pao na zemlju - piše Rivers na svojoj internet stranici. Nakon toga je otišla do medvjeda i pucala još jedanput u životinju te ju je ubila.
- Njegov zadnji krik je bio zadivljujući - kaže Fern. Otac Larry smatra da je sasvim normalno da njegova kći lovi životinje.
- Jako sam ponosan na nju. Najviše se razveseli kad joj donesem novu cijev za njezino oružje kalibra 375 - kaže tata Larry. Za to vrijeme njegova kći mašta o tome kako će u rujnu otići u lov u Meksiko.
Izvor: 24Sata
http://www.24sata.hr/news/clanak/fanati ... _page_news
Fern Rivers (12) iz Talkeetna u američkoj saveznoj državi Aljaski je fanatični lovac. Ubija sve što joj stane pred nišan - medvjede, ovce i srne. Dok se djevojčice njezine dobi obično još igraju lutkama i pričaju o dečkima, Fern se igra oružjem. Nju privlači divljina. S devet godina već je imala svoj prvi trofej - s dva metka je ubila medvjeda visokog gotovo četiri metra. Tako je postala najmlađi lovac u Aljaski koji je ulovio medvjeda. Rekord je do tada držao 22-godišnjak.
- Pitala sam oca smijem li uloviti medvjeda. Dok mi se životinja približavala, koljena su mi klecala pa nisam mogla ciljati. Tata je onda stao na moja stopala. Pucala sam, a medvjed je pao na zemlju - piše Rivers na svojoj internet stranici. Nakon toga je otišla do medvjeda i pucala još jedanput u životinju te ju je ubila.
- Njegov zadnji krik je bio zadivljujući - kaže Fern. Otac Larry smatra da je sasvim normalno da njegova kći lovi životinje.
- Jako sam ponosan na nju. Najviše se razveseli kad joj donesem novu cijev za njezino oružje kalibra 375 - kaže tata Larry. Za to vrijeme njegova kći mašta o tome kako će u rujnu otići u lov u Meksiko.
Izvor: 24Sata
http://www.24sata.hr/news/clanak/fanati ... _page_news
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
Re: Mladi lovac
Knife_maniac wrote:Fern Rivers ubija sve što joj stane pred ništan.
- Njegov zadnji krik je bio zadivljujući - kaže Fern.
ovo nema veze s lovom...
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
Re: Mladi lovac
ma ima na netu slike te klinke s muflonima i sličnim ofcama, meni malo degutantno a i nije mi neki sport 
武士道
Ognjem i mačem.
Ognjem i mačem.
Re: Mladi lovac
Ovo nema veze sa lovom ni lovačkom etikom.
Ovo je čisto ubijanje iz zabave.
Ovo je čisto ubijanje iz zabave.
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.
- Armalite Kid
- Banned
- Posts: 644
- Joined: 24 Jun 2009, 03:54
- Location: Grebza
Re: Mladi lovac
Da se mene pitalo kad sam imao 6 godina, i ja bi htio to radit
Vidi se da je članak preveden iz američkog tiska, jer da ga je sastavljao netko od naših novinarskih bisera vjerojatno bi zvučao nešto tipa "Dvanaestogodišnja serijska ubojica životinja nastavlja svoj krvavi pir"
klasičan antigun - pro "ljubitelji živina" stav
Vidi se da je članak preveden iz američkog tiska, jer da ga je sastavljao netko od naših novinarskih bisera vjerojatno bi zvučao nešto tipa "Dvanaestogodišnja serijska ubojica životinja nastavlja svoj krvavi pir"
klasičan antigun - pro "ljubitelji živina" stav
magisches schwein
Re: Mladi lovac
- I tata bi sine!!:-)Knife_maniac wrote: - Pitala sam oca smijem li uloviti medvjeda.
http://www.24sata.hr/news/clanak/fanati ... _page_news
Re: Mladi lovac
Pa imaš priliku.....kotizacija za trofej 25.000 Kunića (meso nije uključeno u cijenu) + taxa + vodič + pogoniči + psi + obrada trofeja.
Pa tko voli nek izvoli...... ja bi sigurno tu lovu upotrebio korisnije nego da mi krzno krasi ukras ispred otvorenog kamina.
Uostalom i koji će mi hurac kad niti nemam otvoreni kamin, a niti se družim sa M. Scumaherom, D. Vrhovnikom , Novalićem ili Todorićem pa da se prepucavamo čiji trofej je ocijenjen sa većim brojem bodova, a Ti ako želiš možeš pošaljem ti kontakt tel na PM.
Pa tko voli nek izvoli...... ja bi sigurno tu lovu upotrebio korisnije nego da mi krzno krasi ukras ispred otvorenog kamina.
Uostalom i koji će mi hurac kad niti nemam otvoreni kamin, a niti se družim sa M. Scumaherom, D. Vrhovnikom , Novalićem ili Todorićem pa da se prepucavamo čiji trofej je ocijenjen sa većim brojem bodova, a Ti ako želiš možeš pošaljem ti kontakt tel na PM.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
Re: Mladi lovac
ma nemoj, dijete 12 godina i kalibar 375, pa ja sa pedeset imam frko od tog kalibra, ali u "ameriki" je sve moguće, čudo da još nije na mjesecu bila...
Samo da prođe ova demokracija, pa da opet živimo ko ljudi !!
Smiješi nam se bolje sutra. Štoviše, umire od smijeha!
http://www.randyhanshaw.com/humor/html/flashers.htm
Smiješi nam se bolje sutra. Štoviše, umire od smijeha!
http://www.randyhanshaw.com/humor/html/flashers.htm
Re: Mladi lovac
Moj najbolji film je -Lovac na jelene-.
Naizgled nema veze sa temom ali ima, ima i te kako.
Sada u ovom stanju životne (ne)zrelosti životinju bi ubio kada bi joj time pomogao, skrativši joj muke.
Živim u stanu sa dvije kujice, toy pudle. (mogao bi ih hvaliti dva dana kako su pametne he he)
Životinje su plemenitije nego ljudi, nerade zlo iz interesa nego iz potrebe (na zvijeri mislim).
Odmah da se ogradim, nisam vegeterijanac, ubijao bih i ja iz potrebe, kada bi trebelo. Slično kao i zvijeri.
Ali iz zadovoljstva i gušta NE.
Naizgled nema veze sa temom ali ima, ima i te kako.
Sada u ovom stanju životne (ne)zrelosti životinju bi ubio kada bi joj time pomogao, skrativši joj muke.
Živim u stanu sa dvije kujice, toy pudle. (mogao bi ih hvaliti dva dana kako su pametne he he)
Životinje su plemenitije nego ljudi, nerade zlo iz interesa nego iz potrebe (na zvijeri mislim).
Odmah da se ogradim, nisam vegeterijanac, ubijao bih i ja iz potrebe, kada bi trebelo. Slično kao i zvijeri.
Ali iz zadovoljstva i gušta NE.
Gospodar sam riječi koju nisam izgovorio i rob one koju jesam.
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Mladi lovac
vidis Jopan, ja sam isto lovac, polozio sam lovacki iz ljubavi prema oruzju a ne prema ubijanju zivotinja, isao sam u lov par puta prije nego sam postao lovac, pusku nosim radi sigurnosti a ne radi toga da nesto odstrijelim, sto kazes, kad bi egzistencija bila u pitanju onda ok ali ovako jednostavno nemam volju, a k tome ne volim i nemogu raditi sa mesom (deranje koze, ciscenje utrobe, ovo ono, kolinje izbjegavam kod kuce dok ga je bilo). Sto se lovacke etike tice mislim da je imam vise ja sam nego pola lovackog drustva u mjestu.
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Mladi lovac
Cuj, svatko ima svoje guste, ja volim izbusiti papirnatu metu =) nemam nista protiv, no ne volim ljude koji su lovci samo radi mesa i da imaju veće mogućnosti ići u krivolov. Iznimno cijenim lovce koji vole prirodu i s ljubavlju se odnose prema njoj a takvih je vrlo malo, barem ovo sto sam ja imao priliku (ili nepriliku) vidjeti.
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: Mladi lovac
He he , ovo mi je dobro, znao sam se i ja "zakrvavit", ali kad je žena u crvenom a ja nemrem čekat.legion.poljak66 wrote:Hahahaha, ja se volim sav zakrvavit!
Gospodar sam riječi koju nisam izgovorio i rob one koju jesam.
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: Mladi lovac
Ovo ne kuzim...u cemu je problem ??Mike_Torello wrote: a k tome ne volim i nemogu raditi sa mesom (deranje koze, ciscenje utrobe, ovo ono, kolinje izbjegavam kod kuce dok ga je bilo).
Meni je to skroz normalno, volim obradjivati meso a kasnije ga spremiti na gradelama, kotlicu ili na neki drugi nacin.
Zvuci mi kao prenemaganje, ono tipa... jooooooj danas sam nalakirala nokte pa ne mogu prati sudje, bus ti opral ??
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
Re: Mladi lovac
@knife, jedno je trančiranje životinje, a jedno je pripremanje kupljenoga bifteka
probal sam i jedno i drugo i radije se bavim biftekom, nego da se borim s krmačom od 250+ kila
probal sam i jedno i drugo i radije se bavim biftekom, nego da se borim s krmačom od 250+ kila
武士道
Ognjem i mačem.
Ognjem i mačem.
Re: Mladi lovac
Mike_Torello wrote:vidis Jopan, ja sam isto lovac, polozio sam lovacki iz ljubavi prema oruzju a ne prema ubijanju zivotinja, isao sam u lov par puta prije nego sam postao lovac, pusku nosim radi sigurnosti a ne radi toga da nesto odstrijelim, sto kazes, kad bi egzistencija bila u pitanju onda ok ali ovako jednostavno nemam volju, a k tome ne volim i nemogu raditi sa mesom (deranje koze, ciscenje utrobe, ovo ono, kolinje izbjegavam kod kuce dok ga je bilo). Sto se lovacke etike tice mislim da je imam vise ja sam nego pola lovackog drustva u mjestu.
Upravo moj stav. K tome nema ničeg boljeg od lova za protegnut noge, pogotovo nama iz megapolisa u društvu nekoga tko poznaje teren.
Jedino me malo frka zaostalih mina u tvom kraju.
A ak odeš s lovcima u šetnju, odnekud se pojavi medved, jel još uvijek plaćaš kotizaciju ak ga krkneš u samoobrani?
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: Mladi lovac
Jedina razlika za mene u tome je trajanje posla, a sve ostalo obavim jednakim entuzijazmomOriginal_G wrote:@knife, jedno je trančiranje životinje, a jedno je pripremanje kupljenoga bifteka
probal sam i jedno i drugo i radije se bavim biftekom, nego da se borim s krmačom od 250+ kila
A da poslije sanjam krmace od 250 kg, zeceve ili stogod to ne.
Eto, ujaku sam prije klao zeceve pa ih je nosio kuci i to je njegova zena pripremala.
Jednog dana je rekao nemoj mi vise klati jer zena nece pripremati vise jer podjecaju ju na bebe.
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest





