krvava pljacka (opet)...

Kritički komentari događaja vezanih i nevezanih za oružje, kod nas i u svijetu. Moderirani forum - vrijeđanje, međusobne svađe i mali forumski ratovi se ne toleriraju. POLITIKU IZBJEGAVATI.
User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: krvava pljacka (opet)...

Post by Mr.Cabdriver » 18 May 2009, 15:19

Oerlikon wrote: Suđenje bi bilo neizbježno ali samo pro-forma,jer bi cijeli sindikat policije i MUP stao na tvoju stranu.
To bi značilo da nema niti kazni za parkiranje i sl. do kraja života :mrgreen:
Kakva je klima na tvom planetu?
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
Legion66
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 501
Joined: 17 Nov 2008, 10:32
Location: KC

Re: krvava pljacka (opet)...

Post by Legion66 » 18 May 2009, 15:37

@Oerlikon, daj ohladi malo.
KO SE MAČA LAČA; LAKUKARAČA!!!!

User avatar
ALPHA
Banned
Posts: 102
Joined: 25 Feb 2009, 10:33

Re: krvava pljacka (opet)...

Post by ALPHA » 18 May 2009, 15:46

:A18: :A18: :A18:
Last edited by ALPHA on 17 Jul 2009, 21:59, edited 1 time in total.
Samo je nebo granica, a granice su da se prelaze

User avatar
Oerlikon
Banned
Posts: 350
Joined: 14 Feb 2009, 23:42

Re: krvava pljacka (opet)...

Post by Oerlikon » 18 May 2009, 20:04

Ma padaju žabe več cijeli tjedan... :lol:

Tako mi je rečeno,čovjek bio pod dojmom događaja.
Meni bilo muka kada sam pročitao,a zamislite kako je njima...

User avatar
ALPHA
Banned
Posts: 102
Joined: 25 Feb 2009, 10:33

Re: krvava pljacka (opet)...

Post by ALPHA » 19 May 2009, 07:53

:A18: :A18: :A18:
Samo je nebo granica, a granice su da se prelaze

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest