traži se bedak

Moderator: BOXI

Post Reply
User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

traži se bedak

Post by BOXI » 16 Dec 2009, 23:07

Još jedan "primamljiv" oglas za bedake koji imaju puno para. Lupiš cijenu do neba pa se možda netko zalijepi na oglas i ponudi polovicu....pa cijenjkanje ...i bedak je nasjel.
http://www.njuskalo.hr/oruzje/rast-gass ... las-822039
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
Tomy
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 988
Joined: 25 Jul 2009, 21:22
Location: Zagreb

Re: traži se bedak

Post by Tomy » 16 Dec 2009, 23:57

Nažalost, uvijek se nađe bedak sa lovom.

User avatar
Snajperista
Banned
Posts: 193
Joined: 24 Sep 2009, 17:24
Location: Špičkovina

Re: traži se bedak

Post by Snajperista » 17 Dec 2009, 14:15

Tomy wrote:Nažalost, uvijek se nađe bedak sa lovom.
:A28:
Takt je vještina da nekome nešto dokažete, a da od njega ne napravite neprijatelja
ili budalu.

User avatar
Armalite Kid
Banned
Posts: 644
Joined: 24 Jun 2009, 03:54
Location: Grebza

Re: traži se bedak

Post by Armalite Kid » 18 Dec 2009, 02:06

Bravo za bedaka koji je kupio ili za onog tko je napisao post ?

Obožavam ove postove sa "smajlićima", to treba zakonom kažnjavat
magisches schwein

User avatar
toni_u
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 523
Joined: 24 Nov 2008, 13:09
Location: Karlovac
Contact:

Re: traži se bedak

Post by toni_u » 18 Dec 2009, 02:52

takvi uvjek nadu neku budalu s lovom

User avatar
allman
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 86
Joined: 30 Oct 2008, 18:57
Location: Kopriva city

Re: traži se bedak

Post by allman » 18 Dec 2009, 13:26

Samo su dvije stvari na svijetu beskonačne, svemir i ljudska glupost, samo što za svemir nisam siguran....A.Einstein ;)

User avatar
Snajperista
Banned
Posts: 193
Joined: 24 Sep 2009, 17:24
Location: Špičkovina

Re: traži se bedak

Post by Snajperista » 18 Dec 2009, 16:23

Armalite Kid wrote:Bravo za bedaka koji je kupio ili za onog tko je napisao post ?

Obožavam ove postove sa "smajlićima", to treba zakonom kažnjavat
"Pametni znaju cemu sluzi pojas" ;)
Takt je vještina da nekome nešto dokažete, a da od njega ne napravite neprijatelja
ili budalu.

Davor
Pozornik
Pozornik
Posts: 25
Joined: 02 Aug 2010, 11:55

Re: traži se bedak

Post by Davor » 03 Aug 2010, 20:06

Nađu se bedaci sa hrpom love

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest