traži se bedak
Moderator: BOXI
traži se bedak
Još jedan "primamljiv" oglas za bedake koji imaju puno para. Lupiš cijenu do neba pa se možda netko zalijepi na oglas i ponudi polovicu....pa cijenjkanje ...i bedak je nasjel.
http://www.njuskalo.hr/oruzje/rast-gass ... las-822039
http://www.njuskalo.hr/oruzje/rast-gass ... las-822039
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
- Snajperista
- Banned
- Posts: 193
- Joined: 24 Sep 2009, 17:24
- Location: Špičkovina
Re: traži se bedak
Tomy wrote:Nažalost, uvijek se nađe bedak sa lovom.
Takt je vještina da nekome nešto dokažete, a da od njega ne napravite neprijatelja
ili budalu.
ili budalu.
- Armalite Kid
- Banned
- Posts: 644
- Joined: 24 Jun 2009, 03:54
- Location: Grebza
Re: traži se bedak
Bravo za bedaka koji je kupio ili za onog tko je napisao post ?
Obožavam ove postove sa "smajlićima", to treba zakonom kažnjavat
Obožavam ove postove sa "smajlićima", to treba zakonom kažnjavat
magisches schwein
Re: traži se bedak
Samo su dvije stvari na svijetu beskonačne, svemir i ljudska glupost, samo što za svemir nisam siguran....A.Einstein 
- Snajperista
- Banned
- Posts: 193
- Joined: 24 Sep 2009, 17:24
- Location: Špičkovina
Re: traži se bedak
"Pametni znaju cemu sluzi pojas"Armalite Kid wrote:Bravo za bedaka koji je kupio ili za onog tko je napisao post ?
Obožavam ove postove sa "smajlićima", to treba zakonom kažnjavat
Takt je vještina da nekome nešto dokažete, a da od njega ne napravite neprijatelja
ili budalu.
ili budalu.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest





