Puške za podvodni ribolov

Lovačke priče, iskustva, doživljaji, lovački psi, fotografije...
User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: Puške za podvodni ribolov

Post by patch » 02 Dec 2008, 16:06

Original_G wrote:Patch:slažem se da govor mržnje nije dozvoljen, ali moraš shvatiti da npr. Međimurci (a to je mrNo) i Istrijani imaju jedan poseban odnos s sjevernim susjedima (sve je to dobronamjerna zezancija) ! btw. malo off, znate kakav je bil transparent na Pohorju kad je Janica skijala:"Jebeš Piranski zaljev kad imamo Janicu" navijači Mursko Središće
Sve 5, ali netko tko čita sa strane nema takav dojam nakon posta. A pravila vrijede za sve.
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

MrNo
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 92
Joined: 05 Nov 2008, 16:10
Location: Međimurje

Re: Puške za podvodni ribolov

Post by MrNo » 02 Dec 2008, 21:47

Ok! Primio na znanje (u vezi opomene)! No nije bilo nikakve netrpeljivosti ni loše namjere u onome,samo čista zajebancija... :lol:
Ispričavam se ako se neko našao uvrijeđen,no da čujete kakvi vicevi i nepodopštine se pričaju u kafićima i lokalima (naravno sudjeluju i naši susjedi),vidjeli bi da nisam mislio ništa loše, a osim toga imam i rođake u Sloveniji i do sad mi se nisu zamjerili (ni oni,a ni njihova policija za koju kažu da nas neprestalno vreba na cesti)...
Lijep pozdrav svima (i njima) i dajem "časnu pionirsku" da neću pisat takove pizd... :A16:
strah veže ruke i zamračuje um,strah je najveći saveznik tvog neprijatelja
who dares-wins

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: Puške za podvodni ribolov

Post by patch » 02 Dec 2008, 22:03

Primljeno na znanje. Nastavimo dalje.
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

MrNo
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 92
Joined: 05 Nov 2008, 16:10
Location: Međimurje

Re: Puške za podvodni ribolov

Post by MrNo » 03 Dec 2008, 15:46

kako mislim nabavljat jednu kraču pušku (podvodnu),dal ima tko ovdje da se bavi tom djelatnošću malo češće pa da mi da savjet "laštikača" i/ili "pneumatska"? :?:

osim toga,kontaktirao sam sa ljudima koji se bave ronjenjem (sportskim i svim ostalim) te sam od dr. Nevena Šerića (autor nekolicine knjiga o podvodnom ribolovu) dobio savjet da ako se mislim baviti ronjenjem na dah (što je i uvjet za podvodni ribolov,jer sa bocama nije dozvoljen) obavezno odradim tečaj apnea ronjenja kod ovlaštenih instruktora...

pa ako ima tko zainteresiran,imam kontakt osobu za tečaj koji drži Kristijan Curavić - Kike,slobodno se javite... nije skupo... :A25:
strah veže ruke i zamračuje um,strah je najveći saveznik tvog neprijatelja
who dares-wins

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Puške za podvodni ribolov

Post by Mike_Torello » 03 Dec 2008, 16:44

mogao si odmah i napisati koliko nije skupo =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: Puške za podvodni ribolov

Post by Knife_maniac » 03 Dec 2008, 23:31

Drzi li kakve tecajeve i njegova djevojka ?? :A03: :A27:

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

Re: Puške za podvodni ribolov

Post by Original_G » 04 Dec 2008, 10:40

navodno vele da ako ne produzis vrijeme pod vodom na duplo, vracaju pare, ko uspije dobi Pišekicu na noć!
武士道

Ognjem i mačem.

MrNo
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 92
Joined: 05 Nov 2008, 16:10
Location: Međimurje

Re: Puške za podvodni ribolov

Post by MrNo » 04 Dec 2008, 21:32

Mike_Torello wrote:mogao si odmah i napisati koliko nije skupo =)
obično rade u skupini od 4-5 kandidata,tečaj traje 2-3 dana i po kandidatu je cijena cca 200 eura,tj. ako je kandidata manje cijena je veća...
zaključak je jednostavan,kad Kike skešira tauzendicu,Nina dobi novu opravicu... :A13: :A13:

i da,garantiraju duplanje zarona i izdržavanja bez zraka,a ako se zagrcneš spašava vas super Nina... :A25: (mislim da bih popio more) :twisted:
strah veže ruke i zamračuje um,strah je najveći saveznik tvog neprijatelja
who dares-wins

anubis
Pozornik
Pozornik
Posts: 15
Joined: 24 Oct 2009, 17:56

Re: Puške za podvodni ribolov

Post by anubis » 28 Jan 2010, 22:35

Ah pa nikolina nemože niti zaroniti radi novo ugrađenih bova he,he! Nego mislim da ste OT pa da se vratimo: osobno posjedujem Sporasub Sniper 75 već godinama i nebi je mijenjao za ništa iako je več poprilično ofucana.Lastici 18 zadovoljavaju moje potrebe jer ne lovim na čeku već prikradanjem i po rupama.

User avatar
Lars
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 158
Joined: 18 Dec 2008, 22:56
Location: Split-Zagreb

Re: Puške za podvodni ribolov

Post by Lars » 29 Jan 2010, 00:09

1 pneumatsku 70 cm - Omer

1 od pleksiglasa 95 cm ( najnoviji hit za odabir materijala za izradu podvodnih pušaka)
sa jednim laštikom promjera 16mm - Mares

1 drvenu sa duplim lašticima (ta je otprilike u svijetu podvodnih pušaka po snazi ekvivalent .357 kalibru u svijetu pištolja :A16: ) - Trygonos

MrNo
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 92
Joined: 05 Nov 2008, 16:10
Location: Međimurje

Re: Puške za podvodni ribolov

Post by MrNo » 29 Jan 2010, 16:31

lijepa kolekcija... :A28:
strah veže ruke i zamračuje um,strah je najveći saveznik tvog neprijatelja
who dares-wins

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Puške za podvodni ribolov

Post by Mike_Torello » 29 Jan 2010, 16:45

Lars, mogao si i slikice nabaciti =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
Lars
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 158
Joined: 18 Dec 2008, 22:56
Location: Split-Zagreb

Re: Puške za podvodni ribolov

Post by Lars » 01 Feb 2010, 18:34

Zbog posla sam kilometrima daleko od svojih podvodnih oruđa/oružja pa ali evo par slika istovjetnih
pušaka, samo informacije radi. Inače postoji kod nas forum za podvodne ribolovce ( ne znam da li se smije stavljat link ovdje??)
Tamo ekipa danima raspravlja o svakom pojedinom modelu, tako da ne duljim
Evo slike iz mog podvodnog arsenala:
Attachments
Mares Phantom (fiberglas)
Mares Phantom (fiberglas)
Trygons (drvena) 1
Trygons (drvena) 1
trygons2.JPG
trygons3.JPG
Tempest.jpg

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests