Eine kleine koljač
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Eine kleine koljač
Dobio sam prije koji tjedan oštricu nekog starog kuhinjskog noža da ako mogu da joj stavim dršku. Danas sam to riješio
Od ostalih radova bilo je oštrenje i sitna dorada da bi nož bio dobar koljač.
leđa su naoštrena ko britva 1.5 cm od vrha oštrice i cijeli ostatak oštrice je ko britva. Inače oštrica je iz nekog motherfucking karbonskog čelika tako da sam 26 puta oštrio svrdla za napravit te 3 rupe za učvrstit za dršku. Da je malo veći, postao bi nabrzinu dio kolekcije. Ovako, ne zadovoljava minimalne kriterije (dužina+debljina da, širina ni blizu) tako da će se vratit u ruke liku koji mi ga je dao, a otamo će u neku klaonicu.
Suma: penentrativnost nenormalna, prolazi kroz 8-9 slojeva kartona ko od šale, bit će dobar koljač dok ne zašije u par kostiju pa se istupi.
Još malo pa ću radit drške bolje nego tvornica. Ovo mi se sada nije dalo pimplat al trebalo bi još šmirglu u ruke jedno pol sata i bio bi ko pravi.
Slikice:
Od ostalih radova bilo je oštrenje i sitna dorada da bi nož bio dobar koljač.
leđa su naoštrena ko britva 1.5 cm od vrha oštrice i cijeli ostatak oštrice je ko britva. Inače oštrica je iz nekog motherfucking karbonskog čelika tako da sam 26 puta oštrio svrdla za napravit te 3 rupe za učvrstit za dršku. Da je malo veći, postao bi nabrzinu dio kolekcije. Ovako, ne zadovoljava minimalne kriterije (dužina+debljina da, širina ni blizu) tako da će se vratit u ruke liku koji mi ga je dao, a otamo će u neku klaonicu.
Suma: penentrativnost nenormalna, prolazi kroz 8-9 slojeva kartona ko od šale, bit će dobar koljač dok ne zašije u par kostiju pa se istupi.
Još malo pa ću radit drške bolje nego tvornica. Ovo mi se sada nije dalo pimplat al trebalo bi još šmirglu u ruke jedno pol sata i bio bi ko pravi.
Slikice:
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
