Slike trofeja članova foruma

Lovačke priče, iskustva, doživljaji, lovački psi, fotografije...
Post Reply
User avatar
SSG
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 127
Joined: 06 Nov 2008, 12:04
Location: Karlovac

Slike trofeja članova foruma

Post by SSG » 18 May 2010, 12:50

Ako netko ima kakav interesantan trofejčić,neka pukne slikici.Ja ću to napraviti čim stignem
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.

User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: Slike trofeja članova foruma

Post by BOXI » 18 May 2010, 22:41

kaj hoćeš da to damo kao dokazni materijal ili ???
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
SSG
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 127
Joined: 06 Nov 2008, 12:04
Location: Karlovac

Re: Slike trofeja članova foruma

Post by SSG » 19 May 2010, 11:28

Zakaj ne :!: :?:
Jedino ako se sramiš :A03:
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.

User avatar
valdop
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 931
Joined: 04 Sep 2009, 22:35
Location: Sesvete

Re: Slike trofeja članova foruma

Post by valdop » 19 May 2010, 15:10

evo moj zadnji ulov, danas ga ulovio za malo para, nije trul, ima dvije mašine, valjda zato i dva rezervoara, sada uplatim kasko i ugradim centralno zaključavanje i alarm, ali prije toga pada jedno lakiranje
Attachments
UAZ 3152.jpg
UAZ 3152.jpg (11.73 KiB) Viewed 413 times
Samo da prođe ova demokracija, pa da opet živimo ko ljudi !!
Smiješi nam se bolje sutra. Štoviše, umire od smijeha!
http://www.randyhanshaw.com/humor/html/flashers.htm

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Slike trofeja članova foruma

Post by Mike_Torello » 19 May 2010, 16:46

Zelim ti sto vise voznje s njim i sto manje lezanja ispod njega!
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
valdop
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 931
Joined: 04 Sep 2009, 22:35
Location: Sesvete

Re: Slike trofeja članova foruma

Post by valdop » 19 May 2010, 17:01

interesantan autić, ispod nema ništa osim poda, vidiš diferencijale i ništa više, ispod mogu leći samo ako nema hlada okolo, jel ga ima neko, na jednoj mašini piše samo 2,7 a na drugoj 1,8 ; obje su potpuno aluminijske samo korito kartera je limeno, .
Samo da prođe ova demokracija, pa da opet živimo ko ljudi !!
Smiješi nam se bolje sutra. Štoviše, umire od smijeha!
http://www.randyhanshaw.com/humor/html/flashers.htm

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests