Vabilica za lisice

Lovačke priče, iskustva, doživljaji, lovački psi, fotografije...
Post Reply
fricky
Desetnik
Desetnik
Posts: 372
Joined: 24 Aug 2008, 17:30

Vabilica za lisice

Post by fricky » 16 Nov 2010, 11:43

Nakon odgledanih par filmova na Youtube www.youtube.com/watch?v=bZfUpFCfDmw
i citanja po netu, zainteresirah se za to vabljenje pa bih okusao takav nacin lova, e sad nigdje nevidjeh ovu vrstu vabilice
http://www.njuskalo.hr/oruzje/metalna-v ... as-1006021 za kupiti, pa ako netko zna tko gdje se to moze nabaviti neka dojavi molim!!
Navodno je najuspjesnija od svih nacina vabljenja i vabilica, imali tko iskustva u ovom??

User avatar
valdop
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 931
Joined: 04 Sep 2009, 22:35
Location: Sesvete

Re: Vabilica za lisice

Post by valdop » 16 Nov 2010, 13:15

imam dvije već godinu i nešto, dosad puknuo tri lisice zahvaljujući vabljenju, dvije mi došle na deset metara, vabi se kao što se vidi na You tubeu, doduše ja sam vabio iza zadnjih kuća u selu u lovištu jer sam znao da su lije tamo, vabilica je uvijek samnom kad sam u lovištu.
Samo da prođe ova demokracija, pa da opet živimo ko ljudi !!
Smiješi nam se bolje sutra. Štoviše, umire od smijeha!
http://www.randyhanshaw.com/humor/html/flashers.htm

fricky
Desetnik
Desetnik
Posts: 372
Joined: 24 Aug 2008, 17:30

Re: Vabilica za lisice

Post by fricky » 16 Nov 2010, 14:49

valdop wrote:imam dvije već godinu i nešto, dosad puknuo tri lisice zahvaljujući vabljenju, dvije mi došle na deset metara, vabi se kao što se vidi na You tubeu, doduše ja sam vabio iza zadnjih kuća u selu u lovištu jer sam znao da su lije tamo, vabilica je uvijek samnom kad sam u lovištu.
I gdje kupi tu vabilicu, da li je ista kao ova na linku??

User avatar
valdop
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 931
Joined: 04 Sep 2009, 22:35
Location: Sesvete

Re: Vabilica za lisice

Post by valdop » 16 Nov 2010, 23:55

budem sutra poslikao, skoro ista, dobio iz australije
Samo da prođe ova demokracija, pa da opet živimo ko ljudi !!
Smiješi nam se bolje sutra. Štoviše, umire od smijeha!
http://www.randyhanshaw.com/humor/html/flashers.htm

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest