7. TROFEJ “ RIJEČKE LJETNE NOĆI”
Moderator: Original_G
7. TROFEJ “ RIJEČKE LJETNE NOĆI”
prenosim informaciju iz Rijeke:
7. TROFEJ “ RIJEČKE LJETNE NOĆI”
U sklopu Riječkih ljetnih noći streljački klub “Lokomotiva” – Rijeka organizira 23.07.2011. godine ( SUBOTA ) noćno gadanje serijskom MK – puškom na mete R-35 30 hitaca ležeći stav, bez probnih hitaca . Vrijeme gađanja je 30 minuta. Prva meč meta je šahovsko polje u kojoj se nalaze određeni bodovi i zbrajaju se sa drugom i trećom metom. Druga i treća meta su mete R-35 i gađa se po 10 hitaca u svaku metu. Za vrijeme gađanja može se navujati, sa pravom asistiranja strijelcima na liniji, ali bez ulaska na liniju trenera i asistenata . Svijetla u streljani biti će upaljena za vrijeme gađanja.
Ukupni pobjednik je onaj koji skupi veći broj bodova u sve tri mete.
Natjecanje je ekipno 3 člana i pojedinačno u jedinstvenoj kategoriji. Organizator nagrađuje prve tri ekipe peharima i svakog člana ekipe medaljom, kao i pojedinačno
prva tri pojedinca medaljama. Svaki natjecatelj u pojedinačnoj konkurenciji ima pravo
ponoviti gađanje još jedanput ako uplati dodatnu kotizaciju od 40,oo kn, a za konačni
plasman uzima se bolji rezultat koji ne utječe na ekipni rezultat.
Natjecanje počinje u 22 sata i 30 minuta.
Prijave se primaju do 22.07.2011. godine, a prijave možete slati na e-mail kluba
lokomotiva_rijeka@hotmail.com ili na mob. 091/521 - 0397 . Konačni raspored će biti objavljen 22.07.2011. do 20 sati. Pravo nastupa imaju svi koji se prijave, te unaprijed izvrše uplatu kotizacije na žiro račun kluba ili neposredno prije počrtka natjecanja. Kotizacija iznosi 70,oo kn u koju je uračunata većera.
Nakon natjecanja druženje do zore uz muziku .
Za dodatne informacije obratite se na
Mob. 091/521-0397
SK “LOKOMOTIVA” - Rijeka
7. TROFEJ “ RIJEČKE LJETNE NOĆI”
U sklopu Riječkih ljetnih noći streljački klub “Lokomotiva” – Rijeka organizira 23.07.2011. godine ( SUBOTA ) noćno gadanje serijskom MK – puškom na mete R-35 30 hitaca ležeći stav, bez probnih hitaca . Vrijeme gađanja je 30 minuta. Prva meč meta je šahovsko polje u kojoj se nalaze određeni bodovi i zbrajaju se sa drugom i trećom metom. Druga i treća meta su mete R-35 i gađa se po 10 hitaca u svaku metu. Za vrijeme gađanja može se navujati, sa pravom asistiranja strijelcima na liniji, ali bez ulaska na liniju trenera i asistenata . Svijetla u streljani biti će upaljena za vrijeme gađanja.
Ukupni pobjednik je onaj koji skupi veći broj bodova u sve tri mete.
Natjecanje je ekipno 3 člana i pojedinačno u jedinstvenoj kategoriji. Organizator nagrađuje prve tri ekipe peharima i svakog člana ekipe medaljom, kao i pojedinačno
prva tri pojedinca medaljama. Svaki natjecatelj u pojedinačnoj konkurenciji ima pravo
ponoviti gađanje još jedanput ako uplati dodatnu kotizaciju od 40,oo kn, a za konačni
plasman uzima se bolji rezultat koji ne utječe na ekipni rezultat.
Natjecanje počinje u 22 sata i 30 minuta.
Prijave se primaju do 22.07.2011. godine, a prijave možete slati na e-mail kluba
lokomotiva_rijeka@hotmail.com ili na mob. 091/521 - 0397 . Konačni raspored će biti objavljen 22.07.2011. do 20 sati. Pravo nastupa imaju svi koji se prijave, te unaprijed izvrše uplatu kotizacije na žiro račun kluba ili neposredno prije počrtka natjecanja. Kotizacija iznosi 70,oo kn u koju je uračunata većera.
Nakon natjecanja druženje do zore uz muziku .
Za dodatne informacije obratite se na
Mob. 091/521-0397
SK “LOKOMOTIVA” - Rijeka
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

