sljedeci projekt

Noževi, bajunete, mačevi, sjekire, mačete...
Post Reply
User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: sljedeci projekt

Post by Knife_maniac » 14 Aug 2008, 22:12

Meni je ovo bila zelja ali sam odustao jer sam bio pre lijen zajebavati se sa rukohvatom a nema ni neku specijalnu svrhu.
Kasnije sam se zaljubio u nozice od 35+ cm hehehehe

http://shadowclaws.com/images/product/GH2028S.jpg

User avatar
stari-nakovanj
Desetnik
Desetnik
Posts: 333
Joined: 06 Jul 2008, 17:48
Location: Zagreb
Contact:

Re: sljedeci projekt

Post by stari-nakovanj » 14 Aug 2008, 22:34

nekak imam osjecaj da nebu imal samo jednu ostricu :A03:

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: sljedeci projekt

Post by Knife_maniac » 14 Aug 2008, 22:50

Joza govorio sam o Hibbenovoj pandzi :A09:

User avatar
stari-nakovanj
Desetnik
Desetnik
Posts: 333
Joined: 06 Jul 2008, 17:48
Location: Zagreb
Contact:

Re: sljedeci projekt

Post by stari-nakovanj » 14 Aug 2008, 23:57

JoZ@ wrote:
stari-nakovanj wrote:nekak imam osjecaj da nebu imal samo jednu ostricu :A03:
popipaj se po celu pa provjeri osjecaj :A25:

pa di da stavim drugu na ovaj noz :?:
pa ovak ko kod ovog kaj je knife pokazo

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: sljedeci projekt

Post by Knife_maniac » 17 Aug 2008, 01:14

Hibben claw iliti pandža.
Samo ime joj kaze da je djelo poznatog meštra Gila Hibbena poznatog po Rambo 3 i 4 nožićima.
Ima 3 verzije, koliko znam.
"Nož" je namjenjen za blisku i podmuklu :A03: borbu i predviđeno je da se nosi na čizmi a može i skriven ispod majice, suknje, tupea.... :A21:

The Hibben Claw II
http://shadowclaws.com/images/product/GH2028S.jpg

Gil Hibben Claw II Micarta
http://www.knivesplus.com/media/UC-GH2028MCNB.jpg

Gil Hibben Claw
http://www.defensemaster-knives.com/kni ... 170935.jpg

TT karakteristike:
Ukupna duzina: 15 cm
Ostrica : 7,5 cm
Debljina: 5 mm
Materijal : 420 J2 stainless

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: sljedeci projekt

Post by Knife_maniac » 25 Sep 2008, 22:25

To si sam delal ?? :A04:
Oba blanka su od Al ili ??
S cime je to rezano ??
A za rucku mozes koristiti i plastiku :A09:

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: sljedeci projekt

Post by Knife_maniac » 26 Sep 2008, 18:51

Imam ti ja ploce od 10 mm debljine. Pogledaj temu sa Raduletom u Samogradnji.
Onu rucku sam radio od lijepljenih ploca plastike.

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: sljedeci projekt

Post by Knife_maniac » 26 Sep 2008, 19:01

Fiberglas smola

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: sljedeci projekt

Post by Knife_maniac » 29 Sep 2008, 14:17

JoZ@ wrote:cekam ostale komentare pa cu objasnit
Kaj se ceka ? Bogojavljanje ? :A03:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest