HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Moderator: Original_G
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Dvostruko više od 5 koliko nas je pucalo ligu prošle sezone i nije tako mali korak unaprijed.
A imali budemo i strelicu.
Kvantitativni bi napredak mogao polučiti i kvalitativni.
Naftalin je prava stvar, svako malo iz njega možeš izvuči ponešto.
A imali budemo i strelicu.
Kvantitativni bi napredak mogao polučiti i kvalitativni.
Naftalin je prava stvar, svako malo iz njega možeš izvuči ponešto.
Oštri
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Bojim se da u prvom kolu neće biti baš neke kvalitete ali počinjemo sa oštrijim treninzima i pripremama za naredni period.
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Evo i rezultata današnjeg II kola 1.B lige
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4532.pdf
Ipak smo bili malo manje loši nego u I kolu
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4532.pdf
Ipak smo bili malo manje loši nego u I kolu
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Do 17. prosinca si ti kao nov 
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4537.pdf
Situacija na ljestvici nije baš bajna, slabo skupljamo bodove
Nedostaju nam još 2 dobra pištoljaša
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4537.pdf
Situacija na ljestvici nije baš bajna, slabo skupljamo bodove
Nedostaju nam još 2 dobra pištoljaša
Last edited by oštrostrijelac on 26 Nov 2011, 15:51, edited 1 time in total.
Oštri
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Budući da se ozljeda vuče već godinu i pol, čisto sumnjam. A i obaveze u klubu su takve (pored hrpe posla doma) da se baš ne stignem promiti pištolja. Probat ću pa što bude.
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Bilo bude gužve na potočiću slijedeči vikend:
http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... _11_12.pdf
Pucačina od jutra do sutra

http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... _11_12.pdf
Pucačina od jutra do sutra
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Sretno svima!!! 
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Eto uspješno smo nastupili na 3. kolu lige, a rezultati su uglavnom bili u skladu sa uloženim trudom i zalaganjem na treninzima
No uvijek je lijepo doći i družiti se
No uvijek je lijepo doći i družiti se
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Eto i rezultata.
http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... 111218.pdf
Samo nije mi jasno zašto su spojili rezultate 1A i 1B lige za pištoljaše ???
http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... 111218.pdf
Samo nije mi jasno zašto su spojili rezultate 1A i 1B lige za pištoljaše ???
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Bilten na HSS-u je malo drukčiji
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4611.pdf
Opet su me preimenovali, iako nemam veze sa Šestinama.
Jadnostavnija je jedinstvena lista
Rezultati nam i nisu nešto, ali bilo bude bolje u 2012.
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4611.pdf
Opet su me preimenovali, iako nemam veze sa Šestinama.
Jadnostavnija je jedinstvena lista
Rezultati nam i nisu nešto, ali bilo bude bolje u 2012.
Oštri
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Ha, možda si trebao pucat šestinskim kišobranom (možda bi bilo bolje?)
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Pozor! Nešto se govori da bi 4 kolo A i B lige moglo biti odgođeno radi zahlađenja. Informacije slijede čim bude službeno objavljeno.
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)
Završila je i ova sezona, a kako je bilo ovaj vikend na potočiću vidljivo je ovdje:
http://www.sszg.hr/
svima skupa 
http://www.sszg.hr/
Oštri
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest



