Poziv na Siječanjski turnir VK 10+10

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Poziv na Siječanjski turnir VK 10+10

Post by canon11 » 28 Dec 2011, 13:14

Poštovani strijelci,

nakon odmora i novogodišnjih praznika otvara se nova sezona natjecanja u VK pištolj/revolver za 2012. godinu. Povodom dana priznanja Republike Hrvatske u subotu 14. siječnja 2012. godine održava se prvo natjecanje u VK pištolj i VK revolver 10+10. Pravila natjecanja su prema pravilniku HSS-a za nacionalni program. Natjecanje je pojedinačno i ekipno.

Početak natjecanja je u 9 sati a prijave i kotizacije mogu se obaviti pola sata prije natjecanja. Kotizacija za jedno oružje je 30 kuna a za dva oružja 50 kuna, ekipa 3o kuna. Ekipno natjecanje je slobodnog izbora u odabiru članova ekipe, stoga strijelci ne moraju biti iz istog kluba. Imena članova ekipe se prijavljuju prije natjecanja. Nakon natjecanja i dodjela medalja osiguran je ručak.

Sportski pozdrav

User avatar
Hawk
Satnik
Satnik
Posts: 1888
Joined: 07 Dec 2011, 15:27
Location: Nin

Re: Poziv na Siječanjski turnir VK 10+10

Post by Hawk » 28 Dec 2011, 15:10

A kaži mi di se održava ovo natjecanje ???
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: Poziv na Siječanjski turnir VK 10+10

Post by canon11 » 28 Dec 2011, 15:15

da, sorry, Streljana Pamapas - Osijek :)

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: Poziv na Siječanjski turnir VK 10+10

Post by patch » 28 Dec 2011, 18:26

A sto je sa paralelnim turnirom iz IPSC-a?

Do sada su oba turnira isla zajedno....
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: Poziv na Siječanjski turnir VK 10+10

Post by canon11 » 28 Dec 2011, 18:50

to bi trebalo biti u organizaciji UPS-a, mislim 15.01 (nedjelja) ali oni ce se vec ocitovati o tome :)

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: Poziv na Siječanjski turnir VK 10+10

Post by patch » 28 Dec 2011, 22:42

canon11 wrote:to bi trebalo biti u organizaciji UPS-a, mislim 15.01 (nedjelja) ali oni ce se vec ocitovati o tome :)

Svakako cemo kontaktirati nekog od iz UPS-a.

Znaci dvodnevna festa za pucanje na Pampasu :-)))
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

Poziv na Siječanjski turnir VK 10+10

Post by Original_G » 28 Dec 2011, 23:10

Ak bas nebude snijeznih zapuha dolazimo ;)
武士道

Ognjem i mačem.

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: Poziv na Siječanjski turnir VK 10+10

Post by canon11 » 29 Dec 2011, 02:16

veselim se susretu :)

User avatar
risbo
Skupnik
Skupnik
Posts: 254
Joined: 20 Sep 2009, 21:17
Location: Osijek

Re: Poziv na Siječanjski turnir VK 10+10

Post by risbo » 15 Jan 2012, 00:59

Rezultati i galerija se mogu naci na stranicama SK Metka!
Česitke pobjednicima!!

http://www.metak.hr/2012/01/14/rezultat ... /#more-902

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests