Bravo Krišto!
Moderator: Original_G
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Bravo Krišto!
Naš juniorski reprezentativac je na prvenstvu Europe u Finskoj osvojio srebrnu medalju.
Zadnji hitac u finalu bio je odlučujući
Ante 
http://results.sius.com/DownloadFile.as ... .0.001.pdf
Zadnji hitac u finalu bio je odlučujući
http://results.sius.com/DownloadFile.as ... .0.001.pdf
Oštri
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: Bravo Krišto!
Nekako mi ona gore poveznica baš i ne radi najbolje
Ovak bu valjda bolje:
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4733.pdf
http://www.hrvatski-streljacki.hr/
https://picasaweb.google.com/hrvatskisa ... acnoOruzje#
Ovak bu valjda bolje:
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4733.pdf
http://www.hrvatski-streljacki.hr/
https://picasaweb.google.com/hrvatskisa ... acnoOruzje#
Oštri
Re: Bravo Krišto!
Čestitke Krišto.
Javili su iz Finske da ova plesna grupa dolazi u nedjelju na Oboj!

Javili su iz Finske da ova plesna grupa dolazi u nedjelju na Oboj!
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: Bravo Krišto!
He, he, i Valentina se raspištoljila
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4739.pdf
S(p)retno u finalu
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4739.pdf
S(p)retno u finalu
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: Bravo Krišto!
Evo kako je to izgledalo u zadnjoj seriji:
https://picasaweb.google.com/hrvatskisa ... 1940603314
za našu mladu strelicu 
https://picasaweb.google.com/hrvatskisa ... 1940603314
Oštri
Re: Bravo Krišto!
Svaka cast, tako i treba.
Puno veci je problem sto se u ovoj zemlji valjda zna samo za nogomet, nesto tenisa i rukomet. Kada bi netko napravio analizu koliko se bronce-srebra-zlata pokupilo po svijetu od strane hrvatskih sportasa u SVIM drugim sportovima ispalo bi da nogomet treba zakonom zabraniti jer rusi ekonomiju zemlje - financijsku...
Puno veci je problem sto se u ovoj zemlji valjda zna samo za nogomet, nesto tenisa i rukomet. Kada bi netko napravio analizu koliko se bronce-srebra-zlata pokupilo po svijetu od strane hrvatskih sportasa u SVIM drugim sportovima ispalo bi da nogomet treba zakonom zabraniti jer rusi ekonomiju zemlje - financijsku...
Nemoguće je Nemoguće
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: Bravo Krišto!
Sa 477,4 krugova Valentina Pereglin osvojila je brončanu medalju na Evropslom prvenstvu,
svaka joj čast.
Valentina 
Možda bu link delal: http://results.sius.com/ShootEvent.aspx ... ent=AP40WJ
Ak nebu, bumo ko i z Krištom počekali HSS
Valja samo kliknuti na rang listu finala
svaka joj čast.
Možda bu link delal: http://results.sius.com/ShootEvent.aspx ... ent=AP40WJ
Ak nebu, bumo ko i z Krištom počekali HSS
Valja samo kliknuti na rang listu finala
Oštri
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests



