14. DRULOV CUP
Moderator: Original_G
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: 14. DRULOV CUP
Objeručke mu dosta dobro idezdebat wrote:Došao Krešo, odložio pušku i pištoljašima pokazao kako se puca.
A imao je i najsimpatičniju podršku iz publike
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: 14. DRULOV CUP
U pravu si.
Sve je lako kad si mlad...
Bio je to moj prvi nastup u kategoriji veterana
Tješim se da sam 13. pingvin, a ne 13. prase
Sve je lako kad si mlad...
Bio je to moj prvi nastup u kategoriji veterana
Tješim se da sam 13. pingvin, a ne 13. prase
Oštri
Re: 14. DRULOV CUP
Sreća kaj su pingvini crno-bijeli pa te vidim još toliko mjesta ispred mene!
Bum ja i dalje polako šepal za tobom.
Bum ja i dalje polako šepal za tobom.
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


