Diana 470TH 4,5

Zračnice/Lufterice, plašljivci...

Moderator: karabalic

User avatar
karabalic
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 370
Joined: 10 Oct 2010, 13:19
Location: Gradište
Contact:

Re: Diana 470TH 4,5

Post by karabalic » 14 Mar 2012, 15:06

bubacigo wrote:Jel ko zna u vezi diabola jer bi se preko ebay mogli naručit i jel se isplati kad je lovac u banani pozzz :A12:
Pa moraš se snači nekako, nemožeš čekati da te neko mulja mjesecima, ja trošim oko 3-4 tisuče komada mjesečno i naručujem dijabole s

http://www.versandhaus-schneider.de/index.php/cPath/46
Volim crno pa makar i ofarbano.......

bubacigo
Pozornik
Pozornik
Posts: 46
Joined: 13 Feb 2012, 18:35
Location: zagreb

Re: Diana 470TH 4,5

Post by bubacigo » 14 Mar 2012, 18:13

Pa moraš se snači nekako, nemožeš čekati da te neko mulja mjesecima, ja trošim oko 3-4 tisuče komada mjesečno i naručujem dijabole

Hvala karabalic a onda ču uzati prek ebaya jesu skupe ali jbg večina je http://www.ebay.com/itm/130642674950?ss ... 2196wt_754
daj mi reci kak naručuješ jel se moraš registrirat i jel možeš plitit preko pay pala
pozzz :A25:

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Diana 470TH 4,5

Post by Mike_Torello » 14 Mar 2012, 18:20

ovo mi ne izgleda kao orignal JSB (http://www.schulzdiabolo.cz/en/about-us/), radije naruci sa one stranice koju ti je karabalic dao...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
shuro
Narednik
Narednik
Posts: 405
Joined: 14 Aug 2008, 12:38
Location: Zagreb
Contact:

Re: Diana 470TH 4,5

Post by shuro » 14 Mar 2012, 18:35

To su JSB-ove dijabole koje brandira za Cometu.
JSB proizvodi dijabole za neka druga velika imena, popu AirArmsa i ako se ne varam FX-a. Sigurno ima još naručioca...

damir971
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 110
Joined: 21 Oct 2010, 17:02

Re: Diana 470TH 4,5

Post by damir971 » 14 Mar 2012, 18:39

Mike_Torello wrote:ovo mi ne izgleda kao orignal JSB (http://www.schulzdiabolo.cz/en/about-us/), radije naruci sa one stranice koju ti je karabalic dao...
Nisam čuo za kopiju JSB diabola, ako te slika na kutiji zbunjuje, to je dovi dizajn kutija.
Kod amera ima mješanih slika, malo starog dizajna, a dio novog dizajna http://www.pyramydair.com/a/Ammo/Pellets/384/brands_9 , a kod njemaca su uglavnom ove nove slike na kutijicama.

Šta je original JSB, ako nije ovo??

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Diana 470TH 4,5

Post by Mike_Torello » 14 Mar 2012, 18:54

Znam za stari dizajn, taj jos koristim (bijela naljepnica sa crvenim slovima), novi dizajn je ovo sto sam dao link u zagradama za primjer trenutnog dizajna (crno/crvena naljepnica),

ali za ovo sa njegovog ebay linka sam govorio da mi je cudno pakiranje i da ga nisam do sada vidio pa sam bio skeptican, ali shuro je objasnio o cemu se radi pa onda ima smisla...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
karabalic
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 370
Joined: 10 Oct 2010, 13:19
Location: Gradište
Contact:

Re: Diana 470TH 4,5

Post by karabalic » 14 Mar 2012, 19:27

Nedami se sada slikati ali npr. JSB radi za FX dijabole i to je neka ŽNJ klasa 30% dijabola su popigane, isto tako neku kutiju AirArmsovih imam i nemogu vjerovati koje smeče je unutra, dok na bilo kojim JSB pakiranjima nađe se isto deformiranih ali jako malo.
Volim crno pa makar i ofarbano.......

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Diana 470TH 4,5

Post by Mike_Torello » 14 Mar 2012, 20:30

To sto je u original jsb popigamo je najcesce osteceno u transportu.. koliko sam ih do sada koristio nisam pronasao vise od 3 ostecene diabole...

Sa fx nemam iskustva...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
dragec11
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 168
Joined: 16 Oct 2010, 12:15
Location: Prigorje

Re: Diana 470TH 4,5

Post by dragec11 » 23 Mar 2012, 19:20

Pozdrav,našao sam jedan problem na D470TH za koji ni u snu nebi rekao za švabe da naprave takvi propust. Naime puška mi je počela šarati po meti gore-dolje,lijevo-desno pa sam najprije posumnjal na optiku,međutim nije optika,a ni diabole(koristim samo jsb 4,50 i 4,52). Onda sam pop......l i rastavio ju na dijelove kad tamo svi dijelovi od gumice,cilindra,opruge,okidača itd. suhi ko barut ko da su izašli iz dučana.Puška je stara 5mj i ispucala oko 1500 diabola.Sve sam počistil i namazal sa siikonskom masti i silikonskim sprejem i sad je to druga puška.Sad diabole idu skoro jedna u drugu.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest