Diana 470TH 4,5
Moderator: karabalic
Re: Diana 470TH 4,5
Pa moraš se snači nekako, nemožeš čekati da te neko mulja mjesecima, ja trošim oko 3-4 tisuče komada mjesečno i naručujem dijabole sbubacigo wrote:Jel ko zna u vezi diabola jer bi se preko ebay mogli naručit i jel se isplati kad je lovac u banani pozzz
http://www.versandhaus-schneider.de/index.php/cPath/46
Volim crno pa makar i ofarbano.......
Re: Diana 470TH 4,5
Pa moraš se snači nekako, nemožeš čekati da te neko mulja mjesecima, ja trošim oko 3-4 tisuče komada mjesečno i naručujem dijabole
Hvala karabalic a onda ču uzati prek ebaya jesu skupe ali jbg večina je http://www.ebay.com/itm/130642674950?ss ... 2196wt_754
daj mi reci kak naručuješ jel se moraš registrirat i jel možeš plitit preko pay pala
pozzz
Hvala karabalic a onda ču uzati prek ebaya jesu skupe ali jbg večina je http://www.ebay.com/itm/130642674950?ss ... 2196wt_754
daj mi reci kak naručuješ jel se moraš registrirat i jel možeš plitit preko pay pala
pozzz
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Diana 470TH 4,5
ovo mi ne izgleda kao orignal JSB (http://www.schulzdiabolo.cz/en/about-us/), radije naruci sa one stranice koju ti je karabalic dao...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: Diana 470TH 4,5
To su JSB-ove dijabole koje brandira za Cometu.
JSB proizvodi dijabole za neka druga velika imena, popu AirArmsa i ako se ne varam FX-a. Sigurno ima još naručioca...
JSB proizvodi dijabole za neka druga velika imena, popu AirArmsa i ako se ne varam FX-a. Sigurno ima još naručioca...
Re: Diana 470TH 4,5
Nisam čuo za kopiju JSB diabola, ako te slika na kutiji zbunjuje, to je dovi dizajn kutija.Mike_Torello wrote:ovo mi ne izgleda kao orignal JSB (http://www.schulzdiabolo.cz/en/about-us/), radije naruci sa one stranice koju ti je karabalic dao...
Kod amera ima mješanih slika, malo starog dizajna, a dio novog dizajna http://www.pyramydair.com/a/Ammo/Pellets/384/brands_9 , a kod njemaca su uglavnom ove nove slike na kutijicama.
Šta je original JSB, ako nije ovo??
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Diana 470TH 4,5
Znam za stari dizajn, taj jos koristim (bijela naljepnica sa crvenim slovima), novi dizajn je ovo sto sam dao link u zagradama za primjer trenutnog dizajna (crno/crvena naljepnica),
ali za ovo sa njegovog ebay linka sam govorio da mi je cudno pakiranje i da ga nisam do sada vidio pa sam bio skeptican, ali shuro je objasnio o cemu se radi pa onda ima smisla...
ali za ovo sa njegovog ebay linka sam govorio da mi je cudno pakiranje i da ga nisam do sada vidio pa sam bio skeptican, ali shuro je objasnio o cemu se radi pa onda ima smisla...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: Diana 470TH 4,5
Nedami se sada slikati ali npr. JSB radi za FX dijabole i to je neka ŽNJ klasa 30% dijabola su popigane, isto tako neku kutiju AirArmsovih imam i nemogu vjerovati koje smeče je unutra, dok na bilo kojim JSB pakiranjima nađe se isto deformiranih ali jako malo.
Volim crno pa makar i ofarbano.......
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Diana 470TH 4,5
To sto je u original jsb popigamo je najcesce osteceno u transportu.. koliko sam ih do sada koristio nisam pronasao vise od 3 ostecene diabole...
Sa fx nemam iskustva...
Sa fx nemam iskustva...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: Diana 470TH 4,5
Pozdrav,našao sam jedan problem na D470TH za koji ni u snu nebi rekao za švabe da naprave takvi propust. Naime puška mi je počela šarati po meti gore-dolje,lijevo-desno pa sam najprije posumnjal na optiku,međutim nije optika,a ni diabole(koristim samo jsb 4,50 i 4,52). Onda sam pop......l i rastavio ju na dijelove kad tamo svi dijelovi od gumice,cilindra,opruge,okidača itd. suhi ko barut ko da su izašli iz dučana.Puška je stara 5mj i ispucala oko 1500 diabola.Sve sam počistil i namazal sa siikonskom masti i silikonskim sprejem i sad je to druga puška.Sad diabole idu skoro jedna u drugu.
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest




