13.MEMORIJAL POGINULIM BOJOVNICIMA DOM. RATA GRADA ZAGREBA
Moderator: Original_G
13.MEMORIJAL POGINULIM BOJOVNICIMA DOM. RATA GRADA ZAGREBA
Poštovani strijelci,
ovim putem Vas obavještavam da se tradicionalni turnir nažalost neće održati kako je planirano 20.travnja 2012. god.
Kako stvari stoje, broj 13 je nesretan broj za sve strijelce koji su na ovom natjecanju odavali počast svim poginulim bojovnicima domoviskog rata grada Zagreba ( usudio bih se reći svih bojovnika)
Zato je danas za mene nesretan i žalostan dan
... a govore : "Neka se nikada ne zaboravi! "
Neka ima je vječna hvala i slava!
ovim putem Vas obavještavam da se tradicionalni turnir nažalost neće održati kako je planirano 20.travnja 2012. god.
Kako stvari stoje, broj 13 je nesretan broj za sve strijelce koji su na ovom natjecanju odavali počast svim poginulim bojovnicima domoviskog rata grada Zagreba ( usudio bih se reći svih bojovnika)
Zato je danas za mene nesretan i žalostan dan
... a govore : "Neka se nikada ne zaboravi! "
Neka ima je vječna hvala i slava!
Tko leti i puca vrijedi !
Re: 13.MEMORIJAL POGINULIM BOJOVNICIMA DOM. RATA GRADA ZAGRE
Hm, kada dođe do toga da se otkazuju natjecanja - nije dobro. Zna li se razlog?
Re: 13.MEMORIJAL POGINULIM BOJOVNICIMA DOM. RATA GRADA ZAGRE
Nema to bas nikakve veze sa brojem 13, ali nadam se da ce netko valjda imati MUDA i napisati od A do Z zasto se nije dobilo odobrenje za koristenje streljane, tj. moglo se dobiti ako se ne varam po nekom "dobrom" cijeniku od 2500KN / za ispaljeni metak, tko to BASTINI opce dobro koje je napravljeno za medjunarodno takmicenje i na kraju koja su Imena i prezimena tih bisera koji se smatraju NEDODIRLJIVIMA...... ili mozda "Lignji" ne pase to sto turnir vuce malo u "desno" ???sperac wrote:.... broj 13 je nesretan broj za sve strijelce koji su na ovom natjecanju odavali počast ...........
Zalosno,,,sramotno i ne znam kako to vise reci.....nesto sto se odrzalo 12-puta do sada valjda moze i jos koji puta...??
ISto tako smatram da nije u redu cekati do zadnjeg sata neke vazne odluke, sto je sa ljudima koji su vec dosli u Zg, organizirali zamjene, uzeli GO, itd... NEOZBILJNO...sto drugo reci...
Volio bih cuti pravo objasnjenje situacije a ne ono umotano u celofan....
Nemoguće je Nemoguće
Re: 13.MEMORIJAL POGINULIM BOJOVNICIMA DOM. RATA GRADA ZAGRE
nisam pristaša politike u sportu tako da mnoge stvari ne razumijem. nadam se da ćemo zaista čuti prave razloge.
Re: 13.MEMORIJAL POGINULIM BOJOVNICIMA DOM. RATA GRADA ZAGRE
Dođite u Rijeku. vrlo rado ćemo pored ostalih turnira u streljaštvu organizirati i ovaj memorijal. Ljudi u čiju se čast i sjećanje to organizira ZASLUŽILI su to.
Wagner
Wagner
Re: 13.MEMORIJAL POGINULIM BOJOVNICIMA DOM. RATA GRADA ZAGRE
Zasluzili su i puno vose od toga, no kako je krenulo samo je pitanje trenutka kada ce "dupelisci unije" proglasiti sudjelovanje u domovinskom ratu...."nemoralnim cinom"
Sto dalje to me sve vise podsjeca na pricu o Muji kada je pisao kuci iz JNA, svi su znali da se pisma citaju i da treba biti mudar...
" Draga mama i tata, meni je ovdje jako dobro,,,,TAKO MI I TREBA"
Sto dalje to me sve vise podsjeca na pricu o Muji kada je pisao kuci iz JNA, svi su znali da se pisma citaju i da treba biti mudar...
" Draga mama i tata, meni je ovdje jako dobro,,,,TAKO MI I TREBA"
Nemoguće je Nemoguće
Re: 13.MEMORIJAL POGINULIM BOJOVNICIMA DOM. RATA GRADA ZAGRE
EU dupelisci, crvena titova bagra, izdajnici i pederi NAPRIJED... ostali STOJ !!!
Pa normalno da sinovima i unucima onih koji su bjesomučno krvničili na križnom putu oavakav turnir ne paše...
nebi se osjećali ugodno i nebi se mogli skoncentrirati...
Pa normalno da sinovima i unucima onih koji su bjesomučno krvničili na križnom putu oavakav turnir ne paše...
nebi se osjećali ugodno i nebi se mogli skoncentrirati...
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Re: 13.MEMORIJAL POGINULIM BOJOVNICIMA DOM. RATA GRADA ZAGRE
Sto mislis kolike su sanse da dobijemo pravi odgovor i imena odgovornih po pitanju otakazivanja turnira???????
Nemoguće je Nemoguće
Re: 13.MEMORIJAL POGINULIM BOJOVNICIMA DOM. RATA GRADA ZAGRE
Nekako mi se čini da si na odgovorio svojim potpisom 
Re: 13.MEMORIJAL POGINULIM BOJOVNICIMA DOM. RATA GRADA ZAGRE
haaaahahahaha... i ja tako mislin....zdebat wrote:Nekako mi se čini da si na odgovorio svojim potpisom
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
-
PUNISHER1987
- Nadnarednik

- Posts: 583
- Joined: 01 Feb 2011, 22:20
- Location: Vidovice
Re: 13.MEMORIJAL POGINULIM BOJOVNICIMA DOM. RATA GRADA ZAGRE
Mislim da su veće šanse da padne snijeg ili tuča nego da dobiješ odgovor na ovo pitanje!!lex-lutor wrote:Sto mislis kolike su sanse da dobijemo pravi odgovor i imena odgovornih po pitanju otakazivanja turnira???????
Žalosno je to što je otkazan turnir koji je trebao biti održan jer su poginuli bojovnici dali ono najvrjednije što su imali, a to je položiti život na oltar domovine koja polako postaje talac crvenih, uostalom očito je da crvenim smeta pa su ga otkazali i nisu se udostojali navesti razloge otkazivanja!!!
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.
Re: 13.MEMORIJAL POGINULIM BOJOVNICIMA DOM. RATA GRADA ZAGRE
Kalendar natjecanja za o u godinu davno je objavljen.
Iz njega se vidi da su planirana i druga natjecanja na VS Vrapčanski potok, npr. Medveščak kup i Kurc kup.
Postavljam si ista pitanja oko organizacije Memorijala kao i mnogi!
Ako nije do organizatora zAšto mediji nisu upoznati o ovom propustu?
Koliko je meni poznato grad Zagreb je sudjelovao u opremanju VS Vrapčanski potok,te da postoji ugovor između MORHa i grada o korištenju "sporne" streljne!?
Eto toliko za sada...
Iz njega se vidi da su planirana i druga natjecanja na VS Vrapčanski potok, npr. Medveščak kup i Kurc kup.
Postavljam si ista pitanja oko organizacije Memorijala kao i mnogi!
Ako nije do organizatora zAšto mediji nisu upoznati o ovom propustu?
Koliko je meni poznato grad Zagreb je sudjelovao u opremanju VS Vrapčanski potok,te da postoji ugovor između MORHa i grada o korištenju "sporne" streljne!?
Eto toliko za sada...
Tko leti i puca vrijedi !
Re: 13.MEMORIJAL POGINULIM BOJOVNICIMA DOM. RATA GRADA ZAGRE
Memorijal poginilim se sastoji od niza natjecanja znam da turnir u karateu ide normalno a neka natjecanja su več i održana hrvanje mislim! A di je zapelo sa streljaštvom ne znam ,e jel ko zna jel održana zračno oružje?
Ipak mislim da otkazivanje turnira nema veze sa crvenima i glavonošcima nego sa $$$$$$$$$$$$
Ipak mislim da otkazivanje turnira nema veze sa crvenima i glavonošcima nego sa $$$$$$$$$$$$
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest






