MEMORIJAL OSJEČKIH STRIJELACA - natjecanje

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

MEMORIJAL OSJEČKIH STRIJELACA - natjecanje

Post by canon11 » 07 May 2012, 12:30

Gradski streljački klub "Centar" 1784 organizira drugi Memorijal osječkih strijelaca koji se održava se dana: 12.05. (subota) 2012. sa početkom u 9,00 sati

Na programu su četiri discipline po slijedećim Pravilima:

1. PUŠKA VELIKOG KALIBRA, puca se bilo kojom puškom velikog kalibra s otvorenim nišanom, u ležećem stavu

2. IPSC, prema pravilima IPSC-a puca se na 6 metalnih meta na udaljenosti 8-12 m

3. PIŠTOLJ ILI REVOLVER VELIKOG KALIBRA, puca se na 5 visećih glinenih golubova postavljenih na udaljenosti od 12-25 m

4. PIŠTOLJ ILI REVOLVER VELIKOG KALIBRA, puca se na metu „vepar“ na udaljenosti 50 metara, vrijeme prolaza 5 sekundi.

Poziv i propozicije su na www.metak.hr

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: MEMORIJAL OSJEČKIH STRIJELACA - natjecanje

Post by zdebat » 07 May 2012, 15:13

:A28:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests