Norica dragon cal. 4.5!!
Moderator: karabalic
-
PUNISHER1987
- Nadnarednik

- Posts: 583
- Joined: 01 Feb 2011, 22:20
- Location: Vidovice
Norica dragon cal. 4.5!!
Prijatelj me je zamolio da se raspitam kakva je navedena puška u naslovu, razmišlja o kupnji pa mu treba par informacija da li da uzme pušku!
Zahvalan na svakoj pomoći i savjetu!!
Zahvalan na svakoj pomoći i savjetu!!
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.
-
PUNISHER1987
- Nadnarednik

- Posts: 583
- Joined: 01 Feb 2011, 22:20
- Location: Vidovice
Re: Norica dragon cal. 4.5!!
Prijatelj je kupio pušku pa može lock i brisanje teme!!
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.
Re: Norica dragon cal. 4.5!!
Pa kada je prijatelj kupio pušku (valjda ovu iz naslova), onda ju posudi malo i napravi neku recenziju za nekoga drugog pošto je prilično rijetka puška.
Brisanje nema smisla jer tebe više ne zanima ova tema.
Smisao svakog foruma je podjela vlastitog iskustva s dugima.
Brisanje nema smisla jer tebe više ne zanima ova tema.
Smisao svakog foruma je podjela vlastitog iskustva s dugima.
-
PUNISHER1987
- Nadnarednik

- Posts: 583
- Joined: 01 Feb 2011, 22:20
- Location: Vidovice
Re: Norica dragon cal. 4.5!!
Nadao sam se da će netko od članova foruma reći neke pozitivne ili negativne strane ove puške pa sam zato postavio pitanje da li netko ima iskustva sa takvom puškom!
Nisam rekao da me ne zanima tema i molim te nemoj pogrešno tumačiti moje riječi!
Naravno da ću je posuditi i napraviti neku recenziju čim stignem jer imam dosta drugih i prečih obveza!
Nisam rekao da me ne zanima tema i molim te nemoj pogrešno tumačiti moje riječi!
Naravno da ću je posuditi i napraviti neku recenziju čim stignem jer imam dosta drugih i prečih obveza!
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Norica dragon cal. 4.5!!
Ocito ju nitko od clanova foruma nema ili nije isprobao pa zato o njoj nije nista napisano... ali evo, ti ces imati cast prvi napisati nesto ako ju posudis od prijatelja i isprobas =)PUNISHER1987 wrote:Nadao sam se da će netko od članova foruma reći neke pozitivne ili negativne strane ove puške pa sam zato postavio pitanje da li netko ima iskustva sa takvom puškom!
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
-
PUNISHER1987
- Nadnarednik

- Posts: 583
- Joined: 01 Feb 2011, 22:20
- Location: Vidovice
Re: Norica dragon cal. 4.5!!
Malo da reknem koju o navedenoj pušci:
a) izuzetno lagana i dobro balansirana;
b) kundak je od plastike ali jako fino napravljen;
c) cal. 4,5 mm;
d) kočnica je ispred okidača i kada se puška otkoči ne može se ponovno zakočiti što je velika mana;
e) jako precizna;
f) nišani su osvijetljeni, na ustima cijevi je mušica crvene boje, dok je zadnja svijetlozelene boje;
g) popriličan trzaj;
h) cijena 1200 kn;
to bi bilo to u grubim crtama!!
a) izuzetno lagana i dobro balansirana;
b) kundak je od plastike ali jako fino napravljen;
c) cal. 4,5 mm;
d) kočnica je ispred okidača i kada se puška otkoči ne može se ponovno zakočiti što je velika mana;
e) jako precizna;
f) nišani su osvijetljeni, na ustima cijevi je mušica crvene boje, dok je zadnja svijetlozelene boje;
g) popriličan trzaj;
h) cijena 1200 kn;
to bi bilo to u grubim crtama!!
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

