Norica dragon cal. 4.5!!

Zračnice/Lufterice, plašljivci...

Moderator: karabalic

Post Reply
PUNISHER1987
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 583
Joined: 01 Feb 2011, 22:20
Location: Vidovice

Norica dragon cal. 4.5!!

Post by PUNISHER1987 » 14 May 2012, 18:05

Prijatelj me je zamolio da se raspitam kakva je navedena puška u naslovu, razmišlja o kupnji pa mu treba par informacija da li da uzme pušku!

Zahvalan na svakoj pomoći i savjetu!!
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.

PUNISHER1987
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 583
Joined: 01 Feb 2011, 22:20
Location: Vidovice

Re: Norica dragon cal. 4.5!!

Post by PUNISHER1987 » 15 May 2012, 23:30

Prijatelj je kupio pušku pa može lock i brisanje teme!!
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.

damir971
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 110
Joined: 21 Oct 2010, 17:02

Re: Norica dragon cal. 4.5!!

Post by damir971 » 16 May 2012, 00:21

Pa kada je prijatelj kupio pušku (valjda ovu iz naslova), onda ju posudi malo i napravi neku recenziju za nekoga drugog pošto je prilično rijetka puška.
Brisanje nema smisla jer tebe više ne zanima ova tema.
Smisao svakog foruma je podjela vlastitog iskustva s dugima.

PUNISHER1987
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 583
Joined: 01 Feb 2011, 22:20
Location: Vidovice

Re: Norica dragon cal. 4.5!!

Post by PUNISHER1987 » 16 May 2012, 02:12

Nadao sam se da će netko od članova foruma reći neke pozitivne ili negativne strane ove puške pa sam zato postavio pitanje da li netko ima iskustva sa takvom puškom!

Nisam rekao da me ne zanima tema i molim te nemoj pogrešno tumačiti moje riječi!

Naravno da ću je posuditi i napraviti neku recenziju čim stignem jer imam dosta drugih i prečih obveza!
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Norica dragon cal. 4.5!!

Post by Mike_Torello » 16 May 2012, 12:10

PUNISHER1987 wrote:Nadao sam se da će netko od članova foruma reći neke pozitivne ili negativne strane ove puške pa sam zato postavio pitanje da li netko ima iskustva sa takvom puškom!
Ocito ju nitko od clanova foruma nema ili nije isprobao pa zato o njoj nije nista napisano... ali evo, ti ces imati cast prvi napisati nesto ako ju posudis od prijatelja i isprobas =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

PUNISHER1987
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 583
Joined: 01 Feb 2011, 22:20
Location: Vidovice

Re: Norica dragon cal. 4.5!!

Post by PUNISHER1987 » 03 Jun 2012, 18:35

Malo da reknem koju o navedenoj pušci:

a) izuzetno lagana i dobro balansirana;
b) kundak je od plastike ali jako fino napravljen;
c) cal. 4,5 mm;
d) kočnica je ispred okidača i kada se puška otkoči ne može se ponovno zakočiti što je velika mana;
e) jako precizna;
f) nišani su osvijetljeni, na ustima cijevi je mušica crvene boje, dok je zadnja svijetlozelene boje;
g) popriličan trzaj;
h) cijena 1200 kn;

to bi bilo to u grubim crtama!!
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest