kalibar
Moderator: karabalic
Re: kalibar
Malo potraži po forumu, vidim da imaš 10 postova, prvo nemaš pojma o ničem pa onda djeliš savjete.
Volim crno pa makar i ofarbano.......
Who is online
Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 2 guests


