TT-kup i Noćno gađanje

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
User avatar
Wagner
Desetnik
Desetnik
Posts: 353
Joined: 31 Mar 2010, 16:18

TT-kup i Noćno gađanje

Post by Wagner » 13 Jul 2012, 19:13

Pozdrav još jednom,
u prilogu je poziv na tradicionalni "TT-kup" odnosno na "Dane grmljavine" koji se održavaju 21. srpnja na strelištu "Vladimir Gortan" na Drenovi. Raspis je u prilogu. Također podsjećamo da je isti dan, ili bolje reći tu noć (21/22.07) i tradicionalno noćno gađanje u organizaciji S.K. "Lokomotive". Gađa se MK puškom. Raspis također u prilogu.
:A25:
Attachments
Poziv na TT-KUP 2012.pdf
(144.37 KiB) Downloaded 31 times
noćno gađanje 2012.pdf
(152.88 KiB) Downloaded 36 times

šile
Skupnik
Skupnik
Posts: 211
Joined: 13 Jan 2011, 18:29

Re: TT-kup i Noćno gađanje

Post by šile » 13 Jul 2012, 20:31

Na kojoj udaljenosti se pucaju mete sa malokalibarkom ?

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: TT-kup i Noćno gađanje

Post by lex-lutor » 13 Jul 2012, 20:33

A di je dodatna oprema :

- prase
- janje
- cevapi
- piva
- hostese
Nemoguće je Nemoguće

User avatar
Wagner
Desetnik
Desetnik
Posts: 353
Joined: 31 Mar 2010, 16:18

Re: TT-kup i Noćno gađanje

Post by Wagner » 13 Jul 2012, 21:07

MK puška se puca na 50m.
Ima i dosta dodatne opreme, klope i cuge neće falit, ovo o hostesama podržavam apsolutno :A25: ali nisam organizator pa ću prenijeti zahtjeve.
:A13:

šile
Skupnik
Skupnik
Posts: 211
Joined: 13 Jan 2011, 18:29

Re: TT-kup i Noćno gađanje

Post by šile » 13 Jul 2012, 22:17

hvala za info.

User avatar
Wagner
Desetnik
Desetnik
Posts: 353
Joined: 31 Mar 2010, 16:18

Re: TT-kup i Noćno gađanje

Post by Wagner » 24 Jul 2012, 20:42

Rezultate "TT kupa" i "8. Riječkih ljetnih noći" možete naći na web stranicama Streljačkog saveza PGŽ.
http://www.streljacki-savez-pgz.hr/

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest