Malo veči kalibar PCP puške. Big Bore.

Zračnice/Lufterice, plašljivci...

Moderator: karabalic

User avatar
karabalic
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 370
Joined: 10 Oct 2010, 13:19
Location: Gradište
Contact:

Re: Malo veči kalibar PCP puške. Big Bore.

Post by karabalic » 03 Feb 2011, 12:23

maki61 wrote:Koliko vidim moguće je naručiti zračnu pušku sa PyramydAir. Mene tu jako zanima ova puškica http://www.pyramydair.com/cgi-bin/zoome ... el_id=1334
uz nju idu 2 cijevi .177 i .22 + optika, a cijena je trenutno $135.55. Neka mi na tu cijenu dođe još carina, porez i prijevoz 600 kn, to bi bilo prihvatljivo.
Kakvo je vaše mišljenje o navedenoj stranici, puškici i ukupnim troškovima?
Isplati li se uopće upuštati u tu avanturu? :roll:
Ja s Piramdom imam odlična iskustva isto tako i s fedexom nekada mi roba stigne brže nego iz HR, a pohvalio bi i Carinu jer su zbilja OK.
Sve košta ali je brzo i profesionalno odrađeno.
@ papilon napisao sam cca jer sam promjenio 300e pa s time plačao i neke ljude počastio i kad je stigla doma opet pičence za ekipu, nemam račun za sve ukupno ima više stavki pa je cca.
Volim crno pa makar i ofarbano.......

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Malo veči kalibar PCP puške. Big Bore.

Post by Mike_Torello » 03 Feb 2011, 12:30

Papilon wrote:
Mike_Torello wrote:vec sam ja izracunao i napisao cijenu u kunićima odmah u postu ispod njegovog, treba malo i procitati a ne samo gledati slikice!
Tisučića ojera, pa i nije preskupo to bi si ti mogel kupiti, za bespuča Like, dušu dalo!!!! :mrgreen: :D :A18:
da, pogotovo sad otkad sam u veljači počeo "raditi" na zavodu za zapošljavanje.
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
Papilon
Brigadir
Brigadir
Posts: 4073
Joined: 21 Dec 2009, 18:15

Re: Malo veči kalibar PCP puške. Big Bore.

Post by Papilon » 03 Feb 2011, 18:19

Sory Mike, nisam znao, no iskreno se nadam i od srca ti želim da što prije nađeš nešto pristojno kako bi osigurao egzistenciju!!!....sreča je tu negdje iza vrata možda ti već sutra pokuca!!!! :A25:
karabalic wrote:
@ papilon napisao sam cca jer sam promjenio 300e pa s time plačao i neke ljude počastio i kad je stigla doma opet pičence za ekipu, nemam račun za sve ukupno ima više stavki pa je cca.
Ma nisam ni pitao za račune baš zato što me i zanimalo u konačnici koliko te stvarno došlo pa i pića kao i gorivo....?? su dio troškova, te ih treba ukavkulirati, zato je važan taj zbroj i to je stvarna cijena!
Još samo čekamo da dobijemo i stvarnu recenziju, pa buš počašćen s kojim pičem i ti!!!! :D
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....

User avatar
karabalic
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 370
Joined: 10 Oct 2010, 13:19
Location: Gradište
Contact:

Re: Malo veči kalibar PCP puške. Big Bore.

Post by karabalic » 07 Mar 2011, 00:11

Evo krenula i samoizgradnja "dijabola" :A27: s ljeva na desno 1. 200 greina ručni rad. 2. 160 greina ručni rad 3. 180 greina Air Venturi.
Attachments
DSC02276.JPG
DSC02277.JPG
Volim crno pa makar i ofarbano.......

Iggy
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 849
Joined: 18 Mar 2011, 12:42

Re: Malo veči kalibar PCP puške. Big Bore.

Post by Iggy » 22 Sep 2012, 14:42

Kolika je početna brzina 200 grs. zrna iz te "puškice"???

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest