Malo veči kalibar PCP puške. Big Bore.
Moderator: karabalic
Re: Malo veči kalibar PCP puške. Big Bore.
Ja s Piramdom imam odlična iskustva isto tako i s fedexom nekada mi roba stigne brže nego iz HR, a pohvalio bi i Carinu jer su zbilja OK.maki61 wrote:Koliko vidim moguće je naručiti zračnu pušku sa PyramydAir. Mene tu jako zanima ova puškica http://www.pyramydair.com/cgi-bin/zoome ... el_id=1334
uz nju idu 2 cijevi .177 i .22 + optika, a cijena je trenutno $135.55. Neka mi na tu cijenu dođe još carina, porez i prijevoz 600 kn, to bi bilo prihvatljivo.
Kakvo je vaše mišljenje o navedenoj stranici, puškici i ukupnim troškovima?
Isplati li se uopće upuštati u tu avanturu?
Sve košta ali je brzo i profesionalno odrađeno.
@ papilon napisao sam cca jer sam promjenio 300e pa s time plačao i neke ljude počastio i kad je stigla doma opet pičence za ekipu, nemam račun za sve ukupno ima više stavki pa je cca.
Volim crno pa makar i ofarbano.......
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Malo veči kalibar PCP puške. Big Bore.
da, pogotovo sad otkad sam u veljači počeo "raditi" na zavodu za zapošljavanje.Papilon wrote:Tisučića ojera, pa i nije preskupo to bi si ti mogel kupiti, za bespuča Like, dušu dalo!!!!Mike_Torello wrote:vec sam ja izracunao i napisao cijenu u kunićima odmah u postu ispod njegovog, treba malo i procitati a ne samo gledati slikice!![]()
![]()
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: Malo veči kalibar PCP puške. Big Bore.
Sory Mike, nisam znao, no iskreno se nadam i od srca ti želim da što prije nađeš nešto pristojno kako bi osigurao egzistenciju!!!....sreča je tu negdje iza vrata možda ti već sutra pokuca!!!!
Još samo čekamo da dobijemo i stvarnu recenziju, pa buš počašćen s kojim pičem i ti!!!!
Ma nisam ni pitao za račune baš zato što me i zanimalo u konačnici koliko te stvarno došlo pa i pića kao i gorivo....?? su dio troškova, te ih treba ukavkulirati, zato je važan taj zbroj i to je stvarna cijena!karabalic wrote:
@ papilon napisao sam cca jer sam promjenio 300e pa s time plačao i neke ljude počastio i kad je stigla doma opet pičence za ekipu, nemam račun za sve ukupno ima više stavki pa je cca.
Još samo čekamo da dobijemo i stvarnu recenziju, pa buš počašćen s kojim pičem i ti!!!!
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....
Re: Malo veči kalibar PCP puške. Big Bore.
Evo krenula i samoizgradnja "dijabola"
s ljeva na desno 1. 200 greina ručni rad. 2. 160 greina ručni rad 3. 180 greina Air Venturi.
Volim crno pa makar i ofarbano.......
Re: Malo veči kalibar PCP puške. Big Bore.
Kolika je početna brzina 200 grs. zrna iz te "puškice"???
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest



