Da se pohvalim s prinovom

Zračnice/Lufterice, plašljivci...

Moderator: karabalic

Post Reply
User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Da se pohvalim s prinovom

Post by k.horvat » 21 Apr 2008, 20:20

Eto, danas je stigla prinova...
Cometa Fenix 400 S. Na njoj je optika koja je vec zamijenjena.
Attachments
IMG_0174.jpg
IMG_0174.jpg (37.84 KiB) Viewed 602 times

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Da se pohvalim s prinovom

Post by Mike_Torello » 21 Apr 2008, 21:00

drvena mi izgleda kao da je iz GAMO asortimana jer je kundak identican, a crna izgleda kao HASTAN??? koja je prinova ondA? =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: Da se pohvalim s prinovom

Post by k.horvat » 21 Apr 2008, 21:18

Mike_Torello wrote:drvena mi izgleda kao da je iz GAMO asortimana jer je kundak identican, a crna izgleda kao HASTAN??? koja je prinova ondA? =)
Pa janjičar (Hatsan 125) je stari drug, Cometa Fenix 400-S (carabine) je nova igračka :A09:

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: Da se pohvalim s prinovom

Post by Knife_maniac » 21 Apr 2008, 21:38

Lijepo lijepo, samo ova prednja musica :A23:
I kakva je to opticica ? :A15:

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: Da se pohvalim s prinovom

Post by k.horvat » 21 Apr 2008, 21:51

Knife_maniac wrote:Lijepo lijepo, samo ova prednja musica :A23:
I kakva je to opticica ? :A15:
Ex optika je bila Tasco 3-7X20 (klasa optimist) :A03:
Sad je gore Gamo 3-9X40 WR (vidi na Hatsanu) :A03: :A03:
A kaj se dotikavle mušice, tako i onako idu dolje :A27:

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Update

Post by k.horvat » 22 Apr 2008, 15:23

Optika je montirana (Gamo 3-9X40 WR), ciljnici skinuti, ružna crvena spužva
pobojana...
Attachments
cometa.jpg
cometa.jpg (22.63 KiB) Viewed 546 times

User avatar
shelby-eleanor
Desetnik
Desetnik
Posts: 322
Joined: 30 Mar 2008, 20:57

Re: Da se pohvalim s prinovom

Post by shelby-eleanor » 22 Apr 2008, 23:14

ova crna ljepotica mi se jako svidja :A25:
"A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes,
the action is the brain, and the barrel is the heart.
But you, the man behind the rifle, you are the soul."

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Da se pohvalim s prinovom

Post by Mike_Torello » 22 Apr 2008, 23:36

shelby-eleanor wrote:ova crna ljepotica mi se jako svidja :A25:
ma nemas ti pojma... =) izgled vara... to je janjicarka... Hastanica... =(
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: Da se pohvalim s prinovom

Post by Knife_maniac » 22 Apr 2008, 23:43

Ljubomoran Majk ??
:A13:

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Da se pohvalim s prinovom

Post by Mike_Torello » 22 Apr 2008, 23:51

Knife_maniac wrote:Ljubomoran Majk ?? :A13:
HAAAAAAAh =) al me slatko nasmija =) a na što?

BTW. ti pratis "vojska" grupu? sto mislis o tome da se tamo baci reklama za forum? Bili to bilo pametno? Po pricama cujem da tamo ima svakakvih tipova... civilno sluzenje i to. Ali valjda su se sada pacifisti razbjezali kad je ukinut vojni rok? Sto mislis? Gdje bi jos mogli baciti reklamicu?
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests