Norveška streljačka natjecanja
Moderator: Original_G
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Norveška streljačka natjecanja
Dao bih ruku u vatru da postoji nešto o tome na forumu, ali...
Za strpljive, pošto su jaako opširni, te pomalo nerazumljivi:
http://www.nrk.no/nett-tv/klipp/862078/
Naša televizija kratko spomene streljaštvo kad osvojimo kakvu medalju, a skandinafci vrte sate i sate prenosa
, 
Za strpljive, pošto su jaako opširni, te pomalo nerazumljivi:
http://www.nrk.no/nett-tv/klipp/862078/
Naša televizija kratko spomene streljaštvo kad osvojimo kakvu medalju, a skandinafci vrte sate i sate prenosa
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: Norveška streljačka natjecanja
Imaju Norvežani i svog proizvođača opreme:
http://english.kme.no/nyheter/nyhet.asp?nyhet_ID=131
Nadajmo se da bude i kod nas situacija u streljaštvu bolja nego zadnjih godina,
trenutno podosta zaostajemo za gotovo svima.
http://english.kme.no/nyheter/nyhet.asp?nyhet_ID=131
Nadajmo se da bude i kod nas situacija u streljaštvu bolja nego zadnjih godina,
trenutno podosta zaostajemo za gotovo svima.
Oštri
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
