ISSF

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 20 May 2013, 15:50

Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 24 May 2013, 13:38

Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 15 Jun 2013, 17:42

Danas je odrađen prvi dan PGZ po ISSFu.
Pucan je pištolj standard i pištolj centralnog paljenja.
Neki su ispunili norme za PH u Osijeku, a neki nisu, poneki osvojili prva tri mjesta, a da
rezultati nisu proglašeni i medalje za pojedince i ekipe podijeljene.
Napredovao sam u odnosu na prošlogodišnje PGZ u pištolju centralnog paljenja za puna 94 kruga,
ali današnjih 252+233= 485 krugova je ipak 35 krugova premalo da bi se nastupilo na državnom.
Nagodinu bih sa još 94 kruga više mogao osvojiti PGZ :mrgreen:
Sutra se puca i pištolj slobodnog izbora, a rezultati 4 posljednja elektronska treninga na potočiću, a bili su
507, 504, 518 i 505 krugova, govore da ne bih trebao imati problema ispuniti normu za PH.
Javim se sutra.
Čestitke kolega pele140 na današnjim nastupima i postignutim rezultatima i plasmanima :A28:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 17 Jun 2013, 09:23

I tako jučer pucah katastrofalno loše, ali rezultat je ipak dovoljno dobar da se može
nastupiti na PH.
Uspio sam pogoditi i trojku i dvije petice, te pet šestica. Preostala 52 pogodka su doprinijela da konačan
zbroj bude 492 kruga, a što je 22 kruga iznad norme, ali i 31 krug do naslova prvaka GZ.
Nagodinu bude bolje.
Valja nači načina da se za nepuna 2 tjedna nastupi na PH u Osijeku.
Sportski pozdrav.
SSZG je jučer podijelio medalje i za jučerašnje i prekjučerašnje nastupe, graver se naradio.
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 20 Jun 2013, 21:24

:!:
Evo i raspisa za ovogodišnje PH: http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5813.pdf

Valja doči i upasti među 8 u PSI, a tek onda počinje tekma za naslov prvaka Hrvatske :idea:
Ne bude trebalo rano ustajati :mrgreen:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 21 Jun 2013, 20:38

Evo i biltena sa prvenstva Zagreba: http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... bilten.pdf :A25:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 01 Jul 2013, 10:33

:!: :!: :!:

Eto i prekjučerašnjih i jučerašnjih uradaka sa Pampasa:
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5836.pdf

Bilo je zanimljivo :idea:
-8 u zadnja 2 hica, uz ne baš najbolje odrađenih 58 predhodnih je rezultiralo sa 490 krugova, 30 premalo da se upadne u finale.
Slijedeče godine valja državno kvalitetnije odraditi.
Finale PSI je bilo zanimljivo.
Krišto i Drmić su napredovali, Lazić obranio poziciju iz kvalifikacija, dok su Posavec i Cindrić nazadovali.
Čestitke forumašima, a i ostalima, na lijepim rezultatima i plasmanima :A25:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 24 Jul 2013, 17:43

Na EPSOu u disciplini 60 hitaca ležeći za seniore naš strelac Ivica Štritof ušao je u finale, te završio na 6. mjestu.
Čestitke.
http://www.ech2013.com/dokumenti/ech201 ... _final.pdf
Nadajmo se da na ovom prvenstvu Evrope bude još lijepih rezultata naših strelaca i strelica.
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 30 Jul 2013, 21:00

Na Pampasu, danas na EPSOu, strelice su se natjecale na 300 metara.
Naravno, samo uz pomoč dioptera, remnika, rukavice i kaputića, manje više iz aparatića u kalibru 6BR.
10x je fi 50, a 10 je fi 100mm na 300m udaljenoj meti, a one zalegnu i štancaju muševe i obične centre kao na traci.
Rezultati: http://www.ech2013.com/dokumenti/ech201 ... tition.pdf
Fotke: http://www.ech2013.com/Pages/Gallery.aspx
:A25:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 14 Feb 2014, 18:52

PGZ 2014. - zračno oružje

http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... 26%201.pdf

hmm, ove godine ipak bez finalnih nastupa :A00:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 06 Mar 2014, 16:45

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
V kolo A i B lige, te PH bude 15. i 16. ožujka u Vukovaru.
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le6309.pdf
Oštri

User avatar
Darko11
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1477
Joined: 18 Jan 2014, 17:19
Been thanked: 2 times
Contact:

Re: ISSF

Post by Darko11 » 06 Mar 2014, 19:44

Ostrostrijelac,koje 22 streljivo koristis sa svojim TOZ 35 i koje streljivo najcesce koriste HR strijelci sa MK puskama tijekom natjecanja?

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 06 Mar 2014, 21:33

predprošlu i prošlu sam sezonu pucao rws pistol match i rws rifle match.
puškaši dosta koriste lapua midas + i eley tenex, a treniraju i sa sk standard plusom.
puca se još svega i svačega, pogotovo u serijskom programu, dakle iz drulova i brnovki.
Oštri

User avatar
Darko11
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1477
Joined: 18 Jan 2014, 17:19
Been thanked: 2 times
Contact:

Re: ISSF

Post by Darko11 » 07 Mar 2014, 00:17

Hvala na odgovoru.Za Eley i Lapua sam pretpostavio da su u asortimanu.

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 08 Mar 2014, 21:47

oštrostrijelac wrote::!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
V kolo A i B lige, te PH bude 15. i 16. ožujka u Vukovaru.
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le6309.pdf
Ponekima je Vukovar blizu, a nekima i ne. :A14:
Medveščakofci razmišljaju de se zapute na završnicu ove sezone zraka. :A31:
Preostaje doduše još i polufinale i finale Kupa. :idea:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: ISSF

Post by oštrostrijelac » 14 Jun 2014, 21:37

prvenstvo metropole bude slijedeći vikend:
Attachments
10471360_1483809708522982_5000511598881596124_o.jpg
Oštri

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest