NORMA (ORIX,VULCAN,TXP......)
NORMA (ORIX,VULCAN,TXP......)
Vaše mišljenje o navedenom lovačkom streljivu.Kalibar nije bitan.....
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.
Re: NORMA (ORIX,VULCAN,TXP......)
Znas da je to sve odlicno streljivo ali u hrvatskoj nerealne cijene preko 25kn pa na vise po komadu sto je preskupo za prije svega vjezbanje i vikend plinkanje - najcesci hobi clanova foruma , a bogme i za vikend lovce je poprilican izdatak !SSG wrote:Vaše mišljenje o navedenom lovačkom streljivu.Kalibar nije bitan.....
Znaci moja preporuka za Best Buy je Sako Hamerhead i PPU Grom - odlicno zrno od nasih susjeda, cim se pokazalo vise ga nije moguce pronaci u HR koja je navala, mala prednost Saku jer ima eko barut pa nije skoro potrebno ciscenje puske a i zdravije je za pusku
Ako netko zna gdje ima kupiti PPU Grom u HR molim da mi javi na PP.
Pa molim ostale lovce i plinkere da napisu sto koriste
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NORMA (ORIX,VULCAN,TXP......)
Vulkan u .30-06 i 8x68 mije bio super, ali sam odlučio probati i Oryxa 13 i 12,7g u oba kalibra.
Za sada se na nekoliko odstrela DS u .30-06 pokazao odličnim, dok u 8x68 još nisam lovio sa njim.
Vulkan 11,7g možda čak i bolje radi nego 13g Oryx, s time da je velika prednost Vulkana kod repetirki to što se na vršku zrna nema kaj deformirati.
Dobra vam kob kolege lovci.
Za sada se na nekoliko odstrela DS u .30-06 pokazao odličnim, dok u 8x68 još nisam lovio sa njim.
Vulkan 11,7g možda čak i bolje radi nego 13g Oryx, s time da je velika prednost Vulkana kod repetirki to što se na vršku zrna nema kaj deformirati.
Dobra vam kob kolege lovci.
Oštri
-
Woolf Blaser
- Natporučnik

- Posts: 1378
- Joined: 27 Jul 2013, 04:29
Re: NORMA (ORIX,VULCAN,TXP......)
Zanimljiva tema. Steta sto nije aktuelna.
Head in the City. Hearth in the Field.
Re: NORMA (ORIX,VULCAN,TXP......)
Sad si je ti izvukao iz mrtvihWoolf Blaser wrote:Zanimljiva tema. Steta sto nije aktuelna.
Koristm ppu grom u 7x64,a nabavljam ga u puskarnici zagreb
Dosad je sve palo u vatri
-
Woolf Blaser
- Natporučnik

- Posts: 1378
- Joined: 27 Jul 2013, 04:29
Re: NORMA (ORIX,VULCAN,TXP......)
Naravno da je. Moje je uvijek bilo da treba nagraditi proizvodjaca koji za mali novac daje
posten metak. Imao sam dosta iskustva sa navedenim zrnima u razlicitim kalibrima a kasno sam
se ukljucio na forum tako da nisam imao prilike podijeliti svoja iskustva sa drugim clanovima
foruma a tema je (barem meni) jako zanimljiva.
posten metak. Imao sam dosta iskustva sa navedenim zrnima u razlicitim kalibrima a kasno sam
se ukljucio na forum tako da nisam imao prilike podijeliti svoja iskustva sa drugim clanovima
foruma a tema je (barem meni) jako zanimljiva.
Head in the City. Hearth in the Field.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest



