Nije li steta hraniti ovo smece 40g na racun gradjana?

Kritički komentari događaja vezanih i nevezanih za oružje, kod nas i u svijetu. Moderirani forum - vrijeđanje, međusobne svađe i mali forumski ratovi se ne toleriraju. POLITIKU IZBJEGAVATI.
User avatar
Hawk
Satnik
Satnik
Posts: 1888
Joined: 07 Dec 2011, 15:27
Location: Nin

Re: Nije li steta hraniti ovo smece 40g na racun gradjana?

Post by Hawk » 07 Nov 2013, 09:28

lex-lutor wrote:...Gljive su puno jeftinije, a pruzaju puno vise uzivanja... ( publici naravno ) :mrgreen:
evo... ja doniram zelenu pupavku... dostava besplatna...
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.

User avatar
Papilon
Brigadir
Brigadir
Posts: 4073
Joined: 21 Dec 2009, 18:15

Re: Nije li steta hraniti ovo smece 40g na racun gradjana?

Post by Papilon » 07 Nov 2013, 17:26

po kili.....???? :A18:
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....

Woolf Blaser
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1378
Joined: 27 Jul 2013, 04:29

Re: Nije li steta hraniti ovo smece 40g na racun gradjana?

Post by Woolf Blaser » 07 Nov 2013, 18:08

Papilon wrote:po kili.....???? :A18:
Mislim da ne! Vjerojatno ,po cejenu,!!! :mrgreen:
Head in the City. Hearth in the Field.

User avatar
Papilon
Brigadir
Brigadir
Posts: 4073
Joined: 21 Dec 2009, 18:15

Re: Nije li steta hraniti ovo smece 40g na racun gradjana?

Post by Papilon » 07 Nov 2013, 21:03

:A25:
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....

User avatar
Hawk
Satnik
Satnik
Posts: 1888
Joined: 07 Dec 2011, 15:27
Location: Nin

Re: Nije li steta hraniti ovo smece 40g na racun gradjana?

Post by Hawk » 10 Nov 2013, 15:14

U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.

Woolf Blaser
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1378
Joined: 27 Jul 2013, 04:29

Re: Nije li steta hraniti ovo smece 40g na racun gradjana?

Post by Woolf Blaser » 10 Nov 2013, 15:55

Jebalo majku!!! Pa ako mu je tata cetnik politicar taj nece dobiti ni dvajst godina corke!
A zbog ,dobrog ponasanja, mozda izadje i s petnajst ! Mozda sam puno i reko, ,sredit, ce
to tata cedo politicar!
Head in the City. Hearth in the Field.

User avatar
Papilon
Brigadir
Brigadir
Posts: 4073
Joined: 21 Dec 2009, 18:15

Re: Nije li steta hraniti ovo smece 40g na racun gradjana?

Post by Papilon » 10 Nov 2013, 17:23

a nisi li valjda mislio da će robijat....pa on bio bio ugrožen u zatvoru....srediti će njemu stari tajo čedo od Josipovića i pomilovanje....a možda ga proglase i neubrojivim... :A21:
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....

dejandlesk
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 839
Joined: 26 Dec 2012, 12:35

Re: Nije li steta hraniti ovo smece 40g na racun gradjana?

Post by dejandlesk » 10 Nov 2013, 20:09

Treba li ikoga proglasiti neubrojivim? U našoj zemlji, olakotna je okolnost da si iz dobre obitelji. Nema problema, kod nas ionako nitko tko je za nešto stvarno kriv, neće odgovarati. U našoj se zemlji jedino odgovara za teške zločine tipa, ako nemaš upaljena svijetla za vrijeme zimskog računanja vremena, ili ne vežeš pojas, ili ti je ormar za oružje previše svijetle boje....
Mislim da se on ne treba brinuti. Žalosno, ali istinito.
Pozdrav!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest