Nije li steta hraniti ovo smece 40g na racun gradjana?
Re: Nije li steta hraniti ovo smece 40g na racun gradjana?
evo... ja doniram zelenu pupavku... dostava besplatna...lex-lutor wrote:...Gljive su puno jeftinije, a pruzaju puno vise uzivanja... ( publici naravno )
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Re: Nije li steta hraniti ovo smece 40g na racun gradjana?
po kili.....???? 
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....
-
Woolf Blaser
- Natporučnik

- Posts: 1378
- Joined: 27 Jul 2013, 04:29
Re: Nije li steta hraniti ovo smece 40g na racun gradjana?
Mislim da ne! Vjerojatno ,po cejenu,!!!Papilon wrote:po kili.....????
Head in the City. Hearth in the Field.
Re: Nije li steta hraniti ovo smece 40g na racun gradjana?
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....
Re: Nije li steta hraniti ovo smece 40g na racun gradjana?
Evo još malo detalja...
http://www.dragovoljac.com.hr/index.php ... dss-a.html
http://www.dragovoljac.com.hr/index.php ... dss-a.html
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
-
Woolf Blaser
- Natporučnik

- Posts: 1378
- Joined: 27 Jul 2013, 04:29
Re: Nije li steta hraniti ovo smece 40g na racun gradjana?
Jebalo majku!!! Pa ako mu je tata cetnik politicar taj nece dobiti ni dvajst godina corke!
A zbog ,dobrog ponasanja, mozda izadje i s petnajst ! Mozda sam puno i reko, ,sredit, ce
to tata cedo politicar!
A zbog ,dobrog ponasanja, mozda izadje i s petnajst ! Mozda sam puno i reko, ,sredit, ce
to tata cedo politicar!
Head in the City. Hearth in the Field.
Re: Nije li steta hraniti ovo smece 40g na racun gradjana?
a nisi li valjda mislio da će robijat....pa on bio bio ugrožen u zatvoru....srediti će njemu stari tajo čedo od Josipovića i pomilovanje....a možda ga proglase i neubrojivim... 
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....
-
dejandlesk
- Časnički Namjesnik

- Posts: 839
- Joined: 26 Dec 2012, 12:35
Re: Nije li steta hraniti ovo smece 40g na racun gradjana?
Treba li ikoga proglasiti neubrojivim? U našoj zemlji, olakotna je okolnost da si iz dobre obitelji. Nema problema, kod nas ionako nitko tko je za nešto stvarno kriv, neće odgovarati. U našoj se zemlji jedino odgovara za teške zločine tipa, ako nemaš upaljena svijetla za vrijeme zimskog računanja vremena, ili ne vežeš pojas, ili ti je ormar za oružje previše svijetle boje....
Mislim da se on ne treba brinuti. Žalosno, ali istinito.
Pozdrav!
Mislim da se on ne treba brinuti. Žalosno, ali istinito.
Pozdrav!
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


