Krivolovac ranjen ali....

Lovačke priče, iskustva, doživljaji, lovački psi, fotografije...
1983josip
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 63
Joined: 07 Sep 2013, 23:56

Re: Krivolovac ranjen ali....

Post by 1983josip » 28 Jan 2014, 15:45

Negdje 3-4 poslje podne od pucnja me dijelila mala livada i par metara šikare

1983josip
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 63
Joined: 07 Sep 2013, 23:56

Re: Krivolovac ranjen ali....

Post by 1983josip » 28 Jan 2014, 16:00

kako da postavim sliku s kompa

User avatar
jolly
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 7776
Joined: 26 Feb 2012, 13:10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: Krivolovac ranjen ali....

Post by jolly » 28 Jan 2014, 16:34

Stisni "reply"
Onda pogledaj opcije dolje kod "naziva datoteke".
Odi u "browse".

Izebri attachment (ne znam koliko je najveca slika u kB) na svom kompu.

Stisni "dodaj datoteku"
Kad je uploadirana stisni "posalji".

Ajde bas da vidimo sta si uslikao, nadam se da nije za nas slabog srca...
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”

User avatar
technotronic
Stožerni Narednik
Stožerni Narednik
Posts: 677
Joined: 23 May 2013, 14:08
Location: Petrofsko
Contact:

Re: Krivolovac ranjen ali....

Post by technotronic » 29 Jan 2014, 13:41

Hawk wrote:
1983josip wrote:...Zanimljivo nije đaba ona da su lovci naj veči krivolovci!
aaa... ne ne ne... to ti ne stoji... totalno pogrešno po meni...
ako si lovac, onda nisi krivolovac...
a ako si krivolovac... onda prestaješ biti lovac... i samo si krivolovac
a kad postaješ zvjerokradica?

Woolf Blaser
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1378
Joined: 27 Jul 2013, 04:29

Re: Krivolovac ranjen ali....

Post by Woolf Blaser » 29 Jan 2014, 17:37

Vele da su zvijerokradice ustvari oni koji love zbog teskog imovinskog stanja, tj da prehrani
svoju obitelj. Njih trofeje ne zanimaju (teze je sakriti). Ima puno prica o zvijerokradicama
u proslosti u mome kraju. Osobno, da uhvatim ,zvijerokradicu, na (ne)djelu, a da znam da
je to ucinio iz nuzde i zato jel ga je ,sila, natjerala na to...sigurno mu ne bi odmogao.
Head in the City. Hearth in the Field.

dejandlesk
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 839
Joined: 26 Dec 2012, 12:35

Re: Krivolovac ranjen ali....

Post by dejandlesk » 29 Jan 2014, 23:06

Ne dijelim baš to mišljenje. Mislim da u bilo koje lovačko društvo dođe čovjek, lijepo kaže , dečki, ja i moja obitelj nemamo što jesti, dozvolite da odstrijelim pajceka ili nešto drugo, a ja ću vam za uzvrat, doći pomoći na nekoj vašoj radnoj akciji, ili više njih, dok ne odradim, mislim da mu nitko ne bi odbio takvu molbu. Je li ikad itko, od svih lovaca ovdje, doživio sličan scenarij? Ja nisam dugo u lovstvu, ali se dugo družim s lovcima i nikad nisam čuo da je netko tako ili slično postupio. To je otprilike razlika kao između prosjaka i provalnika, zar ne?

User avatar
SSG
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 127
Joined: 06 Nov 2008, 12:04
Location: Karlovac

Re: Krivolovac ranjen ali....

Post by SSG » 24 Feb 2014, 11:07

zhrvoje wrote:
1983josip wrote:Evo neznam gdje da podjelim svoje nezadovoljstvo! Kao i svakim danom kad imam vremena odem prošetat u šumu ili po poljima (ovisno kave sam volje).Kao uvijek skoro povedem svog psa (nije neki lovački več njemačka ovčarka) No sad dok sam šeao šumom pas je pronašo leš srne, da srne napola pojedene! Ali to nije sve i nije prvi put na tom djelu da pronalazim nešto jer prije nekih mjesec dana 200m od toga gdej sam danas to pronašo našao sam na slično dlaku i kosti. Pa se ja sad pitam kome da ja to prijavim jer ako odem na policiju momentalno sam ja sumljiv i od današnjeg dana nemam ništa i idučih dana. A ako odem i prijavim lovačkom društvu postavljam si pitanje što vredi!? Jer lovočuvar i tajnik tog istog društva idu u krivolov- osobno ih vidio par puta.Pa se pitam ko je tu jeben? Mislim ako več ide u krivolov pa jebem mater uzmi neku pušku da odma ubiješ tu nesretnu životinju a ne da ju raniš pa da ju druge životinje rastežu po šumi, i bar da ima obzira što ubija a ne da puca u srne koje su sad vjerojatno skotnem mislim nemam riječi
Ako nisi znao srne ne stradavaju samo od metka u krivolovu nego i od vuka/caglja/risa. Vjerovao ili ne, mogu umrijeti i prirodnom smrcu.
Iz tvog posta vidim da nisi lovac, reci mi na osnovu cega si zakljucio da lovocuvar i tajnik krivolove?
FYI, lov na srne i lanad dozvoljen je do 31.01.
Mislim da je kod tebe jedan drugi problem, a to je da jednostavno ne volis lovce.
Takodjer u svom postu nisi napisao, ali pretpostavljam da je tvoja setnja po lovistu bila sa psom koji nije na uzici. Znaj da je to isto zakonom zabranjeno, pitam se tko ce tebe prijavit policiji radi toga...
Hrvoje :A28:
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests