5. Zagreb Field Target Open
Moderator: Original_G
5. Zagreb Field Target Open
Poštovani,
Kao što je najavljeno, Streljački klub Zagreb će i ove godine orgaizirati FT natjecanje pod nazivom "5. Zagreb Field Target Open".
Natjecanje će se održati 04.05.2014. u Eko selu Žumberak. Za one koji ne znaju gdje je to, eto linka na Google maps: http://goo.gl/maps/KEsgu
Detaljnije informacije o natjecanju možete naći ovdje http://shuro.blog.hr
Ukoliko niste bili na prošlom natjecanju slike možete vidjeti na slijedećem linku:
https://plus.google.com/photos/11508654 ... 4883796273
U samom Eko selu je osiguran smještaj i noćenje za sve koji žele doći dan ranije, ali obavezno je prijaviti se ili rezervirati sobe.
Svi koji žele pomoći pri uređenju terena i postavljanju meta su također dobrodošli
SK Zagreb će osigurati jednu bocu komprimiranog zraka od 200 bar-a ali za svaki slučaj ukoliko imate bocu sa zrakom ili pumpu, ponesite ju da se ne bi desilo da vam ne odgovara adapter ili da nema dovoljnog pritiska zraka u boci.
Molio bih sve natjecatelje da se unaprijed prijave i najave svoj dolazak ukoliko je to moguće.
Ove godine također mislimo organizirati ekipno natjecanje na kojem će se dodijeliti pehar za prvoplasiranu ekipu, pa se nadamo da ćete se odazvati i u ovom dijelu.
Prošle godine je bilo 6 prijavljenih ekipa. Nadam se da će i ove godine biti zastupljen barem jednak broj ekipa
Za sva dodatna pitanja molio bih da mi pošaljete PM na forumu ili e-mail na streljacki.klub.zagreb@gmail.com, pa ću odgovore objaviti javno ukoliko su bitni za širu publiku.
Razlog je to što sam rijetko na forumu i ne bih želio da netko postavi pitanje pa da na njega ne odgovaram tjedan ili više zato jer ga nisam vidio. Ako pošaljete PM ili email, dobiti ću obavijest i pogledati što se traži.
Srdačan pozdrav!
Kao što je najavljeno, Streljački klub Zagreb će i ove godine orgaizirati FT natjecanje pod nazivom "5. Zagreb Field Target Open".
Natjecanje će se održati 04.05.2014. u Eko selu Žumberak. Za one koji ne znaju gdje je to, eto linka na Google maps: http://goo.gl/maps/KEsgu
Detaljnije informacije o natjecanju možete naći ovdje http://shuro.blog.hr
Ukoliko niste bili na prošlom natjecanju slike možete vidjeti na slijedećem linku:
https://plus.google.com/photos/11508654 ... 4883796273
U samom Eko selu je osiguran smještaj i noćenje za sve koji žele doći dan ranije, ali obavezno je prijaviti se ili rezervirati sobe.
Svi koji žele pomoći pri uređenju terena i postavljanju meta su također dobrodošli
SK Zagreb će osigurati jednu bocu komprimiranog zraka od 200 bar-a ali za svaki slučaj ukoliko imate bocu sa zrakom ili pumpu, ponesite ju da se ne bi desilo da vam ne odgovara adapter ili da nema dovoljnog pritiska zraka u boci.
Molio bih sve natjecatelje da se unaprijed prijave i najave svoj dolazak ukoliko je to moguće.
Ove godine također mislimo organizirati ekipno natjecanje na kojem će se dodijeliti pehar za prvoplasiranu ekipu, pa se nadamo da ćete se odazvati i u ovom dijelu.
Prošle godine je bilo 6 prijavljenih ekipa. Nadam se da će i ove godine biti zastupljen barem jednak broj ekipa
Za sva dodatna pitanja molio bih da mi pošaljete PM na forumu ili e-mail na streljacki.klub.zagreb@gmail.com, pa ću odgovore objaviti javno ukoliko su bitni za širu publiku.
Razlog je to što sam rijetko na forumu i ne bih želio da netko postavi pitanje pa da na njega ne odgovaram tjedan ili više zato jer ga nisam vidio. Ako pošaljete PM ili email, dobiti ću obavijest i pogledati što se traži.
Srdačan pozdrav!
Re: 5. Zagreb Field Target Open
Dragi prijatelji i prijateljice,
U zadnje vrijeme dolazi mi dosta upita što će biti s natjecanjem ukoliko će biti kiše.
Odgovor je ništa posebno. Natjecanje će se održati.
Prema pravilima WFTF-a i običaja u Field Targetu, puca se i za vrijeme kiše.
Otkazujemo samo u slučaju grmljavinskog nevremena.
Svi koji mislite da je to ludost, eto slike jednog našeg kolege s gostovanja u Sloveniji. Ako je on mogao, što ne biste i vi
https://lh5.googleusercontent.com/-K9pd ... CN5040.JPG
A sad malo pozitivnije.
Danas sam bio u okolici Zagreba. Prognoza je bila poluoblačno s povremenim pljuskovima, a ja sam morao mazati kremu za sunčanje i biti u kratkim rukavima.
Tek oko 16h se vedro nebo zabijelilo oblacima i u daljini se čula grmljavina.
Od kiše nije bilo ni K.
ako će toliko točna prognoza biti i u Subotu, očekuje nas sasvim ugodan dan.
No za svaki slučaj ponesite kabanice i bočicu balistola.
Čizme za hod po brdovitom i šumskom terenu se podrazumjevaju same po sebi!
Obzirom da u cijenu kotizacije nije uključena hrana niti piće, ugostitelji su nam dali i povoljnije cijene.
Od ponude iz ugostiteljskog objekta možemo izdvojiti slijedeće:
Menu će biti po cijeni od 70 kn.
Juha
Miješano meso s prilogom ili pastrva s prilogom (prilog je povrće sa žara ili pole krumpira).
Salata
Grah s kobasicom ili gulaš će biti po cijeni od 30 kn.
Sokovi i pive će biti 10kn
Litra i voda će biti 60 kn
Navedena ponuda je dostupna po ovim cijenama u Saloonu koji će biti namijenjen nama, a ukoliko odete u glavni ugostiteljski objekt napomenite za vrijeme narudžbe da ste natjecatelji i raspitajte se o cijenama.
Odmah moram napomenuti da će natjecatelji u alkoholiziranom stanju biti diskvalificirani.
U zadnje vrijeme dolazi mi dosta upita što će biti s natjecanjem ukoliko će biti kiše.
Odgovor je ništa posebno. Natjecanje će se održati.
Prema pravilima WFTF-a i običaja u Field Targetu, puca se i za vrijeme kiše.
Otkazujemo samo u slučaju grmljavinskog nevremena.
Svi koji mislite da je to ludost, eto slike jednog našeg kolege s gostovanja u Sloveniji. Ako je on mogao, što ne biste i vi
https://lh5.googleusercontent.com/-K9pd ... CN5040.JPG
A sad malo pozitivnije.
Danas sam bio u okolici Zagreba. Prognoza je bila poluoblačno s povremenim pljuskovima, a ja sam morao mazati kremu za sunčanje i biti u kratkim rukavima.
Tek oko 16h se vedro nebo zabijelilo oblacima i u daljini se čula grmljavina.
Od kiše nije bilo ni K.
ako će toliko točna prognoza biti i u Subotu, očekuje nas sasvim ugodan dan.
No za svaki slučaj ponesite kabanice i bočicu balistola.
Čizme za hod po brdovitom i šumskom terenu se podrazumjevaju same po sebi!
Obzirom da u cijenu kotizacije nije uključena hrana niti piće, ugostitelji su nam dali i povoljnije cijene.
Od ponude iz ugostiteljskog objekta možemo izdvojiti slijedeće:
Menu će biti po cijeni od 70 kn.
Juha
Miješano meso s prilogom ili pastrva s prilogom (prilog je povrće sa žara ili pole krumpira).
Salata
Grah s kobasicom ili gulaš će biti po cijeni od 30 kn.
Sokovi i pive će biti 10kn
Litra i voda će biti 60 kn
Navedena ponuda je dostupna po ovim cijenama u Saloonu koji će biti namijenjen nama, a ukoliko odete u glavni ugostiteljski objekt napomenite za vrijeme narudžbe da ste natjecatelji i raspitajte se o cijenama.
Odmah moram napomenuti da će natjecatelji u alkoholiziranom stanju biti diskvalificirani.
Re: 5. Zagreb Field Target Open
Dragi prijatelji,
Nažalost zbog vremenskih uvjeta prisiljeni smo odgoditi natjecanje. Kiša i nije toliki problem, ali blato u šumi je toliko da predstavlja opasnost za sigurno kretanje s opremom kroz šumu.
Vjerojatno je da ćemo natjecanje odgoditi za 25.05.2014. ali to ćemo još naknadno potvrditi slijedeći tjedan.
No uvesti ćemo manje promjene vezane uz prijave kako bismo potaknuli pravovremeno prijavljivanje na natjecanja i planiranje.
Za one koji se prijave e-mailom i uplate kotizaciju najkasnije 5 dana prije natjecanja kotizacija će biti 50 kn.
Za one koji se prijave e-mailom i uplate kotizaciju tek na samom natjecanju kotizacija će biti 70 kn.
Za one koji se ne prijave i uplate kotizaciju na samom natjecanju, kotizacija će biti 100 kn.
U slučaju odgađanja natjecanja kotizacija se vraća natjecateljima.
Cilj nije zaraditi novce na vama nego potaknuti planiranje odlaska na natjecanja i olakšati organizatorima planiranje.
Detalje o uplatama ćete dobiti kad skupština SK Zagreb potvrdi ovu odluku i potvrdi novi datum natjecanja.
Pozdrav!
Nažalost zbog vremenskih uvjeta prisiljeni smo odgoditi natjecanje. Kiša i nije toliki problem, ali blato u šumi je toliko da predstavlja opasnost za sigurno kretanje s opremom kroz šumu.
Vjerojatno je da ćemo natjecanje odgoditi za 25.05.2014. ali to ćemo još naknadno potvrditi slijedeći tjedan.
No uvesti ćemo manje promjene vezane uz prijave kako bismo potaknuli pravovremeno prijavljivanje na natjecanja i planiranje.
Za one koji se prijave e-mailom i uplate kotizaciju najkasnije 5 dana prije natjecanja kotizacija će biti 50 kn.
Za one koji se prijave e-mailom i uplate kotizaciju tek na samom natjecanju kotizacija će biti 70 kn.
Za one koji se ne prijave i uplate kotizaciju na samom natjecanju, kotizacija će biti 100 kn.
U slučaju odgađanja natjecanja kotizacija se vraća natjecateljima.
Cilj nije zaraditi novce na vama nego potaknuti planiranje odlaska na natjecanja i olakšati organizatorima planiranje.
Detalje o uplatama ćete dobiti kad skupština SK Zagreb potvrdi ovu odluku i potvrdi novi datum natjecanja.
Pozdrav!
Re: 5. Zagreb Field Target Open
Bok!
Zbog organizacijskih poteškoća i informacija dobivenih od natjecatelja, zaključeno je da je bolje pomaknuti natjecanje na 01.06. jer je 25.05. iz više razloga problematičan datum...
Dakle natjecanje je 01.06.2017.
Za one koji se prijave e-mailom i uplate kotizaciju najkasnije do 23.05.2014. kotizacija će biti 50 kn.
Za one koji se prijave e-mailom i uplate kotizaciju tek na samom natjecanju kotizacija će biti 70 kn.
Za one koji se ne prijave i uplate kotizaciju na samom natjecanju, kotizacija će biti 100 kn.
Također ovo natjecanje će biti uzeto u obzir za kvalifikacije za buduća međunarodna natjecanja obzirom da je najavljeno na vrijeme
Za sva dodatna pitanja šaljite e-mail na streljacki.klub.zagreb@gmail.com
Zbog organizacijskih poteškoća i informacija dobivenih od natjecatelja, zaključeno je da je bolje pomaknuti natjecanje na 01.06. jer je 25.05. iz više razloga problematičan datum...
Dakle natjecanje je 01.06.2017.
Za one koji se prijave e-mailom i uplate kotizaciju najkasnije do 23.05.2014. kotizacija će biti 50 kn.
Za one koji se prijave e-mailom i uplate kotizaciju tek na samom natjecanju kotizacija će biti 70 kn.
Za one koji se ne prijave i uplate kotizaciju na samom natjecanju, kotizacija će biti 100 kn.
Također ovo natjecanje će biti uzeto u obzir za kvalifikacije za buduća međunarodna natjecanja obzirom da je najavljeno na vrijeme
Za sva dodatna pitanja šaljite e-mail na streljacki.klub.zagreb@gmail.com
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

