KARLOVAC VK 24-Aug DA ili NE
KARLOVAC VK 24-Aug DA ili NE
Zna li netko nesto po pitanju ove tekme, jel se igra ili ne ?
Nemoguće je Nemoguće
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: KARLOVAC VK 24-Aug DA ili NE
Definitivno ne. Na strelištu se više ne može pucati VK, već samo MK.
Današnjeg natjecanja iz papofke također nije bilo, radi kiše.
Uzalud smo potegnuli do Karlovca, popismo kapućino i natrag doma.
Šteta.
Današnjeg natjecanja iz papofke također nije bilo, radi kiše.
Uzalud smo potegnuli do Karlovca, popismo kapućino i natrag doma.
Šteta.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: KARLOVAC VK 24-Aug DA ili NE
oštrostrijelac wrote: Na strelištu se više ne može pucati VK, već samo MK.
Dali to znaći da Karlovački klubovi više nemaju streljanu za CB - ili imaju neku treću?
"Nitko neće razoružati Hrvatskog vojaka u njegovoj Hrvatskoj Domovini" General Markać
Re: KARLOVAC VK 24-Aug DA ili NE
Mogu samo reći da je na raspisu odgođen samo 24.08. dakle kratke cijevi.
Što se tiče dugih cijevi, organizator se nije udostojio obavijestiti strijelce telefonom tako da su neki poljubili vrata.
Osobno nisam među njima jer sam bio spriječen ali sam imao namjeru nastupiti.
Sve u svemu
organizatorima
Na žalost nije prvi put da podbaci nastup u Karlovcu.
Bojim se da nije niti posljednji (s obzirom na nekoliko ljudi koji i dalje tupe po svome).
Što se tiče dugih cijevi, organizator se nije udostojio obavijestiti strijelce telefonom tako da su neki poljubili vrata.
Osobno nisam među njima jer sam bio spriječen ali sam imao namjeru nastupiti.
Sve u svemu
Na žalost nije prvi put da podbaci nastup u Karlovcu.
Bojim se da nije niti posljednji (s obzirom na nekoliko ljudi koji i dalje tupe po svome).
Re: KARLOVAC VK 24-Aug DA ili NE
Jako pohvalno...zdebat wrote:...Na žalost nije prvi put da podbaci nastup u Karlovcu.
Bojim se da nije niti posljednji (s obzirom na nekoliko ljudi koji i dalje tupe po svome).
Umjesto da Karlovac sa obzirom na HS produkt ima najbolju streljanu u HR sveli su se na to da nisu u stanju napisati par obavjesti.
Sramota !
Nemoguće je Nemoguće
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


