Održavanje - iskustva
Održavanje - iskustva
Jedna tema koja bi mogla svim abiti zanimljiva, pa ju evo pokrećem. Dosadašnja iskustva s različitim oštricama ću pokušati opisati u nekoliko kratkih crta a da opet ne budem preopširan kao u Člancima i esejima.
Gledano po nekoliko kvalitetnijih noževa koje posjedujem, nekakvo prosječno održavanje bi se svelo uglavnom na povremeno pranje nakon uporabe, sušenje čistom i suhom krpom te podmazivanje sredstvima za podmazivanje tipa Hanwei ulja za mačeve (a planiram nabavku i svamogućeg Ballistola).
Konkretno, ovo pišem ponukan situacijom od neki dan kada sam CS Trailmasterom, sjeckajući komad švargla, slanine, rajčice, sira i kruha (klasičan slavonski obrok) ustanovio sam kako svi stainlessi nisu jednako otporni.
Nakratko sam morao izaći vani i nakon sat-dva koliko samo ostavio nož neočišćen i neobrisan (mast u kombinaciji sa začinima i soli) na bokovima laminiranog VG-1 Sanm Mai III (kako ga reklamiraju) sam nakon pranja i čišćenja primjetio razlike u odsjaju oštrice, koji nisu bili jednaki već su postojala područja koja su izgledala "podmazana" kao i dijelovi koji su bili "suhi".
Pokušavao sam slikati fotoaparatom, ali kut refleksije i kvaliteta snimke (premda imam podosta iskustva sa fotografijom) jednostavno nisu išli skupa.
Pitanje ua 1.000.000,00 kn je bilo: Što napraviti? Uradio sam sljedeće:
1. Kupio sam Plivasept tinkturu za čišćenje površina (itd - ne ona za ruke tipa BLUE) u pakiranju od 1 litre (cca 38,90 kn) i nanio na bokove oštrice. Vidjelo se kako djeluje na određenim mjestima i oštrica je na dodir izgledala sterilno. Ali pruge nisu nestale. Već sam mislio kako je u pitanju bila pogreška u materijalu. Ali nastavio sam dalje.
2. Nakon neuspjeha sa Plivasept tinkturom oštricu sam prešao sa WD-om. WD je uredno odradio svoj posao i detaljno očistio i podmazao cijele bokove.
3. Poslije WD-a sam nanio sloj paste za poliranje metala oštrica i sve još jednom uredno ispolirao - istina ručno jer još uvijek pokušavam napraviti uređaj za poliranje.
4. Pranje sa deterdžentom i spužvicom kako bi se uklonili ostaci paste za poliranje
5. Detaljno brisanje
Nakon svega navedenog, bokovi oštrice su dovedeni u tvorničko stanje. Netko drugi vjerojatno ne bi ovo sve činio i zadovoljio bi se pranjem i sušenjem, ali očigledno je povremeno neophodno detaljno ribanje i čišćenje kod nekih vrsta oštrica.
Gledano po nekoliko kvalitetnijih noževa koje posjedujem, nekakvo prosječno održavanje bi se svelo uglavnom na povremeno pranje nakon uporabe, sušenje čistom i suhom krpom te podmazivanje sredstvima za podmazivanje tipa Hanwei ulja za mačeve (a planiram nabavku i svamogućeg Ballistola).
Konkretno, ovo pišem ponukan situacijom od neki dan kada sam CS Trailmasterom, sjeckajući komad švargla, slanine, rajčice, sira i kruha (klasičan slavonski obrok) ustanovio sam kako svi stainlessi nisu jednako otporni.
Nakratko sam morao izaći vani i nakon sat-dva koliko samo ostavio nož neočišćen i neobrisan (mast u kombinaciji sa začinima i soli) na bokovima laminiranog VG-1 Sanm Mai III (kako ga reklamiraju) sam nakon pranja i čišćenja primjetio razlike u odsjaju oštrice, koji nisu bili jednaki već su postojala područja koja su izgledala "podmazana" kao i dijelovi koji su bili "suhi".
Pokušavao sam slikati fotoaparatom, ali kut refleksije i kvaliteta snimke (premda imam podosta iskustva sa fotografijom) jednostavno nisu išli skupa.
Pitanje ua 1.000.000,00 kn je bilo: Što napraviti? Uradio sam sljedeće:
1. Kupio sam Plivasept tinkturu za čišćenje površina (itd - ne ona za ruke tipa BLUE) u pakiranju od 1 litre (cca 38,90 kn) i nanio na bokove oštrice. Vidjelo se kako djeluje na određenim mjestima i oštrica je na dodir izgledala sterilno. Ali pruge nisu nestale. Već sam mislio kako je u pitanju bila pogreška u materijalu. Ali nastavio sam dalje.
2. Nakon neuspjeha sa Plivasept tinkturom oštricu sam prešao sa WD-om. WD je uredno odradio svoj posao i detaljno očistio i podmazao cijele bokove.
3. Poslije WD-a sam nanio sloj paste za poliranje metala oštrica i sve još jednom uredno ispolirao - istina ručno jer još uvijek pokušavam napraviti uređaj za poliranje.
4. Pranje sa deterdžentom i spužvicom kako bi se uklonili ostaci paste za poliranje
5. Detaljno brisanje
Nakon svega navedenog, bokovi oštrice su dovedeni u tvorničko stanje. Netko drugi vjerojatno ne bi ovo sve činio i zadovoljio bi se pranjem i sušenjem, ali očigledno je povremeno neophodno detaljno ribanje i čišćenje kod nekih vrsta oštrica.
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
Re: Održavanje
Sa ostalim oštricama, situacija je, u kućnoj primjeni jednostavnija:
A1 Fallkniven (kako stvari stoje uz CS Trailmaster) moja omiljena oštrica - ne zahtijeva neko veliko dotjerivanje. Do sada je bio u boju sa šunkama, kobasicama, švarglima, slaninom i sirovim mesom (roštiljske i sl tipa) i nikakvih tragova uporabe nakon pranja običnom krpom nema. Vrlo zahvalan materijal za održavanje. Ako tijekom uporabe, oštrenja i sl. dođe do grebanja i oštećivanja bokova, jednostavnim finim brušenjem i naknadnim ručnim poliranjem oštrica se lagano dovede u red.
Puma 4star, Famipa 11-22 Indijaner, Miguel Nieto Kanguro, Victorinox Picnknicker, KA BAR Leather Bowie, Wenger SIG M57 (za nju nisam siguran) i dr. stainless noževi koje imam u kolekciji također spadaju u kategoriju manje zahtjevnih oštrica za održavanje. Jedino, sigurnosti radi, svi su, kao i ugljični ako se ne koriste budu premazani sa Hanwei uljem za mačeve.... Ali Ballistol je svakako u narudžbi.
A1 Fallkniven (kako stvari stoje uz CS Trailmaster) moja omiljena oštrica - ne zahtijeva neko veliko dotjerivanje. Do sada je bio u boju sa šunkama, kobasicama, švarglima, slaninom i sirovim mesom (roštiljske i sl tipa) i nikakvih tragova uporabe nakon pranja običnom krpom nema. Vrlo zahvalan materijal za održavanje. Ako tijekom uporabe, oštrenja i sl. dođe do grebanja i oštećivanja bokova, jednostavnim finim brušenjem i naknadnim ručnim poliranjem oštrica se lagano dovede u red.
Puma 4star, Famipa 11-22 Indijaner, Miguel Nieto Kanguro, Victorinox Picnknicker, KA BAR Leather Bowie, Wenger SIG M57 (za nju nisam siguran) i dr. stainless noževi koje imam u kolekciji također spadaju u kategoriju manje zahtjevnih oštrica za održavanje. Jedino, sigurnosti radi, svi su, kao i ugljični ako se ne koriste budu premazani sa Hanwei uljem za mačeve.... Ali Ballistol je svakako u narudžbi.
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: Održavanje - iskustva
Odakle narucujes Balistola ?
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
Re: Održavanje - iskustva
U Vinkovcima i ono malo lovačkih trgovina je pozatvarano. Navodno ima nešto na cesti prema Županji u jednom selu. A kako sam sljedeći tjedan u Osijeku, pogledat ću kod Turkalja u Divaltovoj ili negdje u Osijeku, već gdje bi moglo biti....Knife_maniac wrote:Odakle narucujes Balistola ?
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
Re: Održavanje - iskustva
Evo, vidim na webu ima u baumaxu (znači i u Osijeku sigurno), a i na stranicama nekoliko lovačkih tvrtki. Tu je i jedna iz Sesveta: http://lovac-sesvete.hr/Artikli/balistol.htm
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: Održavanje - iskustva
Turkalj ima 100% i sprej i ulje. Ulje sam platio 23,90 kn
Ako ti je daleko javi se pa ti kupim pa se nadjemo negdje u gradu pa ti predam.
Ako ti je daleko javi se pa ti kupim pa se nadjemo negdje u gradu pa ti predam.
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
Re: Održavanje - iskustva
ballistol (spray)koristim za odrzavanje guna i imam jednu zamjerku, naime kad nakon 20 dana otvorim sef i vadim gun iz sefa smrdi ko da je ostalo govno
ne znam je li to do zatvorenog prostora ili je u pitanju reakcija na odredeni materijal
ne znam je li to do zatvorenog prostora ili je u pitanju reakcija na odredeni materijal
po cinu narednik, neka vas ne zavara ovo ispod nicka
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

