Winchester xpr.....
Winchester xpr.....
Pozdrav svima!! Zanima me dali netko od vas ima iskustva sa ovom risanicom,ili mozda poznaje nekoga tko je posjeduje molio bih vas za sve moguce informacije!! Pozz 
Re: Winchester xpr.....
Pozdrav! Ovaj karabin i mene interesira. Pogledao sam ga u dućanu, solidno izgleda s obzirom na cijenu. Lagan je, a okidač se čini ok. Međutim dvoumim se oko kupnje, dobro bi došlo čuti iskustvo nekog tko je pušku koristio. Inače web je pun video klipova i raznih članaka o ovom karabinu ali to mi se ugl čini sponzorirano.
Who is online
Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest

