Winchester xpr.....

Opća rasprava koja može i ne mora biti vezana uz oružje - biti će moderirana po potrebi u slučaju vrijeđanja drugih članova ili otvorenih svađa i prepiranja. POLITIKU IZBJEGAVATI.
Post Reply
fixon
Civil
Civil
Posts: 1
Joined: 10 Sep 2016, 22:58

Winchester xpr.....

Post by fixon » 11 Sep 2016, 08:13

Pozdrav svima!! Zanima me dali netko od vas ima iskustva sa ovom risanicom,ili mozda poznaje nekoga tko je posjeduje molio bih vas za sve moguce informacije!! Pozz :A31:

miske1
Civil
Civil
Posts: 1
Joined: 21 Aug 2012, 21:43

Re: Winchester xpr.....

Post by miske1 » 31 Oct 2016, 22:33

Pozdrav! Ovaj karabin i mene interesira. Pogledao sam ga u dućanu, solidno izgleda s obzirom na cijenu. Lagan je, a okidač se čini ok. Međutim dvoumim se oko kupnje, dobro bi došlo čuti iskustvo nekog tko je pušku koristio. Inače web je pun video klipova i raznih članaka o ovom karabinu ali to mi se ugl čini sponzorirano.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest