Hornady 10mm Auto 180 gr XTP
Hornady 10mm Auto 180 gr XTP
Da li netko zna gdje se moze u Hrvatskoj kupiti streljivo Hornady 10mm Auto 180 gr XTP
Re: Hornady 10mm Auto 180 gr XTP
Bok , imam ja 100 kom Winchester 200 GR, .10MM Auto: 200gr RA10SXT (black talon). Law Enforcement Ammunition
Vrlo rijetko i u Hrvatskoj gotovo nemoguće naći, rijetko i u Americi, i vrlo skupo, ako te zanima. (Oružni list obavezan).
Link na kratak opis samo u 9mm.
https://www.gunbroker.com/item/727216497
Vrlo rijetko i u Hrvatskoj gotovo nemoguće naći, rijetko i u Americi, i vrlo skupo, ako te zanima. (Oružni list obavezan).
Link na kratak opis samo u 9mm.
https://www.gunbroker.com/item/727216497
Last edited by Berto on 25 Jan 2018, 00:24, edited 1 time in total.
Re: Hornady 10mm Auto 180 gr XTP
A da li se moze nabaviti negdje u hrv. i sto to znaci vrlo skupo? cijena, okvirno
Re: Hornady 10mm Auto 180 gr XTP
Ja sam voljan prodati svoje, šteta ih je potrošiti na papir.
imaš kratak opis o čemu se radi i cijenu za 9mm u americi . 440 kom za 700 usd
https://www.gunbroker.com/item/727216497
imaš kratak opis o čemu se radi i cijenu za 9mm u americi . 440 kom za 700 usd
https://www.gunbroker.com/item/727216497
Re: Hornady 10mm Auto 180 gr XTP
Planiram uzet glock 20, 10mm, al jedini problem kako nabavljati streljivo? mislim na malo kvalitetnije
Re: Hornady 10mm Auto 180 gr XTP
Gdje uhrv se moze kupiti 10 mm streljivo? nema ga nigdje u ponudi na webu. svuda mozes nac 45acp, 9 mm, al ovo rijetkoBerto wrote:Nisam naisao na lose streljivo u 10 auto.
Re: Hornady 10mm Auto 180 gr XTP
samilosni hitac i da ga imam pored sebe kad idem trazit ranjenoberbenn wrote:Zasto bas zelis taj kalibar?
Re: Hornady 10mm Auto 180 gr XTP
Ne znam gdje ima trenutno, ja kupio kad je bilo još u Lovcu.castoro6 wrote:Gdje uhrv se moze kupiti 10 mm streljivo? nema ga nigdje u ponudi na webu. svuda mozes nac 45acp, 9 mm, al ovo rijetkoBerto wrote:Nisam naisao na lose streljivo u 10 auto.
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: Hornady 10mm Auto 180 gr XTP
Meni se cini, da je 10 mm pistolj, u HR iskljucivo za nekog koe se bavi realoadingom.
U suprotnom, nabavka municije bit ce prakticna i financijska nocna mora. Just my 5 cents.
U suprotnom, nabavka municije bit ce prakticna i financijska nocna mora. Just my 5 cents.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: Hornady 10mm Auto 180 gr XTP
Kod nas jako tesko ista naci sto objavljuju na web stranicama. No medjutim u Sloveniji je vec druga prica.jolly wrote:Meni se cini, da je 10 mm pistolj, u HR iskljucivo za nekog koe se bavi realoadingom.
U suprotnom, nabavka municije bit ce prakticna i financijska nocna mora. Just my 5 cents.
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: Hornady 10mm Auto 180 gr XTP
O, da, u vecini slucajeva stranice trgovaca nisu azurirane.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: Hornady 10mm Auto 180 gr XTP
Ako znas koji ducan gdje bi se to moglo nabaviti bio bi ti zahvalan.jolly wrote:O, da, u vecini slucajeva stranice trgovaca nisu azurirane.
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: Hornady 10mm Auto 180 gr XTP
Za hornady, u HR jedino fanzoj ZG ima ponudu, cijena visoka, i nema sve kalibre. Probaj nazvati pa pitati.
Usput treba i pitati da li mu je uvoz redovan, ili povremen.
Opcionalno razmisli o kalibru 357 sig koji bi trebao imati visoke performanse, ako ima nesto bolju ponudu u lokalnim trgovinama.
Inace, ja od takvih kalibara bjezim, upravo radi muke nabavljanja i maloprodajne cijene.
Dobro sve izvazi da li se isplati. U HR se izbor za legalnog vlasnika VK pistolja ili revolvera sve svodi na 9x19, 40 SW 45 acp. i 357/38 spec i 44 mag prema ponudi streljiva u trgovinama.
Mozda bi 40 SW bio bolji kompromis?
Sve izvan tog, za onog ko se ne bavi reloadingom (kad bude dozvoljen) je komplikacija.
Usput treba i pitati da li mu je uvoz redovan, ili povremen.
Opcionalno razmisli o kalibru 357 sig koji bi trebao imati visoke performanse, ako ima nesto bolju ponudu u lokalnim trgovinama.
Inace, ja od takvih kalibara bjezim, upravo radi muke nabavljanja i maloprodajne cijene.
Dobro sve izvazi da li se isplati. U HR se izbor za legalnog vlasnika VK pistolja ili revolvera sve svodi na 9x19, 40 SW 45 acp. i 357/38 spec i 44 mag prema ponudi streljiva u trgovinama.
Mozda bi 40 SW bio bolji kompromis?
Sve izvan tog, za onog ko se ne bavi reloadingom (kad bude dozvoljen) je komplikacija.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: Hornady 10mm Auto 180 gr XTP
Jolly,
Ne zezaj, bas cool calibar....ja super zadovoljan kao i uvijek.

Ne zezaj, bas cool calibar....ja super zadovoljan kao i uvijek.
Nemoguće je Nemoguće
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: Hornady 10mm Auto 180 gr XTP
Ma ne zezam.
Premda se uvjek pitam imas li ti uopce nekog uobicajenog, dosadnog, jefinog, svakodnevnog, vanilija kalibra, koji se moze kupiti i refuzo u vecim pakovanjima, kao 9x19?
Svakom svoje veselje.
Meni nije veselje da glavu razbijam gdje ima municije za kupiti, ili da kupujem u austriji i gubim vrijeme, gorivo i novac.
Ali ko ima volje i motiva, slobodno nek uzme, ali problem nabavke streljiva je posteno naglasiti prije kupnje novog oruzja i iskoristenja nabavne dozvole.
Premda se uvjek pitam imas li ti uopce nekog uobicajenog, dosadnog, jefinog, svakodnevnog, vanilija kalibra, koji se moze kupiti i refuzo u vecim pakovanjima, kao 9x19?
Svakom svoje veselje.
Meni nije veselje da glavu razbijam gdje ima municije za kupiti, ili da kupujem u austriji i gubim vrijeme, gorivo i novac.
Ali ko ima volje i motiva, slobodno nek uzme, ali problem nabavke streljiva je posteno naglasiti prije kupnje novog oruzja i iskoristenja nabavne dozvole.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: Hornady 10mm Auto 180 gr XTP
Daj budi ozbiljan, to ne bi bilo zanimljivo !jolly wrote:Ma ne zezam.![]()
Premda se uvjek pitam imas li ti uopce nekog uobicajenog, dosadnog, jefinog, svakodnevnog, vanilija kalibra, koji se moze kupiti i refuzo u vecim pakovanjima, kao 9x19?
Zapravo i imam: 7.9 pa 0.45 APC, 22LR 308W eto vidis ima nesto i standardnog....
Nemoguće je Nemoguće
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot] and 2 guests




