K: Primam na poklon lovački pištolj

Mijenjaj, kupuj, prodaj... a nabolje poklanjaj :-D
Post Reply
onedolar
Civil
Civil
Posts: 4
Joined: 12 Jan 2019, 22:59
Location: Virovitica

K: Primam na poklon lovački pištolj

Post by onedolar » 12 Jan 2019, 23:57

Lijep pozdrav.

Ako netko posjeduje pištolj koji se moze registrirati pod lovački, a ne moze ga prodati, već ga planira predati u MUP, voljan sam udomiti...

...na području:
Virovitičko-podravske
Bjelovarsko-bilogorske
Koptivnicko-krizevačke i
Osiječko-baranjske županije

Posjedujem Nabavnu dozvolu.

Plaćam sve troskove i gablec :D

Hvala unaprijed.

Obavijesti na PM ili još bolje na viber ili sms 092/168-8000

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest