Kupujem 9x19 streljivo.
Kupujem 9x19 streljivo.
Drenova je na žalost zatvorena pa sigurno ima ljudi kojima devetke neće neko vrijeme trebati. Ako ima tko iz okolice viška za fer cijenu, rado bih uzeo komad-dva-par stotina.
Naravno, imam važeći oružani za pištolj u navedenom kalibru.
LP
Naravno, imam važeći oružani za pištolj u navedenom kalibru.
LP
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

