.22 LR streljivo KUPUJEM
Re: .22 LR streljivo KUPUJEM
To je dobar rezultat obzirom na navedenu municiju.
Ja sam sa onim svojim običnjakom od Federala ovaj puta dobio grupu unutar 50 lipa ,sa pet metaka,na 50 metara.
Za sve bolje mislim da mora biti kvalitetniji metak,i to je to.
Ja sam sa onim svojim običnjakom od Federala ovaj puta dobio grupu unutar 50 lipa ,sa pet metaka,na 50 metara.
Za sve bolje mislim da mora biti kvalitetniji metak,i to je to.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

