P: Izhmash Saigu 7.62x39

Mijenjaj, kupuj, prodaj... a nabolje poklanjaj :-D
berbenn
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 712
Joined: 16 Feb 2015, 14:13
Been thanked: 1 time

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by berbenn » 11 Jul 2020, 05:50

Trapavi, Bog ti da zdravlje! :A27: Isto mislimo!
BUM BUM...

Trapavi
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 726
Joined: 25 Dec 2019, 13:30

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by Trapavi » 11 Jul 2020, 10:20

berbenn wrote:Trapavi, Bog ti da zdravlje! :A27: Isto mislimo!
Pa da ljudi na aute stavljaju kojekakvih dodataka, tjuniraju, ojačavaju, kupuju skupe prerade pa ne vidim razloga zašto bi to bilo čudno na oružje . Naravno neću da mi kućni budžet trpi pa kad je što viška onda se nešto dokupi .
A to da ti neki obično primitivni poznavaoc prigovori na izboru oružja i nepotrebnosti ulaganja baš me se ne tiče . Od kad sam dobio prvi oružni list odnosno položio ispit i postao lovac najmanje 1 a najčešće više je bilo karabina sistema M98 , naravno uglavnom Zastavini karabina . Znam da nisu Blaseri ili što ja znam ali jako dobro obavljaju svoju funkciju. E tu se može zbog jeftine inicijalne kupovine dosta igrat i dorađivat kako ti već želja. Naravno kod nas je problem zbog tog što nemamo zavoda za tormentirat oružje pa se od puno kustomizacija odustaje . Recimo na sanduk od M98 ili LK70 u civilnoj varijanti čovjek bi stavio cjev po svom guštu , no to je samo teoretski moguće jer niko ti ni neće promjenit cjev a ako i bi u Americi bi za te novce mogao kupiti u dućanu novi karabin Remington 700 ili tako nešto .
Pa zato ovo što se može se pomalo radi kako je već volja ili kako novčanik dopušta .
E da zamislite da nosiš novog Blasera po Velebitskim vukojebinama i desi ti se da se na zaleđenoj padini oklizneš i uhvatiš za grm da ne odletiš niz padinu koja završava stjenama a karabin dole ko metak tresne u kamenje . Pa tek uglancani kundaci od pitaj boga koliko novaca , ma ne zanima me jer bi me opterećivalo . Ko ne zna kud će sa novcima neka izvoli . Po meni to je kao da sa Bentlijem ideš na njivu ili u bunkeru voziš mješalicu na bauštelu.

damirdj75
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 524
Joined: 14 Aug 2018, 17:22

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by damirdj75 » 11 Jul 2020, 17:46

Spamam temu ali samo par riječi. Pucao sa Ar ovom saigom ,vizualno mi izgleda odlično a još je bolje pucati sa njom. Okidač je jakooo lagan ,trzaj nikakav. Samo mogu reći svaka čast na trudu
Uzeo sam nabavnu za papovku i sad sam vodim unutarnju borbu :D

johnnyboyy1711
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 539
Joined: 05 Mar 2019, 18:16

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by johnnyboyy1711 » 11 Jul 2020, 19:30

Je, puška je bomba...
"Things that are complex are not useful, things that are useful are simple." - Mikhail T. Kalashnikov
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway

User avatar
AR15 fan
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1365
Joined: 14 Jun 2018, 18:34
Location: Karlovac

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by AR15 fan » 11 Jul 2020, 22:53

Damire, govori ti tvoja savjest, kupi Saigu 7.62x39 :A27:

damirdj75
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 524
Joined: 14 Aug 2018, 17:22

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by damirdj75 » 12 Jul 2020, 00:06

AR15 fan wrote:Damire, govori ti tvoja savjest, kupi Saigu 7.62x39 :A27:
Dođem ja kući odusevljen i počnem priču ,pokažem snimak a žena kaže " ne pomišljaj " :mrgreen: uopće joj nisam pomenuo kupovinu :D
Vidjet cemo koga cu poslušati :A03:

User avatar
AR15 fan
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1365
Joined: 14 Jun 2018, 18:34
Location: Karlovac

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by AR15 fan » 13 Jul 2020, 10:14

Damire budi muško, ženu počasti finom večerom, pospremi kuću dok je na poslu, pokloni joj ruže i bombonjeru. Možda kaže sudbonosno DA.

Mirok
Brigadni General
Brigadni General
Posts: 6271
Joined: 28 Nov 2019, 15:43
Location: Zagreb
Has thanked: 4 times

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by Mirok » 13 Jul 2020, 10:32

Ar,vidi se da nisi oženjen čovijek. :mrgreen:

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by Mike_Torello » 13 Jul 2020, 11:33

AR15 fan wrote:Damire budi muško, ženu počasti finom večerom, pospremi kuću dok je na poslu, pokloni joj ruže i bombonjeru. Možda kaže sudbonosno DA.
svaka cast ako tim radnjama mozes promjeniti odgovor na pitanje o potrosnji cca 10.000kn na hobby :D
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

Mraz
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 122
Joined: 13 Sep 2018, 06:20

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by Mraz » 13 Jul 2020, 11:43

AR15 fan wrote:Damire budi muško, ženu počasti finom večerom, pospremi kuću dok je na poslu, pokloni joj ruže i bombonjeru. Možda kaže sudbonosno DA.
Sanjaj!

Moja bi već na večeri znala da nešto spremam i preventivno rekla - NE. Nije ni ona od jučer.

Trapavi
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 726
Joined: 25 Dec 2019, 13:30

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by Trapavi » 13 Jul 2020, 11:50

Mike_Torello wrote:
AR15 fan wrote:Damire budi muško, ženu počasti finom večerom, pospremi kuću dok je na poslu, pokloni joj ruže i bombonjeru. Možda kaže sudbonosno DA.
svaka cast ako tim radnjama mozes promjeniti odgovor na pitanje o potrosnji cca 10.000kn na hobby :D
Lako je bilo kad se moglo ušićarit love da žena ne zna . To je najbezbolnije no ne upali uvjek , jednom sam naručio Shimanovu mašinicu i dostavljač došao kad je bila žena kući, uletio sa dostavnim autom u dvorište i daj 2200 kn jer je išlo pouzećem . Najrađe bi ga letvom po glavi ali opet što ćeš za par minuta se stvar sredi i bog . Po Smita 19 sam otišao u Ferlach da nije ni znala , no bilo je zaštekane love pa je bilo lako.

damirdj75
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 524
Joined: 14 Aug 2018, 17:22

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by damirdj75 » 13 Jul 2020, 13:19

AR15 fan wrote:Damire budi muško, ženu počasti finom večerom, pospremi kuću dok je na poslu, pokloni joj ruže i bombonjeru. Možda kaže sudbonosno DA.
Imas pravo ja sam musko i moja je zadnja..."da draga" :D :D
Sada mogu samo na načina da nešto ide van a nešto kupim :D
Kaže da imam dosta,realno je u pravu...ali tako je dobro uzeti nešto novo

User avatar
AR15 fan
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1365
Joined: 14 Jun 2018, 18:34
Location: Karlovac

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by AR15 fan » 13 Jul 2020, 19:14

Zašto 10000 kada gola verzija nove košta 5800 kuna... :A25:

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by Mike_Torello » 13 Jul 2020, 19:48

AR15 fan wrote:Zašto 10000 kada gola verzija nove košta 5800 kuna... :A25:
ma mislio sam opcenito 5000kn, 1000€, 10.000kn... ne konkretno na tvoju pusku... osobno planiram uzeti nesto u velikom kalibru za long range, meni je moja rekla "radi šta hoćeš", imam to čak i snimljeno :D al' opet strah me...
Attachments
itsatrap.jpg
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

Mirok
Brigadni General
Brigadni General
Posts: 6271
Joined: 28 Nov 2019, 15:43
Location: Zagreb
Has thanked: 4 times

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by Mirok » 13 Jul 2020, 22:27

Mike ,bitan je ton kojim ti je to žena rekla ;)

User avatar
AR15 fan
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1365
Joined: 14 Jun 2018, 18:34
Location: Karlovac

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by AR15 fan » 15 Jul 2020, 11:40

Ajde oženjeni, tko će svojoj ženi pokazati tko je gazda u kući i bude kupio Valeriju? P.S. naglasite ženi da bi uzeli Valeriju prije nego objasnite da je riječ o pušci, pa da vas onda vidim tko je živ a tko mrtav :A30:

Mirok
Brigadni General
Brigadni General
Posts: 6271
Joined: 28 Nov 2019, 15:43
Location: Zagreb
Has thanked: 4 times

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by Mirok » 15 Jul 2020, 11:58

AR15 fan wrote:Ajde oženjeni, tko će svojoj ženi pokazati tko je gazda u kući i bude kupio Valeriju? P.S. naglasite ženi da bi uzeli Valeriju prije nego objasnite da je riječ o pušci, pa da vas onda vidim tko je živ a tko mrtav :A30:
Ar,ajde se ti oženi! :A31:

damirdj75
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 524
Joined: 14 Aug 2018, 17:22

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by damirdj75 » 15 Jul 2020, 13:44

Mirok wrote:
AR15 fan wrote:Ajde oženjeni, tko će svojoj ženi pokazati tko je gazda u kući i bude kupio Valeriju? P.S. naglasite ženi da bi uzeli Valeriju prije nego objasnite da je riječ o pušci, pa da vas onda vidim tko je živ a tko mrtav :A30:
Ar,ajde se ti oženi! :A31:
Ženi sam poklonio privjesak iz Hs Produkta :D Tako je najsigurnije :D

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by Mike_Torello » 15 Jul 2020, 14:06

AR15 fan wrote:Ajde oženjeni, tko će svojoj ženi pokazati tko je gazda u kući i bude kupio Valeriju? P.S. naglasite ženi da bi uzeli Valeriju prije nego objasnite da je riječ o pušci, pa da vas onda vidim tko je živ a tko mrtav :A30:
moja bi prvo mislila da nabavljamo društvo našoj Đurđi (Roomba usisavač), kad bi saznala da je rijec o pusci, rekla bi, al' samo ako ces ici pucati s njom a ne da stoji u ormaru, radi sta hoces, tvoji novci! :P
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
AR15 fan
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1365
Joined: 14 Jun 2018, 18:34
Location: Karlovac

Re: P: Izhmash Saigu 7.62x39

Post by AR15 fan » 16 Jul 2020, 19:51

Mirok za tebe prijateljska cijena na račun moje ženidbe 10000 kuna pa da ne moraš dar davati :A25:

Mike ajde se ako nije bed javno pohvali koliko ti je dugih, a koliko kratkih cijevi u životu prošlo kroz ruke, naravno da su bile tvoje :A13:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests