K: cz75b cz85b cz sp 01 shadow
Re: K: cz75b cz85b cz sp 01 shadow
Možda se čujemo za vikend pa da malo probamo novu pucu...čestitam na kupovini...
Re: K: cz75b cz85b cz sp 01 shadow
Moze ponedjeljak..hvalaMudri wrote:Možda se čujemo za vikend pa da malo probamo novu pucu...čestitam na kupovini...
Slučajni događaj stvar je nemara...
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: K: cz75b cz85b cz sp 01 shadow
nekakva aplikacija za uređivanje slika? ja resizam na kompu... uopce ne otvaram forum preko moba :S
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: K: cz75b cz85b cz sp 01 shadow
Hitno... Otpao prednji lpa viskoki ciljnik sa cz75... Bio je ljepljen, e sad sta raditi, kako ga sigurnije ucvrstiti?
Slučajni događaj stvar je nemara...
Re: K: cz75b cz85b cz sp 01 shadow
Ekipa neka iskustva??
Opet ljepljenje ili ima neki drugi način?
Opet ljepljenje ili ima neki drugi način?
Slučajni događaj stvar je nemara...
Re: K: cz75b cz85b cz sp 01 shadow
Nazovi g. RusanaTihi72 wrote:Ekipa neka iskustva??
Opet ljepljenje ili ima neki drugi način?
I problem riješen!
Re: K: cz75b cz85b cz sp 01 shadow
Ide sutra na ljepljene dvokomponentnim
Slučajni događaj stvar je nemara...
Re: K: cz75b cz85b cz sp 01 shadow
Zalijepljeno locktite dvokomponentnim ljepilom, te izbrunirani detalji koji su bili osteceni prilikom postavljanja lpa zadnjeg nišana, te par mrvica (kad se vec brunira
)
Sutra ciscenje od ulja nakon bruniranja i testiranje/upucavanje ciljnika
Sutra ciscenje od ulja nakon bruniranja i testiranje/upucavanje ciljnika
Slučajni događaj stvar je nemara...
Re: K: cz75b cz85b cz sp 01 shadow
Zelenom rekucinom... Kiselinom jel... Predpostavljam hladnoMirok wrote:Bruniranje nakon ljepljenja?
Vjerojatno hladno bruniranje?
Slučajni događaj stvar je nemara...
Re: K: cz75b cz85b cz sp 01 shadow
Ubijaju me fotke, moram nac neku foru s moba da ih smanjim i objavim
Slučajni događaj stvar je nemara...
Re: K: cz75b cz85b cz sp 01 shadow
odeš na abload.de, upload slike, objaviš kod za forum i to je toTihi72 wrote:Ubijaju me fotke, moram nac neku foru s moba da ih smanjim i objavim
Put your money where your mouth is.
Re: K: cz75b cz85b cz sp 01 shadow
Ok izgleda ali mi to lijepljenje nišana nije jasno. To je uobičajeno da neko radi ?
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] and 1 guest





