Novi izgled foruma
Novi izgled foruma
Moram pohvaliti admina i moderatore mu, što nove, što stare, jer su ažurirali teme i time poboljšali preglednost i izgled samoga foruma.

KO SE MAČA LAČA; LAKUKARAČA!!!!
Re: Novi izgled foruma
Svaka čast, bolje je i preglednije.
A nova metla uvijek bolje mete od stare

A nova metla uvijek bolje mete od stare
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: Novi izgled foruma
Da, nisam spomenuo, ali uz upute za moda sam dobio i nagajku za neposlušne 
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: Novi izgled foruma
Da malo????

NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
- shelby-eleanor
- Desetnik

- Posts: 322
- Joined: 30 Mar 2008, 20:57
Re: Novi izgled foruma
evo da ne kazete kako vam nitko nije cestitao.. cestitam novim modovima
dajte sve od sebe da ovaj forum postane jos bolji, jos kvalitetniji i jos veci izvor korisnih informacijama svim ljubiteljima/imateljima oruzja 
"A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes,
the action is the brain, and the barrel is the heart.
But you, the man behind the rifle, you are the soul."
the action is the brain, and the barrel is the heart.
But you, the man behind the rifle, you are the soul."
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Re: Novi izgled foruma
Ovo proširenje ću požalit vrlo brzo... dobro je starfleet govorio... nedaj im kruha, daj im kolača 
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
Re: Novi izgled foruma
Je, i zato treba pojesti kulene, kruh deblja!!
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: Novi izgled foruma
u jebemu
uz ovakvo prosirenje foruma treba vam dodatnih moderatora
p.s. ne ne zelim bit moderator
uz ovakvo prosirenje foruma treba vam dodatnih moderatora
p.s. ne ne zelim bit moderator
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Re: Novi izgled foruma
Braco joza se ovim dekretom promovira u forumsku tužibabu. Slobodan je koristiti mali uskličnik u naopakom trokutu koliko smo i mi slobodni ignorirat njegove pritužbe!
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
Re: Novi izgled foruma
zakajMr.Cabdriver wrote:Braco joza se ovim dekretom promovira u forumsku tužibabu.
ne falalegion.poljak66 wrote:Jožu za moderatora.
budi ti
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Re: Novi izgled foruma
Tako je, nitko normalan se ne bi prihvatio tog posla... Zato su vam moderatori ono što je ostalo kad svi normalni zbrišu 
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
Re: Novi izgled foruma
falaMr.Cabdriver wrote:Tako je, nitko normalan se ne bi prihvatio tog posla...
ovaj dio necu komentiratMr.Cabdriver wrote:Zato su vam moderatori ono što je ostalo kad svi normalni zbrišu
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Re: Novi izgled foruma
Pa to je pravo čudo!J07@ wrote: ovaj dio necu komentirat
Šta je to sada... tko opet smeta... opet neki rusi upadaju... joj, ovdje nemoš ostat živ od tih spammera.. grrrr...
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest



