Novi izgled foruma

Opća rasprava koja može i ne mora biti vezana uz oružje - biti će moderirana po potrebi u slučaju vrijeđanja drugih članova ili otvorenih svađa i prepiranja. POLITIKU IZBJEGAVATI.
Post Reply
User avatar
Legion66
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 501
Joined: 17 Nov 2008, 10:32
Location: KC

Novi izgled foruma

Post by Legion66 » 03 Mar 2009, 16:15

Moram pohvaliti admina i moderatore mu, što nove, što stare, jer su ažurirali teme i time poboljšali preglednost i izgled samoga foruma.
:A28: :A25: :A28:
KO SE MAČA LAČA; LAKUKARAČA!!!!

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Novi izgled foruma

Post by nobile157 » 03 Mar 2009, 19:58

Svaka čast, bolje je i preglednije.
A nova metla uvijek bolje mete od stare :A03: :A03: :A28:
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Novi izgled foruma

Post by nobile157 » 03 Mar 2009, 20:17

Da, nisam spomenuo, ali uz upute za moda sam dobio i nagajku za neposlušne :twisted:
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Novi izgled foruma

Post by nobile157 » 03 Mar 2009, 20:42

Da malo????

:A31:
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
shelby-eleanor
Desetnik
Desetnik
Posts: 322
Joined: 30 Mar 2008, 20:57

Re: Novi izgled foruma

Post by shelby-eleanor » 03 Mar 2009, 21:57

evo da ne kazete kako vam nitko nije cestitao.. cestitam novim modovima :A25: dajte sve od sebe da ovaj forum postane jos bolji, jos kvalitetniji i jos veci izvor korisnih informacijama svim ljubiteljima/imateljima oruzja :A20:
"A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes,
the action is the brain, and the barrel is the heart.
But you, the man behind the rifle, you are the soul."

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: Novi izgled foruma

Post by k.horvat » 03 Mar 2009, 22:11

Ah ta mladez, samo im je sex na pameti! :A19:

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Novi izgled foruma

Post by Mr.Cabdriver » 03 Mar 2009, 22:44

Ovo proširenje ću požalit vrlo brzo... dobro je starfleet govorio... nedaj im kruha, daj im kolača :twisted:
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Novi izgled foruma

Post by nobile157 » 03 Mar 2009, 22:53

Je, i zato treba pojesti kulene, kruh deblja!!
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
J07@
Banned
Posts: 639
Joined: 16 Oct 2008, 17:44
Location: VG-ZG

Re: Novi izgled foruma

Post by J07@ » 03 Mar 2009, 22:55

u jebemu :o
uz ovakvo prosirenje foruma treba vam dodatnih moderatora :roll:

p.s. ne ne zelim bit moderator

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Novi izgled foruma

Post by Mr.Cabdriver » 03 Mar 2009, 23:19

Braco joza se ovim dekretom promovira u forumsku tužibabu. Slobodan je koristiti mali uskličnik u naopakom trokutu koliko smo i mi slobodni ignorirat njegove pritužbe!
Tattletale.jpg
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
Legion66
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 501
Joined: 17 Nov 2008, 10:32
Location: KC

Re: Novi izgled foruma

Post by Legion66 » 03 Mar 2009, 23:31

Jožu za moderatora.
KO SE MAČA LAČA; LAKUKARAČA!!!!

User avatar
J07@
Banned
Posts: 639
Joined: 16 Oct 2008, 17:44
Location: VG-ZG

Re: Novi izgled foruma

Post by J07@ » 03 Mar 2009, 23:34

Mr.Cabdriver wrote:Braco joza se ovim dekretom promovira u forumsku tužibabu.
zakaj :?:
legion.poljak66 wrote:Jožu za moderatora.
ne fala :A18:

budi ti :A25:

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Novi izgled foruma

Post by Mr.Cabdriver » 03 Mar 2009, 23:41

Tako je, nitko normalan se ne bi prihvatio tog posla... Zato su vam moderatori ono što je ostalo kad svi normalni zbrišu :twisted:
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
J07@
Banned
Posts: 639
Joined: 16 Oct 2008, 17:44
Location: VG-ZG

Re: Novi izgled foruma

Post by J07@ » 03 Mar 2009, 23:43

Mr.Cabdriver wrote:Tako je, nitko normalan se ne bi prihvatio tog posla...
fala :A25:

Mr.Cabdriver wrote:Zato su vam moderatori ono što je ostalo kad svi normalni zbrišu :twisted:
ovaj dio necu komentirat :roll:

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Novi izgled foruma

Post by Mr.Cabdriver » 03 Mar 2009, 23:48

J07@ wrote: ovaj dio necu komentirat :roll:
Pa to je pravo čudo!

Šta je to sada... tko opet smeta... opet neki rusi upadaju... joj, ovdje nemoš ostat živ od tih spammera.. grrrr...
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
J07@
Banned
Posts: 639
Joined: 16 Oct 2008, 17:44
Location: VG-ZG

Re: Novi izgled foruma

Post by J07@ » 04 Mar 2009, 00:03

pa naravno je da je cudo

boljim se da me rusi ne ukradu
il kinezi :roll:

User avatar
J07@
Banned
Posts: 639
Joined: 16 Oct 2008, 17:44
Location: VG-ZG

Re: Novi izgled foruma

Post by J07@ » 04 Mar 2009, 12:04

eto sad se vidi koje tuzibaba :A19:


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest