Motoristi!

Opća rasprava koja može i ne mora biti vezana uz oružje - biti će moderirana po potrebi u slučaju vrijeđanja drugih članova ili otvorenih svađa i prepiranja. POLITIKU IZBJEGAVATI.
User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

Motoristi!

Post by Original_G » 15 Mar 2009, 21:31

ajde ekipa malo pažljivije na cesti :!: vijesti opet nisu dobre :A00: vidi se po crnoj kronici da je počela sezona :A24:

znam da ste svi tu sigurno odgovorni i pažljivi vozači :A05: i sam vozim motor (trenutno sam između motora :A10: ) ali morate utjecati na dvokotačnu braću i mlađe i starije da je to opasan sport :A25: naime svi ostali na cesti te pokušavaju ubiti, tak da netreba dodatno izazivati ....
武士道

Ognjem i mačem.

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: Motoristi!

Post by k.horvat » 15 Mar 2009, 21:40

3 od 4 (jedan je prezivio) su sami opizdili s motora,
barem tako mediji tvrde.

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Motoristi!

Post by nobile157 » 15 Mar 2009, 21:43

Motor je, prije svega, za p a m e t n e ljude. Ne za divljake, oni prije ili kasnije završe u zidu ili provaliji. Ali, koliko god netko pametno i pažljivo vozio motor, on ipak ima samo 2 kotača, pa ne treba puno da dođe do nesreće.

TKO SE ČUVA I BOG GA ČUVA je lijepa, stara, dobra domaća izreka i treba je se držati :A03: :A25:
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Motoristi!

Post by Mr.Cabdriver » 15 Mar 2009, 22:05

Ja nisam među padavičarima... cijeli dan ležim u krevetu i gledam serije koje sam poskidao sa neta iritiran kratkim pauzama za jest i pišat
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
Breadfan
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 968
Joined: 26 Dec 2008, 16:25
Location: Rijeka
Contact:

Re: Motoristi!

Post by Breadfan » 16 Mar 2009, 02:52

Nemam previše visoko mišljenje niti pozitivna iskustva s motoristima. Neki od njih voze ko da se prometna pravila ne odnose na njih..voze između auta, prelaze na suprotni trak itd...
Reportaže iz svijeta oružja i sportskog streljaštva:
http://www.youtube.com/user/Breadf4n

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Motoristi!

Post by Mr.Cabdriver » 16 Mar 2009, 08:32

Dok! wrote:Mislis zato kaj nemas motor!?? :A16: pa nemam ni ja pa se ne hvalim!! :A18:
Ne, jednostavno mi se nije išlo na cestu jučer... osjetio sam da puno luđaka kruži pa sam ostao gledat telku. Treba još koji dan da popusti djelovanje punog mjeseca na luđake pa će cesta opet bit donekle sigurna.
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Motoristi!

Post by Mr.Cabdriver » 16 Mar 2009, 11:26

Dok! wrote: mislim kako ce svatko poslije toga barem 3 puta razmisliti prije nepotrebno, divljackog nabijanja gasa!!! :shock: :A22:
Neće... znam lika koji je već 55% invalid i 3 puta se polomio sa motorom i n puta je bio u krapinskim i svim ostalim toplicama al još uvijek nabija gas.
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Motoristi!

Post by Mike_Torello » 16 Mar 2009, 19:10

sve do jednom...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

Re: Motoristi!

Post by Original_G » 16 Mar 2009, 21:45

prvaaaaaaa


drugaaaaaaaa


banderaaaaaaaaaa
武士道

Ognjem i mačem.

User avatar
shooter9
Skupnik
Skupnik
Posts: 276
Joined: 29 Sep 2008, 19:43

Re: Motoristi!

Post by shooter9 » 21 Mar 2009, 22:30

Mr.Cabdriver wrote:
Dok! wrote: :shock: :A22:
Neće... znam lika koji je već 55% invalid i 3 puta se polomio sa motorom i n puta je bio u krapinskim i svim ostalim toplicama al još uvijek nabija gas.
Tog lika bi trebalo pod hitno koknuti jer se nikada opametiti neće a samo nas porezne obveznike košta brdo love( njegova rehabilitacija i liječenje) Znam za slučaj gdje se lik tek šesti puta uspio ubiti,frend mi je kirurg i pet puta ga je krpao i sastavljao sada ga se konačno riješio. :A10:
No Peace without Justice !

User avatar
ALPHA
Banned
Posts: 102
Joined: 25 Feb 2009, 10:33

Re: Motoristi!

Post by ALPHA » 21 Mar 2009, 23:20

:A18: :A18:
Last edited by ALPHA on 17 Jul 2009, 23:04, edited 1 time in total.
Samo je nebo granica, a granice su da se prelaze

User avatar
shooter9
Skupnik
Skupnik
Posts: 276
Joined: 29 Sep 2008, 19:43

Re: Motoristi!

Post by shooter9 » 21 Mar 2009, 23:46

Čitaj cijeli tekst a ne kao političar vaditi samo što ti odgovara iz konteksta za komentar.ako je netko zaista toliko blesav da mu 5(pet)saobračajki nije dosta, onda nije niti vrijedan da živi ili unesrteči i osakati nekoga drugoga. :A26:
No Peace without Justice !

User avatar
ALPHA
Banned
Posts: 102
Joined: 25 Feb 2009, 10:33

Re: Motoristi!

Post by ALPHA » 22 Mar 2009, 00:12

:A18: :A18:
Last edited by ALPHA on 17 Jul 2009, 23:03, edited 1 time in total.
Samo je nebo granica, a granice su da se prelaze

User avatar
shooter9
Skupnik
Skupnik
Posts: 276
Joined: 29 Sep 2008, 19:43

Re: Motoristi!

Post by shooter9 » 22 Mar 2009, 00:41

Nebuš više pucao jer nebi imao vremeeennaaa od silnih obaveza. :A18: :A18:
No Peace without Justice !

User avatar
ALPHA
Banned
Posts: 102
Joined: 25 Feb 2009, 10:33

Re: Motoristi!

Post by ALPHA » 22 Mar 2009, 15:40

:A18: :A18:
Last edited by ALPHA on 17 Jul 2009, 23:04, edited 1 time in total.
Samo je nebo granica, a granice su da se prelaze

User avatar
shooter9
Skupnik
Skupnik
Posts: 276
Joined: 29 Sep 2008, 19:43

Re: Motoristi!

Post by shooter9 » 22 Mar 2009, 20:07

Vidim da moram dati gosp. Alphi objašnjenje bukvalno shvačenog izraza "da bi ga trebalo ukokati" nakon 5saobračajki.ISPRAVLJAM se jer je nakon šeste saobračajke konačno poginuo ,djevojka koja je bila sa njim na motoru ostala doživotni invalid i bila u komi 6mjeseci a možeš si misliti koje (psihičke i fizičke ožiljke) ima posljedice žena vozač vozila u koje se dotični zakucao i uneredio ju. Možda bi mu nakon svega što je godinama izvodio trebalo psalme komponirati :A00:
No Peace without Justice !

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: Motoristi!

Post by k.horvat » 22 Mar 2009, 20:23

Eto, zakljucak je da je nakon 5-e prometne netko
smanjio njegove muke ne bi cura nastradala.
A sto bi bilo da je jos neko dijete pogazio?

To je ocigledno primjer vozaca motora (ili auta ili
mlaznjaka ili rola ili bilo cega) koje nas zakon nije
primjereno smjestio u grupaciju pjesaka.

A sto se tice DOK-ovih postova, netko je smrtno ozbiljan,
netko je saljivdjija, i takvi smo kakvi smo. I ne vidim
zasto bi njegovi postovi bili spam samo zato sto su
isprepleteni salom i opustenim nacinom razgovora.

Misljenje je kao shupak. Svi ga imaju... :A26:

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Motoristi!

Post by nobile157 » 22 Mar 2009, 20:33

ALPHA wrote: znači li to da ja koji sam igrajući nogomet i tenis sjebao svoje koljeno više od 5 puta, bio na 3 operacije istog zaslužujem metak?

.
Svakako da ne. Jer to je TVOJE koljeno. Da si razvalio MOJE, i to unatoč upozorenju da se tako ne postupa, onda je to druga priča. A kada netko uporno divlja autom ili motorom i onda nekoga zgazi, unatoč opomenama da to ne čini jer ugrožava DRUGE, onda...

Nemam ništa protiv da se bilo tko zakuca sa 200 km/h u betonski zid ako mu to predstavlja zadovoljstvo, ali ako se zabije u moj auto ili mene ili moje dijete pokupi na pješačkom zato jer divlja, onda doista treba razmisliti o uvođenju promjena kaznenog zakona i tretiranja takvih vozača kao UBOJICA a njihovog ponašanja kao UBOJSTVA, a ne prometne nezgode.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Motoristi!

Post by Mr.Cabdriver » 22 Mar 2009, 20:36

ALPHA wrote: A kada smo kod skretanja sa tema, od tebe bi se dalo puno toga naučiti, 70 % postova ti je nevezano za teme i mjesto im je na forumima sa tematikom klijeti, rizlinga, zajebancije i sl.
Čovjek se zna zabavljati i pokušava ga naučit, a ti prigovaraš. Čemu to. Baš si neki namrgođen i čudan tip :A36:
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
shooter9
Skupnik
Skupnik
Posts: 276
Joined: 29 Sep 2008, 19:43

Re: Motoristi!

Post by shooter9 » 22 Mar 2009, 20:37

k.horvat wrote: koje nas zakon nije
primjereno smjestio u grupaciju pjesaka.
Apsolutno se slažem da bi zakonom trebalo zabraniti takvim likovima koji učestalo ponavljaju prekršaje ali njima je svejedno ima ili nema dozvole ,registrirano ili neregistrirano.Za te likove ne važe pravila normalnog građanskog i vozačkog ponašanja.Što tada??? naši zakoni (liberalni do ja..) svašta prožvaču i evo gospodina opet na cesti.Sve u redu dok se dešava nekom drugome ali kada nas pogodi onda uzmi onu staru ,OKO ZA OKO I ZUB ZA ZUB. :A10:
No Peace without Justice !

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest