Mamu im lopovsku!
Mamu im lopovsku!
Danas u prolazu starom cestom za Zg, skrenuo sam u Lovac
u Sesvetama. Kako nije zgodno da dodjes u trgovinu i nikaj
ne kupis, malo sam prosvrljao, kupio malo MK streljiva,
Victorinox dzepni nozic za svakodnevnu uptrebu i Ballistol
ulje u spreju.
Sad sam dosao u podrum i treba to raspremiti na police i
u ormar, uzmem Ballistol i stavim ga pored starog, skoro
dokraja istrosenog. I primjetim da je ovaj danas kupljeni
veci, 200 ml. a onaj stari je manji od 100 ml.
I ne bi mi to bilo toliko cudno da ovaj manji, koji je kupljen
tu kod mene u Klostar Ivanicu ne kosta 50 kn (100 ml) a
ovaj novi (200 ml) 49 kn!
Zanimljivo, streljivo je tu kod mene jeftinije 10 lp u prosjeku
od streljiva u Lovcu a sprej na koji nikada nisam obratio paznju
kosta 1 kn vise a u pola manja kolicina!
u Sesvetama. Kako nije zgodno da dodjes u trgovinu i nikaj
ne kupis, malo sam prosvrljao, kupio malo MK streljiva,
Victorinox dzepni nozic za svakodnevnu uptrebu i Ballistol
ulje u spreju.
Sad sam dosao u podrum i treba to raspremiti na police i
u ormar, uzmem Ballistol i stavim ga pored starog, skoro
dokraja istrosenog. I primjetim da je ovaj danas kupljeni
veci, 200 ml. a onaj stari je manji od 100 ml.
I ne bi mi to bilo toliko cudno da ovaj manji, koji je kupljen
tu kod mene u Klostar Ivanicu ne kosta 50 kn (100 ml) a
ovaj novi (200 ml) 49 kn!
Zanimljivo, streljivo je tu kod mene jeftinije 10 lp u prosjeku
od streljiva u Lovcu a sprej na koji nikada nisam obratio paznju
kosta 1 kn vise a u pola manja kolicina!
Re: Mamu im lopovsku!
Treba na sve paziti jer su sve to trgovačka lopovska posla.
jednu stvar nikako da dočekam, sve ono kad idem u šoping gledam Cola +10% gratis, pa prašak +10% gratis, pa paštete 2 platiš a 3 dobiješ i tako to u nedogled..... ali nikako da naletim na Balistol s +10% gratis, ili nedajboze sa municijom. kako bi tek bilo da municiju prodaju ko paštete u Konzumu na onu foru platiš dvije a dobiš tri. kaj bi se tek onda pucalo.
jednu stvar nikako da dočekam, sve ono kad idem u šoping gledam Cola +10% gratis, pa prašak +10% gratis, pa paštete 2 platiš a 3 dobiješ i tako to u nedogled..... ali nikako da naletim na Balistol s +10% gratis, ili nedajboze sa municijom. kako bi tek bilo da municiju prodaju ko paštete u Konzumu na onu foru platiš dvije a dobiš tri. kaj bi se tek onda pucalo.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
Re: Mamu im lopovsku!
Kada smo kod trgovaca i nepoznanica u Kauflandu naiđem na slijedeče .Pivo boca od 2l piše cijena 16,99 +1/2l gratis???? pivo od 1l od 8,90 do 10,49 kn. Gdje je 1/2 litre piiivvveeee ???????

No Peace without Justice !
Re: Mamu im lopovsku!
To je sve sitniš!
U Splitu se MORH ponudio da BESPLATNO očisti 40-ak granata iz WW2
a oni zvali neku nizozemsku firmu za 2,5 milijuna
Kao navodno oni imaju najsigurniju proceduru na svijetu!
Isto kao da mi nemamo visoko kvalificiranih pirotehničara!
Etko kako banda iskorištava panični malograđanski mentalitete
tipa "Samo da ništa ne puca" !
Tko tu koga jebe!!!

U Splitu se MORH ponudio da BESPLATNO očisti 40-ak granata iz WW2
a oni zvali neku nizozemsku firmu za 2,5 milijuna
Kao navodno oni imaju najsigurniju proceduru na svijetu!
Isto kao da mi nemamo visoko kvalificiranih pirotehničara!
Etko kako banda iskorištava panični malograđanski mentalitete
tipa "Samo da ništa ne puca" !
Tko tu koga jebe!!!
Re: Mamu im lopovsku!
Sjeti se da su nizozemci trebali čuvati "raju" u srebrenici i ??????
još su na kraju dobili i ordenje da crnjak bude veći.

No Peace without Justice !
Re: Mamu im lopovsku!
prvo je vlada dala ostavku
kaj je bilo OK
al ne kuzim zakaj su prije nekoliko g. svi koji su bili tam dobili ordenje
uglavnom sramota
kaj je bilo OK
al ne kuzim zakaj su prije nekoliko g. svi koji su bili tam dobili ordenje
uglavnom sramota
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
Re: Mamu im lopovsku!
nevjerojatno ali ordenje im je podijeljeno zbog PTSP-a !!!! prijatelj mi je bil novinar u Hagu pa je to malo bolje proučil, veliki dio tog kontigenta se žalil na ptsp i posljedice onoga što su vidjeli 
武士道
Ognjem i mačem.
Ognjem i mačem.
Re: Mamu im lopovsku!
Da su radili posao zbog kojeg su tamo bili, ne bi bilo tih posljedica niti PTSP-a 
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: Mamu im lopovsku!
Mamicu im da možda nemaju nočne more i prikazuju li im se aveti njihove savijesti.Original_G wrote: veliki dio tog kontigenta se žalil na ptsp i posljedice onoga što su vidjeli
No Peace without Justice !
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


