Mamu im lopovsku!

Opća rasprava koja može i ne mora biti vezana uz oružje - biti će moderirana po potrebi u slučaju vrijeđanja drugih članova ili otvorenih svađa i prepiranja. POLITIKU IZBJEGAVATI.
Post Reply
User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Mamu im lopovsku!

Post by k.horvat » 23 Mar 2009, 19:15

Danas u prolazu starom cestom za Zg, skrenuo sam u Lovac
u Sesvetama. Kako nije zgodno da dodjes u trgovinu i nikaj
ne kupis, malo sam prosvrljao, kupio malo MK streljiva,
Victorinox dzepni nozic za svakodnevnu uptrebu i Ballistol
ulje u spreju.

Sad sam dosao u podrum i treba to raspremiti na police i
u ormar, uzmem Ballistol i stavim ga pored starog, skoro
dokraja istrosenog. I primjetim da je ovaj danas kupljeni
veci, 200 ml. a onaj stari je manji od 100 ml.

I ne bi mi to bilo toliko cudno da ovaj manji, koji je kupljen
tu kod mene u Klostar Ivanicu ne kosta 50 kn (100 ml) a
ovaj novi (200 ml) 49 kn!

Zanimljivo, streljivo je tu kod mene jeftinije 10 lp u prosjeku
od streljiva u Lovcu a sprej na koji nikada nisam obratio paznju
kosta 1 kn vise a u pola manja kolicina! :A00:

User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: Mamu im lopovsku!

Post by BOXI » 23 Mar 2009, 21:34

Treba na sve paziti jer su sve to trgovačka lopovska posla.
jednu stvar nikako da dočekam, sve ono kad idem u šoping gledam Cola +10% gratis, pa prašak +10% gratis, pa paštete 2 platiš a 3 dobiješ i tako to u nedogled..... ali nikako da naletim na Balistol s +10% gratis, ili nedajboze sa municijom. kako bi tek bilo da municiju prodaju ko paštete u Konzumu na onu foru platiš dvije a dobiš tri. kaj bi se tek onda pucalo.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
shooter9
Skupnik
Skupnik
Posts: 276
Joined: 29 Sep 2008, 19:43

Re: Mamu im lopovsku!

Post by shooter9 » 23 Mar 2009, 21:53

Kada smo kod trgovaca i nepoznanica u Kauflandu naiđem na slijedeče .Pivo boca od 2l piše cijena 16,99 +1/2l gratis???? pivo od 1l od 8,90 do 10,49 kn. Gdje je 1/2 litre piiivvveeee ??????? :A03: :A03: :A03:
No Peace without Justice !

User avatar
Oerlikon
Banned
Posts: 350
Joined: 14 Feb 2009, 23:42

Re: Mamu im lopovsku!

Post by Oerlikon » 24 Mar 2009, 20:51

To je sve sitniš!

U Splitu se MORH ponudio da BESPLATNO očisti 40-ak granata iz WW2
a oni zvali neku nizozemsku firmu za 2,5 milijuna :shock: :shock: :shock:

Kao navodno oni imaju najsigurniju proceduru na svijetu!
Isto kao da mi nemamo visoko kvalificiranih pirotehničara!

Etko kako banda iskorištava panični malograđanski mentalitete
tipa "Samo da ništa ne puca" !

Tko tu koga jebe!!! :A10: :A10: :A10:

User avatar
shooter9
Skupnik
Skupnik
Posts: 276
Joined: 29 Sep 2008, 19:43

Re: Mamu im lopovsku!

Post by shooter9 » 25 Mar 2009, 01:00

Sjeti se da su nizozemci trebali čuvati "raju" u srebrenici i ?????? :A10: još su na kraju dobili i ordenje da crnjak bude veći. :A18: :A10:
No Peace without Justice !

User avatar
J07@
Banned
Posts: 639
Joined: 16 Oct 2008, 17:44
Location: VG-ZG

Re: Mamu im lopovsku!

Post by J07@ » 25 Mar 2009, 10:50

prvo je vlada dala ostavku
kaj je bilo OK
al ne kuzim zakaj su prije nekoliko g. svi koji su bili tam dobili ordenje

uglavnom sramota

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

Re: Mamu im lopovsku!

Post by Original_G » 25 Mar 2009, 18:21

nevjerojatno ali ordenje im je podijeljeno zbog PTSP-a !!!! prijatelj mi je bil novinar u Hagu pa je to malo bolje proučil, veliki dio tog kontigenta se žalil na ptsp i posljedice onoga što su vidjeli :A26:
武士道

Ognjem i mačem.

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Mamu im lopovsku!

Post by nobile157 » 25 Mar 2009, 18:42

Da su radili posao zbog kojeg su tamo bili, ne bi bilo tih posljedica niti PTSP-a :A24:
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
shooter9
Skupnik
Skupnik
Posts: 276
Joined: 29 Sep 2008, 19:43

Re: Mamu im lopovsku!

Post by shooter9 » 25 Mar 2009, 22:31

Original_G wrote: veliki dio tog kontigenta se žalil na ptsp i posljedice onoga što su vidjeli :A26:
Mamicu im da možda nemaju nočne more i prikazuju li im se aveti njihove savijesti. :A08:
No Peace without Justice !

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest