Cestitke HS team-u

IPSC
Post Reply
User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Cestitke HS team-u

Post by canon11 » 05 May 2010, 09:08

Cestitke nasim deckima :A28: :A28: :A28:

MÜNCHEN - Velik uspjeh postigli su hrvatski predstavnici na 9. tradicionalnom međunarodnom natjecanju u praktičnom streljaštvu, “Munich International Open IPSC Level III match” u Münchenu. Nastupio je 351 IPSC strijelac iz Austrije, Belgije, Češke, Francuske, Hrvatske, Italije, Izraela, Litve, Nizozemske, Njemačke, Slovačke, Slovenije, Srbije, Španjolske, Švedske i Švicarske, a HS Team, četvorka najboljih praktičnih strijelaca Lijepe Naše, osvojio je “Challlenge Trophy” i naslov momčadskog pobjednika za 2010.

Pucali su Franjo Nađ i Marin Peran, članovi UPS Pampas iz Osijeka, te Zagrepčani Hrvoje Marić i Dubravko Gvozdanović. Blistao je još jednom mladi “pampasovac” Nađ, koji se plasirao na peto mjesto! Njegov klupski kolega Peran zauzeo je 37. mjesto u pojedinačnoj konkurenciji. (D.Kž.) Glas Slavonije.

User avatar
istra champion
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 2161
Joined: 03 Aug 2009, 08:23
Location: južna ISTRA

Re: Cestitke HS team-u

Post by istra champion » 05 May 2010, 09:19

Pridružujem se čestitkama :A28: .

Rezultate možete pogledati na : http://www.ipsc.org/matchResult.php?ref=D22900204
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

Re: Cestitke HS team-u

Post by Original_G » 05 May 2010, 15:58

Svaka čast dečki :A28:
武士道

Ognjem i mačem.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest