IPSC izlet!!

IPSC
Post Reply
User avatar
risbo
Skupnik
Skupnik
Posts: 254
Joined: 20 Sep 2009, 21:17
Location: Osijek

IPSC izlet!!

Post by risbo » 12 Jul 2011, 22:21

pozdrav! Evo nakon dugo razmisljanja nastupiti ili ne na IPSC natjecanju pala je odluka da probamo pa sta bude bude! :A03:
Evo snimke pa svaka sugestija je dobro dosla

http://www.youtube.com/user/cunaaa1?fea ... dg3WNfwbr0

Na ovom stage-u sam bio 2 a na drugom 6 treci je prica za sebe to je bio prvi koji sam pucao pa sam bio 12 uglavnom ukupni poredak 5. sto je za mene odlicno :A26: :A26:

Zahvaljujem se kolegi Patch i njegovim prijateljima na posudjenom nosacu spremnika! Nadam se da se vidimo u iducem kolu!! :A27:

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: IPSC izlet!!

Post by patch » 13 Jul 2011, 11:36

Vidimo se, vidimo. risbo, nema na čemu, i drugi puta :A25:

Ekipa koja je dosla samnom i Laskeom je bila prvi puta na natjecanju a organizacijom i rezultatima smo i pojedinacno i ukupno gledajuci i više nego zadovoljni.

Kolega je snimio nekoliko video isjecaka, a na samome kraju kada su pucali suci jos jednom smo se uvjerili u vrhunsko umijeće gađanja i kretanja koje ima Franjo Nadj.


Pozdrav iz Vk i vidimo se na jednoj od sljedećih liga tekmi (ali u mom slucaju tek poslije godisnjeg)....
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests