IPSC izlet!!
IPSC izlet!!
pozdrav! Evo nakon dugo razmisljanja nastupiti ili ne na IPSC natjecanju pala je odluka da probamo pa sta bude bude!
Evo snimke pa svaka sugestija je dobro dosla
http://www.youtube.com/user/cunaaa1?fea ... dg3WNfwbr0
Na ovom stage-u sam bio 2 a na drugom 6 treci je prica za sebe to je bio prvi koji sam pucao pa sam bio 12 uglavnom ukupni poredak 5. sto je za mene odlicno
Zahvaljujem se kolegi Patch i njegovim prijateljima na posudjenom nosacu spremnika! Nadam se da se vidimo u iducem kolu!!
Evo snimke pa svaka sugestija je dobro dosla
http://www.youtube.com/user/cunaaa1?fea ... dg3WNfwbr0
Na ovom stage-u sam bio 2 a na drugom 6 treci je prica za sebe to je bio prvi koji sam pucao pa sam bio 12 uglavnom ukupni poredak 5. sto je za mene odlicno
Zahvaljujem se kolegi Patch i njegovim prijateljima na posudjenom nosacu spremnika! Nadam se da se vidimo u iducem kolu!!
Re: IPSC izlet!!
Vidimo se, vidimo. risbo, nema na čemu, i drugi puta
Ekipa koja je dosla samnom i Laskeom je bila prvi puta na natjecanju a organizacijom i rezultatima smo i pojedinacno i ukupno gledajuci i više nego zadovoljni.
Kolega je snimio nekoliko video isjecaka, a na samome kraju kada su pucali suci jos jednom smo se uvjerili u vrhunsko umijeće gađanja i kretanja koje ima Franjo Nadj.
Pozdrav iz Vk i vidimo se na jednoj od sljedećih liga tekmi (ali u mom slucaju tek poslije godisnjeg)....
Ekipa koja je dosla samnom i Laskeom je bila prvi puta na natjecanju a organizacijom i rezultatima smo i pojedinacno i ukupno gledajuci i više nego zadovoljni.
Kolega je snimio nekoliko video isjecaka, a na samome kraju kada su pucali suci jos jednom smo se uvjerili u vrhunsko umijeće gađanja i kretanja koje ima Franjo Nadj.
Pozdrav iz Vk i vidimo se na jednoj od sljedećih liga tekmi (ali u mom slucaju tek poslije godisnjeg)....
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


