HVALA!
HVALA!
U moje osobno ime i ime cijele obitelji, zahvaljujem se za današnji dan, današnji Blagdan, svim braniteljima Hrvatskim, onima koji su s nama danas i onima kojih nema.
S nama su!
Brankec s obitelji!
S nama su!
Brankec s obitelji!
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!
Re: HVALA!
Dragi suborci i forumaši čestitam Vam Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja, te 16. obljetnicu vojno-radarstvene operacije Oluja.
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests



