Stari kompanjon

Uradi sam, iskustva, savjeti, prijedlozi, slike vaših radova...
Post Reply
User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Stari kompanjon

Post by Knife_maniac » 09 Sep 2008, 19:27

Pospremao sam sobu pa sam nasao u ladici preklopni nozic koji sam radio prije 2 godine ali nikada nije zavrsen.
Izbusio rupe, posmirglao ga, prepravio ostricu, kalio ostricu i smontirao.
IMG_0801.jpg
IMG_0801.jpg (21.06 KiB) Viewed 395 times
IMG_0802.jpg
IMG_0802.jpg (18.98 KiB) Viewed 395 times
IMG_0803.jpg
IMG_0803.jpg (20.76 KiB) Viewed 395 times
IMG_0804.jpg
IMG_0804.jpg (19.43 KiB) Viewed 395 times
IMG_0805.jpg
IMG_0805.jpg (20.41 KiB) Viewed 398 times
Clipboard01.jpg
Clipboard01.jpg (18.43 KiB) Viewed 387 times

To je bio pokusaj patentiranja nozica tzv Spring sistemom. Mozda jednog dana i napravim sa bravisom na ledjima.

Ovu sezonu proglasavam ZATVORENOM sve do kasne jeseni.

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Stari kompanjon

Post by Mike_Torello » 09 Sep 2008, 21:14

veri najs =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
zmenk
Skupnik
Skupnik
Posts: 287
Joined: 05 Apr 2008, 19:57
Location: .::Dalmatia::.

Re: Stari kompanjon

Post by zmenk » 15 Sep 2008, 02:07

jos malo truda i origigi spajderco :A25:
..jebo EU..

Ako napravis pitu od govna - to je opet govno a ne pita!

zene su krive

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest