Obavijest i poziv na Turnir "Vinkovačke jeseni" - 10.09 2011
Obavijest i poziv na Turnir "Vinkovačke jeseni" - 10.09 2011
Promotivni turnir Vinkovačkih jeseni održat će se na strelištu SD Privlaka (cca 6-7 km od Vinkovaca) u subotu 10. rujna u 9.00 sati nadalje.
Obzirom na ograničenja strelišta pucat će se svega tri stagea i to 2 MC (Medium Corse) pištolj u produkciji i 1 SC sa pump action puškama (tri prolaza sa po 5 metaka pa se broji najbolje vrijeme).
Nakon turnira proglašenje pobjednika te okrjepa u vidu svježe pečenke i čobanca te tekućih poslastica.
Želja nam je da ovaj turnir od sljedeće godine preraste u tradicionalni turnir sa više stageova i normalno i više metaka.
Trenutno, što iz građanstva, što iz redova policije i vojske ima više od 50 natjecatelja.
Ujedno se ispričavam svima na jako zakašnjeloj obavijesti. U gužvi smo oko organizacije i smetnuo sam s uma postaviti poziv i ovdje.
dopredsjednik KPS "Strijelac" Vinkovci
Obzirom na ograničenja strelišta pucat će se svega tri stagea i to 2 MC (Medium Corse) pištolj u produkciji i 1 SC sa pump action puškama (tri prolaza sa po 5 metaka pa se broji najbolje vrijeme).
Nakon turnira proglašenje pobjednika te okrjepa u vidu svježe pečenke i čobanca te tekućih poslastica.
Želja nam je da ovaj turnir od sljedeće godine preraste u tradicionalni turnir sa više stageova i normalno i više metaka.
Trenutno, što iz građanstva, što iz redova policije i vojske ima više od 50 natjecatelja.
Ujedno se ispričavam svima na jako zakašnjeloj obavijesti. U gužvi smo oko organizacije i smetnuo sam s uma postaviti poziv i ovdje.
dopredsjednik KPS "Strijelac" Vinkovci
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

