Obavijest i poziv na Turnir "Vinkovačke jeseni" - 10.09 2011

IPSC
Post Reply
User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Obavijest i poziv na Turnir "Vinkovačke jeseni" - 10.09 2011

Post by patch » 07 Sep 2011, 13:42

Promotivni turnir Vinkovačkih jeseni održat će se na strelištu SD Privlaka (cca 6-7 km od Vinkovaca) u subotu 10. rujna u 9.00 sati nadalje.

Obzirom na ograničenja strelišta pucat će se svega tri stagea i to 2 MC (Medium Corse) pištolj u produkciji i 1 SC sa pump action puškama (tri prolaza sa po 5 metaka pa se broji najbolje vrijeme).

Nakon turnira proglašenje pobjednika te okrjepa u vidu svježe pečenke i čobanca te tekućih poslastica.

Želja nam je da ovaj turnir od sljedeće godine preraste u tradicionalni turnir sa više stageova i normalno i više metaka.
Trenutno, što iz građanstva, što iz redova policije i vojske ima više od 50 natjecatelja.

Ujedno se ispričavam svima na jako zakašnjeloj obavijesti. U gužvi smo oko organizacije i smetnuo sam s uma postaviti poziv i ovdje.


dopredsjednik KPS "Strijelac" Vinkovci
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest