Lovac na Kamešnici automatskom puškom sebi propucao noge
Lovac na Kamešnici automatskom puškom sebi propucao noge
U nedjelju nešto prije 12 sati na Kamešnici, iznad sela Voštane, na teritoriju BiH, prilikom lova ozlijeđen je 68-godišnji lovac Petar Gusić.
Prema prvim informacijama, lovac se sapleo te je sebi automatskom puškom propucao obje noge. Helikopterom GSS-a je prebačen u KBC Split.
Gusić na helidromu KBC-a Split / Foto: Duje Klarić / CROPIX
No, helikopter zbog vjetra nije odmah mogao doći do ranjenog lovca na 970 metara nadmorske visine, već je on na nosilima prebačen do letjelice koja je sletjela u podnožju planine, dva kilometra dalje. Lovac je obilato krvario, javlja Večernji list.
- Helikopter smo zaustavili niže na Kamešnici, gdje se moglo i trenutno spasitelji idu po njega pješice. Među njima je i naš dr. Žuljan koji će mu pružiti hitnu pomoć na licu mjesta. Zatim ćemo čovjeka prenijeti do helikoptera kojim ćemo ga prebaciti do splitske Bolnice - rekao je Večernjem listu Vinko Prizmić, čelnik HGSS-a oko 13.30 minuta.
Nešto prije 16 sati unesrećeni lovac ukrcan je u helikoter, kazao je Prizmić. Utvrđeno je da je 68-godišnjak u vrlo lošem stanju, izgubio je mnogo krvi no prognoze su optimistične. Trenutačno je pri svijesti.
Okolnosti nesreće se još utvrđuju.
SD/15.01.2012. | 16:04
Prema prvim informacijama, lovac se sapleo te je sebi automatskom puškom propucao obje noge. Helikopterom GSS-a je prebačen u KBC Split.
Gusić na helidromu KBC-a Split / Foto: Duje Klarić / CROPIX
No, helikopter zbog vjetra nije odmah mogao doći do ranjenog lovca na 970 metara nadmorske visine, već je on na nosilima prebačen do letjelice koja je sletjela u podnožju planine, dva kilometra dalje. Lovac je obilato krvario, javlja Večernji list.
- Helikopter smo zaustavili niže na Kamešnici, gdje se moglo i trenutno spasitelji idu po njega pješice. Među njima je i naš dr. Žuljan koji će mu pružiti hitnu pomoć na licu mjesta. Zatim ćemo čovjeka prenijeti do helikoptera kojim ćemo ga prebaciti do splitske Bolnice - rekao je Večernjem listu Vinko Prizmić, čelnik HGSS-a oko 13.30 minuta.
Nešto prije 16 sati unesrećeni lovac ukrcan je u helikoter, kazao je Prizmić. Utvrđeno je da je 68-godišnjak u vrlo lošem stanju, izgubio je mnogo krvi no prognoze su optimistične. Trenutačno je pri svijesti.
Okolnosti nesreće se još utvrđuju.
SD/15.01.2012. | 16:04
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....
Re: Lovac na Kamešnici automatskom puškom sebi propucao noge
A netko je nedugo reka kako se ne smi loviti s automatom....? oli se čovik smanta ili zakon više ne vridi!??? 
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....
Re: Lovac na Kamešnici automatskom puškom sebi propucao noge
Druga drzava, mozda i druga pravila, a opet razina HR novinarstava je takva da im nista nije za vjerovati!
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
Re: Lovac na Kamešnici automatskom puškom sebi propucao noge
dobro a kaj loviš s automatom, a da nije bolje s tanđarom?
武士道
Ognjem i mačem.
Ognjem i mačem.
Re: Lovac na Kamešnici automatskom puškom sebi propucao noge
ima je papovku,a ne automat.to naši novinari ne znaju razliku
Re: Lovac na Kamešnici automatskom puškom sebi propucao noge
naravno da neznaju kada tu temu obrađuje novinar koji je do jučer pisao top10 najboljih krpica u gradu ili koja se zvjezda kako obukla i koju marku torbice nosi, to je problem kod hr novinarstva kada teme obrađuju ljudi koji nemaju pojma o oružju, a neznaju se informirati i onda ispada da smo mi lovci obična hrpa pijanih idijota koja hoda po šumi s automatskim oružjem,zoljama,protuavijoncima i neznam čime još i pucamo na sve kaj vidimo 
Who is online
Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 3 guests



