Zamrla CB scena
Moderator: BoB
Re: zamrla CB scena
Pozdrav,
ma evo je malo zamrla scena jer po zimi se nikome ne da baš smrzavati.....što se tiče Rijeke, imamo standardno dva turnira. Jedan je "Memorijal Branko Nikolić" koji će se održati 19. svibnja a drugi je također pomalo tradicionalni "Jesenski turnir" kojemu još nije određen datum ali je to negdje početak listopada.
Nadam se da će na proljeće biti nešto i u Karlovcu.
Ove godine ćemo (izvanredno) nešto organizirati i u lipnju jer u kolovozu (12-19.08. 2012.) je svjetsko prvenstvo u Njemačkoj, Pforzheim i mislim da je potrebno imati dva-tri izlučna natjecanja na kojima bi se definiralo tko bi mogao nastupiti na svjetskom prvenstvu. Jedno će biti memorijal u svibnju, drugo bi moglo biti u Karlovcu a treće opet u Rijeci (a možda se pojavi još koji zainteresirani organizator.....bilo bi super...)
Pozdrav crnobarutašima, Wagner
ma evo je malo zamrla scena jer po zimi se nikome ne da baš smrzavati.....što se tiče Rijeke, imamo standardno dva turnira. Jedan je "Memorijal Branko Nikolić" koji će se održati 19. svibnja a drugi je također pomalo tradicionalni "Jesenski turnir" kojemu još nije određen datum ali je to negdje početak listopada.
Nadam se da će na proljeće biti nešto i u Karlovcu.
Ove godine ćemo (izvanredno) nešto organizirati i u lipnju jer u kolovozu (12-19.08. 2012.) je svjetsko prvenstvo u Njemačkoj, Pforzheim i mislim da je potrebno imati dva-tri izlučna natjecanja na kojima bi se definiralo tko bi mogao nastupiti na svjetskom prvenstvu. Jedno će biti memorijal u svibnju, drugo bi moglo biti u Karlovcu a treće opet u Rijeci (a možda se pojavi još koji zainteresirani organizator.....bilo bi super...)
Pozdrav crnobarutašima, Wagner
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


