Zamrla CB scena

Oružje proizvedeno prije 1870. godine te oružje koje se puni s ušća cijevi crnim barutom, a pali se kremenom, fitiljem ili kapislom.

Moderator: BoB

Post Reply
User avatar
tehno1
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 191
Joined: 18 Feb 2011, 22:13
Location: umag

Zamrla CB scena

Post by tehno1 » 24 Jan 2012, 20:03

da li neko zna kada počinju CB turniri?

User avatar
Wagner
Desetnik
Desetnik
Posts: 353
Joined: 31 Mar 2010, 16:18

Re: zamrla CB scena

Post by Wagner » 28 Jan 2012, 00:10

Pozdrav,
ma evo je malo zamrla scena jer po zimi se nikome ne da baš smrzavati.....što se tiče Rijeke, imamo standardno dva turnira. Jedan je "Memorijal Branko Nikolić" koji će se održati 19. svibnja a drugi je također pomalo tradicionalni "Jesenski turnir" kojemu još nije određen datum ali je to negdje početak listopada.
Nadam se da će na proljeće biti nešto i u Karlovcu.

Ove godine ćemo (izvanredno) nešto organizirati i u lipnju jer u kolovozu (12-19.08. 2012.) je svjetsko prvenstvo u Njemačkoj, Pforzheim i mislim da je potrebno imati dva-tri izlučna natjecanja na kojima bi se definiralo tko bi mogao nastupiti na svjetskom prvenstvu. Jedno će biti memorijal u svibnju, drugo bi moglo biti u Karlovcu a treće opet u Rijeci (a možda se pojavi još koji zainteresirani organizator.....bilo bi super...)
Pozdrav crnobarutašima, Wagner
:A25:

User avatar
tehno1
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 191
Joined: 18 Feb 2011, 22:13
Location: umag

Re: zamrla CB scena

Post by tehno1 » 29 Jan 2012, 14:06

bilježim se za sve turnire

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest